Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='Dorkaa']Oczywiście :loveu: Talent ma :) A smyczka po prostu cudo :evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. [quote name='ATLANTYDA']Dzieńdoberek Paniom :hand::hand::hand:[/quote] Dzieńdoberek :hand: Pani i Panu? :megagrin:
  3. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i61955_IMG4807.jpg[/url] ojej ale słodki :loveu::loveu::loveu:
  4. Hop na pierwszą szybciutko!:multi:
  5. [quote name='basia bonnie']kare konie są cudneee :loveu: haha, choć kara/skarogniada Figa w mojej stajni.. nie lubie jej.. :diabloti:[/quote] A dlaczego?? Jak można konia nie lubić :eviltong:
  6. [quote name='Agushka'] Piniek siedział w tym miejscu chyba z 5 minut w takiej samej pozycji. On w ogóle mało się rusza. Siada na środku podwórka i robi tak; hau... minuta przerwy... hau... minuta przerwy... hau... i potrafi tak przez pół dnia.. Prawdę mówiąc, do szału mnie to doprowadza:mad:[/quote] Może to jakiś alarm (psa Ci podmienili to nie Piniek tylko robo-pies:evil_lol:) :diabloti:
  7. [url]http://img187.imageshack.us/img187/4279/dsc00001tb2.jpg[/url] Jak by mnie tak budzili to bym nie wstała nigdy :diabloti:
  8. [quote name='basia bonnie'][URL]http://images26.fotosik.pl/108/aaad05d2b216744c.jpg[/URL] :mdleje: :loveu:[/quote] dziękujemy też mi się podoba :loveu:
  9. Luzia

    kliker

    A ja mam takie pytanie dotyczące właśnie głośności klikera :p Czy dla psa dużą różnicą jest jego głośność?? Mam kliker z regulacją i w domu na przykład używam najcichszej wersji na polku natomiast najgłośniejszej.. Tylko nie wiem czy to nie jest tak jak z gwizdkami że tylko jeden ton może być :razz:
  10. [quote name='Paulina_mickey']może być i na suficie byle by jedzonko miały:cool3: a dziś np jednego patyczka znalazłam nawet...na pyszczku Mickey:crazyeye: łaził sobie po nim a Mikuś niczego nie świadom nosił gapowicza na sobie:diabloti:[/quote] Miki żywy autobus :evil_lol: Może patyczek chciał nawiać :PROXY5:
  11. Witamy :multi: Miłego dzionka i powodzenia :p
  12. Witamy Ślicznego Boksia :loveu: i jego panią oczywiście :evil_lol:
  13. Luzia

    Królik Dusiek

    Witam z rana :cool3: :multi: A gdzie te zawody były?? ;)
  14. Witanko :multi: z samego rana :cool3: [SIZE=1]No może nie samego ale rana:diabloti:[/SIZE]
  15. Witamy z rana :multi:
  16. [quote name='agaciaaa']nie umiem robić budyniu :eviltong: cześć :multi:[/quote] Nic prostrzego wszystko pisze na opakowaniu :diabloti: Morzesz do mnie przyjechać to Cię poczęstuje :evil_lol: Witamy z rana :multi:
  17. [quote name='Paulina_mickey']a chcij sobie chcij:diabloti: mam ich pewnie ze 300 to moge Ci dać z 10 lub jesli wolisz to ze 20:evil_lol:[/quote] Na suficie będę hodować :eviltong: :diabloti:
  18. [quote name='Dorkaa']ale super :loveu: jak ja kocham kare konie :loveu: Twój? Zjadłam budyn :P[/quote] Ja też a w dodatku Karusek był kruczo kary :loveu: Nie nie mój ze stajni gdzie pomagałam :-(
  19. [quote name='agaciaaa']:multi: [SIZE=1]eee.. jakie francuskie filmy? jaka zgaga? czegoś tu nie jarze... :evil_lol: [SIZE=2]Ide spać, dobranoc :bye:[/SIZE] [/SIZE][/quote] Czasami lepiej żyć w nieświadomości Agatko :diabloti: Branoc [SIZE=1][SIZE=2]:bye: Miłych snuffff[/SIZE][/SIZE]
  20. [quote name='agaciaaa'][URL]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/tn_PB040012.jpg[/URL] o rany!!!!! to nie amstaf!!! to dog niemiecki! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] E tam moim zdaniem to bernardyn i to bardzo wyrośnięty :loveu:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']Powiem tak: JESTEŚ OGROMNĄ SZCZĘSCIARĄ, ŻE NIE JESTEŚ Z MOJEGO ROCZNIKA. :eviltong: Ja sobie ubolewam nad moim nieszczęsnym losem, nad przyszłością w obrzydliwie ciemnych barwach, nad obowiązkową maturą z matmy............. I pytam dlaczego ja?!:placz: Czemu moj ojciec nie wyjechał sobie właśnie wtedy, kiedy mógł (MIAŁ) zanieść moje papiery do poradni i szkoły, żebym mogła być o rocznik wyżej (zamiast zerówki od razu do kl I podstawowej) :placz: Jessu i jeszcze mi się w zeszłym roku mama tym chwaliła, już wolałabym żyć w błogiej nieświadomości :roll: [/quote] Ale ja jestem z Twojego rocznika Goniu :oops::razz:
  22. [quote name='agaciaaa']oooooooo qnik :multi: śliczny :loveu: Dobranoc :bye: bede dziś śnić o budyniu :cool3: przez Ciebie :mad:[/quote] Branoc ;) To sobie zrób i zjedz :eviltong:
  23. [quote name='Dorkaa']Hehe :evil_lol: Dziękuję :loveu: Stygnie :loveu: Trochę leisty ponoć :evil_lol:[/quote] Nie narzekaj mogłaś sama zrobić :eviltong: :diabloti:
  24. Cd. Karuska [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/bcfe03861d26efc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/58b0378d4760cb66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/97a4aff9e4c3ca86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/34c6381d7de018d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/a197f112c09b6369.jpg[/IMG][/URL]
  25. Boston :loveu: (dla przyjaciół porostu Kary xD) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/aaad05d2b216744c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/36/c9676f6c1fc8218a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/910ddee7af0449af.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/26f113d4cd3b5802.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/108/fdde4d0714955fdf.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...