Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Luzia

    Królik Dusiek

    [url]http://img507.imageshack.us/img507/6083/p1210284hd4.jpg[/url] Chciałaś płeć zobaczyć :evil_lol:
  2. [quote name='Paulina_mickey']suszki albo mrożone w tamtym roku np miały cały czas świeże bo chodziłam do lasu i zbierałam jerzynki, które też są dobre do karmienia:cool3:[/quote] Nie kuś bo jeszcze takiego zechcem :diabloti:
  3. [quote name='agaciaaa'] no chyba że tak :evil_lol: [SIZE=1]to podobnie jak u mnie :evil_lol:[/SIZE][/quote] Super :multi: coś nas łączy [SIZE=1]Oprócz francuskich filmów i zgagi :evil_lol::diabloti:[/SIZE]
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Plosem zdjęcia koników!! :loveu:[/quote] Dobrze :p [quote name='Dorkaa'] Braciszek robi waniliowy :evil_lol:[/quote] Ładnie to się tak braciszkiem wyręczać :evil_lol: Smacznego ja już zjadłam swój :diabloti:
  5. [quote name='_ChiQuiTa_']:diabloti: Jak mogłaś :mad: [/quote] Przepraszam... Wybaczysz mi :diabloti:
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Gaduły i to straszneeeee :evil_lol: A nowe zdjęcia Funi to gdzie niby?:loveu:[/quote] Fotki lipka nie mam :shake: [SIZE=1]Formata miałam muszę płyty znaleźć mam tylko zdjęcia koników :razz: [SIZE=4]No to jemy budyń waniliowy mniam :evil_lol:[/SIZE] [/SIZE]
  7. [quote name='Agnes B.']Neg upodobała sobie póki co rzeczy z listy, plus dodatkowo artystyczne zajęcie pt.: Dorabianie frędzelków w dywanie BEZ frędzelków:mad: [/quote] Chce ożywić wnętrze :evil_lol:
  8. [quote name='agaciaaa']to sie zastanów, tylko za dużo nie myśl bo Cie głowa rozboli :evil_lol:[/quote] Myślenie raczej mi się nie zdarza ja się tylko zastanawiam a i to rzadko :evil_lol:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']No to trza chodzić na randki z podręcznikami :eviltong:[/quote] O w życiu to ja już wolę kosy :evil_lol:
  10. O matko ale śliczna :loveu: Ale masz talent :loveu:
  11. [quote name='Dorkaa']Ja chcę budyyyńńńńńńńńńńńń................. Zrobiłyście mi smaka na budyń :evil_lol: ide namówić rodzinkę :evil_lol:[/quote] Dawaj będziemy wcinać razem jaki robisz ja mam waniliowy :eating: [quote name='g_o_n_i_a'] Cześć Funiaczki - gaduły! :multi: [/quote] Witam :multi: Jakie tam gaduły :diabloti:
  12. Moja na początku jak ją przygarnęłam bardzo firanki lubiła :diabloti:
  13. a bo ja wiem zastanowię się jeszcze nad tym :evil_lol:
  14. [url]http://c5.wrzuta.pl/wm11322/9aa6948f00160ad54733553b/jesie%C5%84%20?type=i&key=fbRjYulJ9x&ft=d[/url] Jak chłopcy pozują ładnie :p
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Wiem, skromna jestem :diabloti:[/quote] Ja też tak chcę :evil_lol:
  16. [quote name='agaciaaa']już widze jak ktoś to docenia.... :shake: :evil_lol: ide coś zjeść :eviltong: :evil_lol:[/quote] Zdradzasz nasz strajk [SIZE=1]Smacznego :p Co jesz bo ja budyń ale Ciii :diabloti:[/SIZE]
  17. [quote name='g_o_n_i_a']Powiem jedno - będę niezmiernie dumna, jeżeli przeżyję przyszły tydzień i to w miarę na przyzwoitych ocenach - a przyzwoita ocena to coś więcej niż 2 (w tej szkole mam tylko jedną pałę narazie - z chemii - którą będę starała się poprawić we wtorek choćby na dwóję). :evil_lol: Najgorzej to będzie z chemią i z geografią. Reszta powinna jakoś pójść, ale uch, jak sobie wyobraże to... Błe, szkoda gadać. :shake:[/quote] Tylko jedną kosę :crazyeye: Olaboga niech Cie licho :evil_lol:
  18. [quote name='agaciaaa']bo ja lubie jeść!!!!! :diabloti:[/quote] To tym bardziej będą widzieć jak się poświęcasz za sprawę :evil_lol:
  19. E tam nie chwalcie jej tak bo się rozleniwi :evil_lol:
  20. Nie małpować po mnie to ja powiedziałam że ma ładną smycz :eviltong: :evil_lol: :diabloti:
  21. O kurde czemu :-( Właśnie o tym z Werką gadałyśmy :diabloti:
  22. [quote name='agaciaaa']cześć :loveu: mojej fotki dalej nie ma :cool3:[/quote] a co to ma być za fotka jeśli mogę wiedzieć :evil_lol:
  23. A ja nie chę się za bardzo wyróżniać... Ale... No właśnie ale.. Moim zdaniem Akulec wydoroślał od tam tego roku taki poważniejszy :cool1: :diabloti: Ale tak samo piękny (w sumie to fakt) :loveu:
  24. Nie ma za co ;) Po prosty wolę oglądać zdjęcia zamiast linki :p A co do sześciu hmm zależy kto wpadnie pierwszy :diabloti:
×
×
  • Create New...