[quote name='g_o_n_i_a']Powiem jedno - będę niezmiernie dumna, jeżeli przeżyję przyszły tydzień i to w miarę na przyzwoitych ocenach - a przyzwoita ocena to coś więcej niż 2 (w tej szkole mam tylko jedną pałę narazie - z chemii - którą będę starała się poprawić we wtorek choćby na dwóję). :evil_lol: Najgorzej to będzie z chemią i z geografią. Reszta powinna jakoś pójść, ale uch, jak sobie wyobraże to... Błe, szkoda gadać. :shake:[/quote]
Tylko jedną kosę :crazyeye: Olaboga niech Cie licho :evil_lol: