Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='furciaczek']Uwazaj bo Cie "poszczuje" moja siostra:diabloti: a tego nikt nie przezyje:diabloti::loveu:[/quote] Ja też mam taką małpę w zanadrzu szkolona do... Zalizywania na śmierć :diabloti: Chociaż zna jeszcze inne metody mordu... :cool3:
  2. [quote name='furciaczek']Ja wierze w reinkarnacje wiec to tez nie jest problem:evil_lol:[/quote] Kurde... No nie mam argumentów :evil_lol: Chyba masz rację :diabloti: [SIZE=1]Chyba :eviltong:[/SIZE]
  3. [quote name='furciaczek']eee to ja juz chyba pojde spac:evil_lol:[/quote] Boisz się mnie?? :lol: :diabloti:
  4. [quote name='furciaczek']Nio ja powiem tylko tyle ze wole byc zalizana z tego wzgledu ze wystarczy sie umyc...a jak mi nakopie to bede latac z siniakiami przez pare dni:evil_lol:[/quote] Ale my tu rozważamy sprawę zalizania na śmierć a to duża różnica :evil_lol: :diabloti:
  5. [quote name='furciaczek']Wole lizanie:evil_lol:[/quote] Tego się bałam :diabloti:
  6. [SIZE=7]Kto ma na zbyciu płaszcz przeciw deszczowy!! :diabloti:[/SIZE]
  7. [quote name='furciaczek'] AAAAAAA!!!!!! Przyszlas mnie zalizac czy nakopac do tylka:eviltong:[/quote] A co wolisz :razz:
  8. [quote name='furciaczek']Plaszcz przeciw deszczowy masz:diabloti::eviltong:[/quote] No właśnie nie :shake: :oops: :diabloti:
  9. [quote name='furciaczek']Nio nie wiem:evil_lol: Mozna by ankiete na ten temat przeprowadzic:diabloti:[/quote] Dobry pomysł każdy przedstawi za i przeciw (oczywiście każdy argument w nowym poście :razz: :diabloti:
  10. [quote name='furciaczek']hehe nio ale moze sie tak wkurzyc ze do mnie przyjedzie i mi nakopie do tylka:evil_lol:[/quote] Lepsze to niż zostać zalizanym na śmierć :evil_lol:
  11. [quote name='furciaczek']To plaszcz przeciw deszczowy:diabloti::evil_lol: ktos nas chyba rano powiesi:evil_lol::evil_lol:[/quote] No właśnie Ty masz dobrze bo w tbq nie mieszkasz to jesteś odważna :eviltong: A ja jeszcze muszę ciurka odebrać :evil_lol:
  12. [quote name='furciaczek']Jak to po kim... pancia sie zaczytuje w zboczonych ksiazkach to potem i pies ma odchyly:diabloti::evil_lol::eviltong:[/quote] A nam się nie pochwali co takiego fajnego czyta (też chcę taki efekt z Funią :diabloti:) :evil_lol:
  13. [quote name='furciaczek']Ochraniacze sobie jakies kupisz i juz:evil_lol:[/quote] Tylko gdzie ja znajdę wodoodporne :evil_lol:
  14. [quote name='furciaczek']EEEe zalize Cie na smierc najwyzej:evil_lol::loveu: Matko ale muli:angryy:[/quote] No właśnie i tego się boję :loveu: :evil_lol: Masz rację strasznie jest :shake:
  15. Fajna pozycja :evil_lol: Ona tak zawsze :cool3: [SIZE=1]Ciekawe po kim to ma :diabloti::diabloti::diabloti:[/SIZE]
  16. [quote name='furciaczek']ooo to mozemy pogadac:diabloti: Edysia bedzie miala mala niespodzianke rano:evil_lol:[/quote] Biedactwo :diabloti: Tylko wiesz ja się trochę boję bo jak mnie na mieście dorwie i BERNARDYNEM SWOIM :loveu: poszczuje to nie za fajnie :diabloti:
  17. To jak weekend to może jakieś foteczki :razz:
  18. [quote name='Justys95']To co ty się z tego tak cieszysz...:evil_lol:[/quote] Bo lubię patrzać :diabloti: Na gołe klaty szczególnie :evil_lol:
  19. Taaa zaraz na mnie zgonicie bo ja 13 rozpoczęłam :evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [quote name='agaciaaa']na pewno sie dowie dopóki dotre :evil_lol:[/quote] hehe pewnie zaraz wpadnie mie sprawdzić czy fotki regulaminowe :diabloti: [quote name='agaciaaa'] Dobranoc :bye:[/quote] Dobranoc :multi:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']A szacun, bo pięknie uchwycony koń w ruchu. :loveu::loveu::razz:[/quote] Ale muszę przyznać się choć z żalem że to nie ja fotki robiłam :razz:
  22. [quote name='furciaczek']cholercia ja tez nie:shake: znasz kogos kto mysli?? moze nam pomoze:evil_lol:[/quote] Ja co prawda też nie myślę ale może na coś się przydam :cool3:
  23. [quote name='_ChiQuiTa_'] Noo przesrane :diabloti: zobaczysz jak się spotkamy ... a musimy :mad::p[/quote] Oj ja nie chcę :diabloti:
  24. [quote name='Rinuś'][I][B]już Cię nie lubięęęęęęęęęęęęęęęęęę:angryy::angryy::angryy:[/B][/I][/quote] Mnie ale za co??
×
×
  • Create New...