Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Luzia

    Pimpek - Kundelek

    Taaaaaaaaaaak :multi:
  2. Może na 500 zdążysz jak się postarasz :evil_lol: :diabloti::diabloti:
  3. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue][B]wiem[/B] :evil_lol: :megagrin:[/COLOR][/quote] I z czego się cieszysz :PP
  4. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]:eviltong::eviltong::eviltong: T/-\|< :eviltong:[/COLOR][/quote] Jesteś okrutna :diabloti:
  5. Tylko 2 :eviltong: :mad: :diabloti::diabloti::diabloti:
  6. A u mnie ni ma śniegu :placz:
  7. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]też mam :eviltong:[/COLOR][/quote] Ale jaki kolor?? Tylko proszę nie mów że różowy :shake: :diabloti::diabloti::diabloti:
  8. A ja wiedziałam że to takie coś będzie :evil_lol: Domyśliłam się :diabloti:
  9. Ja osobiście nie rozumiem ludzi którzy ubierają psy dla parady.. Czapeczki spineczki itp. Pies jest psem i taki powinien zostać nie ma potrzeby na siłę go uczłowieczać! Oczywiście co innego założyć psu coś bo jest zimno ale też bez przesady :shake: Możecie mnie krytykować no ale takie jest moje zadnie i raczej go nie zmienię :cool1:
  10. Moja uwielbia truskawki :cool3: Aż się zdziwiłam jak zobaczyłam jak je z krzaczka zjada:crazyeye: Bo ogólnie to ona nie cierpi żadnych owoców ani warzyw :diabloti:
  11. Gdy byłam młodsza też byłam święcie przekonana że pies z rodowodem i bez to to samo. Ale z wiekiem zmądrzałam... Bo jeśli ktoś chce mieć psa bez rodowodu może jechać do schroniska i przygarnąć takiego zamiast nabijać kiesę pseudo hodowcy!! A gdy zależy mu na psie z rasą to równie dobrze może kupić psa z rodowodem i drobną wadą która wykluczy go z hodowli ale to nie znaczy że taki będzie mniej kochany... Nie wiem jak Wy ale takie jest moje zdanie... :cool1:
  12. [quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]:eviltong::eviltong::eviltong: chcesz więcej? :cool3:[/COLOR][/quote] No ba pewnie że chcę :loveu:
  13. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]klepkę :cool3:[/COLOR][/quote] Klepka mi się nie przyda lepiej płaszcz przeciw deszczowy bo mi to życie uratuje :diabloti:
  14. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]ja mam na zbyciu takową:diabloti: chcesz? w b. dobrym stanie:cool3: oczywiście nie za darmo :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=royalblue]aha i jaką chcesz :lol:[/COLOR][/quote] Klepkę czy płaszcz przeciw deszczowy?? A może konika na biegunach albo mikroskop?? :evil_lol:
  15. Ale co tak mało tych foteczek :cool3: :mad:
  16. Witam z rana :multi: życzę miłego dnia :cool3:
  17. [quote name='Niki-lidka']noooooooooo...i juz Cie lubie:diabloti:[/quote] Ojojoj bo się zawstydzę :oops: :diabloti:
  18. [quote name='Niki-lidka']narozna, z mozliwoscia zamkniecia dookola kabiną prysznicową??:diabloti:[/quote] Nie wymagajmy zbyt wiele mieszka w bloku na IV piętrze :diabloti:
  19. [quote name='Niki-lidka']no ja kiedys slyszalam, ze ...spią... nawet nam to (mi i Fur) na specjalnym wątku tlumaczyli co to znaczy...ale wiesz trudno zrozumiec cos z czym sie nie mialo do czynienia:cool1: wiec my teraz mowimy czasem "oki idziemy spac" "no to ja spadam do wyrka spac" "ja juz ide spac , pa do jutra"....ale to tylko taka sciema z naszej strony (Fur sorki ze nas wydalam)...bo my po prostu nie spimy i tyle...czy to takie dziwne jest??:diabloti:[/quote] No właśne to dziwne nie jest moim skromnym zdaniem oczywiście :diabloti:
  20. [quote name='Niki-lidka']koffana Fur...ja mam wanne z prysznicem (dwa w jednym) jak chcesz mozesz sie wymoczyc a jak nie to mozesz umyc sie w kabinie szybciutko:eviltong:[/quote] Ale ja mam dużą wanne :eviltong: Z prysznicem oczywiście :diabloti:
  21. [quote name='Niki-lidka']ja ju byla pod prysznicem...:eviltong: tez smigam do wyra popatrzec w sufit troszke...za trzt godziny wstaje wiec chyba nie zadze zasnac...czy jak to sie tam nazywa co normalni ludzie robia...:diabloti:[/quote] A co normalni ludzie robią w nocy bo ja nie za bardzo się orientuję :eviltong: :diabloti:
  22. Edytka :evil_lol:
  23. [quote name='furciaczek']hmmm to zalezy jak bardzo uzywane byly chyba:evil_lol:[/quote] No właśnie w tym problem że moje rzadko a mimo to do niczego się nie nadają :angryy: Chyba jakieś kiepskie mi dali :evil_lol:
  24. [quote name='furciaczek']Mysle ze tak do 100zl sie cos znajdzie... jak cos to moze uzywane?? :diabloti:[/quote] A jak sądzisz używanie nie będzie zużyte?? Bo zużyte to ja mam swoje 3 więcej dziadostwa mi nie potrzeba :evil_lol:
  25. A między innymi po to żeby rano Edytka miała co czytać :cool3: Czy taki argument wystarczy :evil_lol:
×
×
  • Create New...