Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Jolu a co z domkiem który do mnie zadzwoniŁ?? Nie wypaliŁ?? Mam kolejną siatę jedzonka dla Myszki od Moniki, czeka na odbiór :)
  2. Wygląda na smutnego :( albo jakby go coś bolaŁo :( mam nadzieję że w rzeczywistości jest inaczej i to tylko aparat wywoŁaŁ u niego taką minkę.
  3. A co do burzy niestety nie mam informacji :( przepraszam że tak maŁo siedzę na dogo ale wejście tutaj to prawdziwy cud!
  4. Rzeczywiście Marian zrobiŁ się wysmukŁy, w schronieku nie byŁo na to szans :) cieszę się że czuje się dobrze i jest szczęśliwy ale domku wciąż brak z czego biedak nie zdaje sobie sprawy ...:(
  5. :( wierzę że i u Was pewnego dnia bedzie można wyciągnąć pieska ze schroniska na leczenie , bez adopcji. U nas początkowo to też byŁo niemożliwe a jednak udaŁo się. Mam nadzieję że malutek znajdzie szybko dobry dom jak Puszek.
  6. Nie może być inaczej ...przecież odrobina miŁości każdemu potrzebna.
  7. Mam taką nadzieję :)
  8. Mój portfel jest również pusty, wczoraj dałam bubu ostatnie 300 zŁ , ludzie pomocy!!!!! W piwnicy mam rzeczy które można wystawić na bazarek jednak z powodów technicznych nie mogę wejść często na dogo więc nie dam rady prowadzić bazarku. Czy ktoś jest chętny na przejęcie pałeczki???
  9. grubas :)
  10. [b]już Kocha :) Figa Spędziła Weekend Z Nowymi Właścicielami Nad Jeziorem> Zamieszkała W Bielsku :):) Możecie Ją Spotkać Zwłaszcza Niedaleko Ul> Doliny Miętusiej :):)[/b]
  11. i przebiera Łapkami ;)
  12. i przebiera Łapkami ;)
  13. i przebiera Łapkami ;)
  14. [quote name='jusstyna85']Mam propozycje co do tytułu- NIE MA PRAWIE USZU,WYGLĄDA JAK SZKIELET,TRACI NADZIEJE-POTRZEBNA RÓŻNA POMOC... Może coś w tym stylu...tytuł jes wieloznaczny,ale może z ciekawości inni tu zajrzą...co myślicie?[/QUOTE] ja myślę że to dobry tytuŁ i przyciągnie chętnych do pomocy
  15. niektórzy mają caŁe życie pod górkę ...i dlaczego???
  16. Tak pojechaŁam z nią do babci do ogrodu żeby caŁy dzień nie siedziaŁa sama. Dziś byla też z moimi suczkami na lace , pochodzila troche pojadla trawkę i ponosiŁam ją troszeczkę ;) bo ona tak jak Kropek lubi na rączkach :)
  17. Rudek nie bądź taki pokaż gdzie jest Twój dom ;)
  18. tak ;) o miski. proszę napisz PW do _bubu_ i poproś o namairy an tych państwa z Elbląga.
  19. Aga ale ona w lecznicy mieszka :( niestety to nie jest najlepsze miejsce....
  20. Mop mógłby zamieszkać u mnie w mieszkaniu ale musiaŁby ktoś się zobligować do wychodzenia z nim i to nie raz w tygodniu a codziennie, no i niestety musiŁby być cicho bo to blok staruszków a w pustym mieszkaniu strasznie się niesie więc jak zacznie wyć lub szczekać to kaplica ! Niestety na czas wejścia robotników musiaŁby go ktoś zabierać na kilka godzin.
×
×
  • Create New...