Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
do rąk wŁasnych z pokwitowaniem odbioru ;)
-
Oczywiście !!!! Pomożesz mi zapakować ??
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:mad: Basiu jak możesz . My sobie rozmawiamy jak kumpel z kumplem o życiu codziennym. Aha wspominaŁ że nie chce już szelek na spacer bo czuje się jak gówniaż ;) o obroże prosiŁ :diabloti: -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
no co Ty, dzwoniŁ przed chwilą do mnie i mówiŁ że mu się nudzi i nikt nie chce się z nim bawić :(. Lira czyta książkę a Apsik chrapie po meczu. Lord podobno kombinuje jak by się urwać w nocy z boksu ale Dropsik go szantażuje że powie wszystko rano pani Marysi. -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Olu :) Tylko ciepły domek! :loveu:[/QUOTE] tak tak !!! ma się rozumieć jak mawia Prosiaczek ;)
-
W tym miesiącu imieniny Jana :) co chcielibysmy dać naszemu Jasiowi??
-
Dzięki Basi naukom i cierpliwości zacznam wklejanie zdjęć. Basiu buziaki !
-
Można zrobić coś najtrudniejszego...spróbować znaleźć DT, hotel cokolwiek co nie doprowadzi do zawiezienia do schroniska.
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki !! -
Najwspanialej byŁoby gdyby znalazŁ się jej wŁaściciel który szuka jejw innym mieście...i już już starciŁ nadzieję....cudownie byŁoby również gdyby ktoś zechciaŁ dać jej dom... ale rzeczywistość jest na razie szara i smutna
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
CaŁy czas na pierwszą ;) zapomniaŁam że pinczerka ma prwie 2 metry ;) jeden podrzut i można sięgnąć nieba :):):) w górę Lisku my z Basią będziemy Cię asekurować. -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Pinczerka on już wyżej nie może ;) -
Janie proszę pokazać się z jak najlepszej strony ;)
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Lisek się nie obija tylko odbija ;) z tylnich nóżek ;) podskokami do góry :) -
Sunia jest w lecznicy w Bielsku, zostaŁa przywieziona 3 dni temu, wczoraj nie miaŁa siŁ się podnieść i wyjść na spacer więc jej nie braŁam, leży i śpi ....śpi i je...i tak wkoŁo. Wkleję potem zdjęcia.
-
Niestety ja nie dam rady :( ale pozdrawiam Grzybka.
-
Nikt nie lubi niskopodŁogowych psiaków?? Co jest grane....
-
Dzięki ocelot ! Nie wiem co będzie jak każą ją zabrać z lecznicy :(
-
Guziczek - 8mies. strachu! Doczekał się!! W NOWYM DOMU!!!:)
Hund replied to basia bonnie's topic in Już w nowym domu
Pewnie już chrapie ;) -
no chaŁupek nie widać :( może choć norka się znajdzie?? nie norki nie chcemy ...;)
-
[SIZE=4][B]WYSTĘPUJĄ[/B] : [COLOR=darkred]Stara suka, dobry duch, inwalida[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B]CZĘŚĆ PIERWSZA[/B] :[COLOR=darkred] Zima[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Stara suka ledwo trzymająca się na nogach idzie środkiem jezdni, jest zimno, mroźno i ślisko. Dobry Duch zatrzymuje samochód , delikatnie nawoŁuje psa i podchodzi gdyż widzi że ten ma problem z poruszaniem. Pies ma posklejane mokre futro, podkulony ogon, trzęcie się z zimna i strachu , patrzy spode Łba :( Dobry Duch chce wsadzić psa do samochodu ale pies na to nie pozwala. Dobry Duch wyciąga kanapki które porywa pies i oddala się z nimi w pysku na chwiejnych nogach :([/SIZE] [SIZE=4][B]CZĘŚĆ DRUGA[/B] : [COLOR=darkred]WiOSNA [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Stara suka z odmrożonymi uszami na trzęsących Łapach przemierza w poprzek rondo. Na rondzie porusza się samochód za znakiem inwalidy, stary burak za kieroniwcą śmiejąc się szyderczo do dzieci które wiezie przyspiesza i nakierowuje samochód na psa! Jeszcze tylko sekundy i pies będzie martwy. W tem Dobry duch odgradza psa od samochodu , inwalida z gŁupim uśmiechem z piskiem opon oddala się omijając Dobrego Ducha. Suka uchodzi z życiem. Dobry Duch zachęca psa do wejścia do samochodu jednak i tym razem się nie udaje. Zjada to co Dobry Duch mu oferuje i oddala się.[/SIZE] [SIZE=4]Dobry Duch szuka w okolicy opiekuna suki i dowiaduje się że pies już od kilku miesięcy mieszka naulicy żywiąc się resztkami ze śmietnika.[/SIZE] [SIZE=4][B]CZĘŚĆ TRZECIA[/B] : [COLOR=darkred]LATO[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Dobry Duch po raz trzeci spotyka sukę, jest konająca. Nie ma siŁy gryźć rzucanych parówek ale Łapczywie je zgarnia pyskiem, resztką siŁ poŁyka powoli kęsy.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Dobry Duch wie że teraz nie odpuści, stara suka jest w starsznym stanie. Chce zabrać psa do samochodu jak tylko skończy jeść. Stara suka jednak sama podchodzi do auta i wkŁada przednie Łapy do środka. Na więcej nie ma siŁ. To jednak wystarcza Dobremu Duchowi. Delikatnie wkŁada sukę do samochodu i jedzie w stronę lecznicy.[/SIZE] [SIZE=4][B]CZĘŚĆ CZWARTA[/B] : [COLOR=darkred]TERAZ [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Stara suka dostaje imię Bella. Jest konająca , do lecznicy przyjechaŁa w ostatniej chwili. Nie ma siŁ na podniesienie. Dostaje leki na wzmocnienie i dobrą karmę. Zjada tyle ile dostanie.[/SIZE] [SIZE=4]Z badań wynika że ma zesztywnienie w kręgosŁupie pomiędzy odcinkiem lędźwiowym a krzyżowym. Na 99 procent jest po sterylizacji, na listwie mlecznej ma guz.[/SIZE] [SIZE=4]Bella czeka na Szarotki na odwiedziny i zainteresowanie. Jest starą suczką może to jej ostatnie dni na ziemi...[/SIZE] [SIZE=4]Bella jest psem wielkości owczarka niemieckiego. Niestety Dobry Duch ma pod opieką pięć psów i sześć kotów. Szóstego psa utrzymuje w hotelu. On również zostaŁ znaleziony na ulicy, konający, potrącony przez samochód, oskalpowany...[/SIZE] [SIZE=4]Dobry duch jest sam, sam nie da rady. Proszę pomóżcie pomagać.[/SIZE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9240/bella001bu5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5081/bella003zs3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2008/bella004lz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5642/bella006kz2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=152&i=bella006kz2.jpg][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5642/bella006kz2.b5d64d0e00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=152&i=bella006kz2.jpg"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5642/bella006kz2.b5d64d0e00.jpg[/IMG][/URL]
-
Guziczek - 8mies. strachu! Doczekał się!! W NOWYM DOMU!!!:)
Hund replied to basia bonnie's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Basiu, wiem, że ten kudłaty to chłopczyk, ale p.Irena w niedzielę wpadła na to, aby miał na imię Kosma - od jakiegoś świętego :) Guziczek do przodu![/QUOTE] on miaŁ już inne imie :( ale niech będzie