Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. i nawet ubieranie szeleczek w niedzielę szybko poszŁO :)
  2. ,,będziesz na uwięzi..." nie podoba mi się
  3. Czyli pekinczyk musiaŁ trafić do schronu dzisiaj, w niedzielę go jeszcze nie byŁo.
  4. Wczoraj pojawiŁo się świateŁko w tunelu ...ale szybko zgasŁo :(
  5. koteczki są 4 ale jeden zamówiony. 3 są buraski z tym że różnego odcieniu a jeden ten zamówiony 3kolor. Jeden burasek strasznie agresywny ;) mimo wieku . Drapie gryzie i syczy ;) maleństwa są przerażone, siedzą razem zwinięte w koszyku, potrafią jeść samodzielnie ale trzeba je wyjąć z koszyka bo same boją się wyjść. W schronie jest też piekna 3 kolorka dorosŁa, nie jest to jednak mama maleństw. Pozostae koty uciekŁy na wolność.
  6. Nikt nawet drzwi nie otworzy przed Bąbelkiem :(
  7. dlatego że Reksiu to chuderlak, kruszynka którą można Łapą zmiażdżyć a inni lokatorzy to średnia pudliczka, border coli , jamnik i czarny terier rosyjski. Mieszanka wybuchowa.
  8. Tyle że nie mam Twoje konta, prosiŁam kilka razy ale nie dostaam Pw , proszę napisz a wyślę.
  9. Dziś przez nieuwagę , dodam że moją :oops: Reksiu miaŁ spotkanie z innymi psimi lokatorami z domu p. Ireny. Przed którymi skrzętnie Pani Irena go ochraniaŁa :razz: ZamarŁyśmy obie w oczekiwaniu co będzie , na szczęście skończyŁo się na obwąchiwaniu ale wystarszyŁam się bardzo :roll: bardzo , bardzo.
  10. Pepino jest wspaniaŁy !!!!!!! :) koniecznie trzeba zrobić mu zdjęcia i pokazać jaki jest śliczny w nowej fryzurce :) nie poznaŁam go !!! To prawda że ma bardzo dużo z Yorka ;) kochany pycholek.
  11. Niestety nie możemy zdziaŁać wszystkiego :( najważniejsze że ma lepsze warunki. Martwię się może boli go tak samo jka Puszka :( może mu się miednica zlewa nieprawidŁowo :( albo jak Puszkowi wbija się jakiś odŁamek :( rtg przydaŁoby się natychmiast .
  12. W takim razie trzymam kciuki za wŁaściwe rezultaty ogŁoszeń ;)
  13. Często brak pieniędzy jest blokadą przy adopcji i warto pomóc wŁaścicielom. Liczy się serce bo gdy jego zabraknie to nie ma już nic. A nowy wŁaściciel ma świadomość że w razie potrzeby nie zostanie z problemem sam.
  14. ale boroczek :(:( Co z NUTRADYLEM ?? końcem czerwca traci ważność , szkoda tego leku jeśli Rudka nie może go brać muszę poszukać innego psa któremu się to przyda. Proszę o info bo szkoda leku a możę Rudzi coś to da.
  15. Aga proponowaŁam kilka razy że wyślę pieniądze niestety nie mam numeru konta. Proszę podaj ile tego jest i na jakie konto wpŁacić.
  16. Tak w maŁym ciele duży duch ;)
  17. Fakt o tym zapomniaŁam rodzina z maŁym dzieckiem....
  18. zaŁatwia się tam gdzie śpi i rozmazuje to ogonem, kadzie się też w nieczystościach. Nie celowo, po prosstu bezmyslnie :(
  19. Satrych piesków nikt nie chce :(
  20. nie ukrywam że to trudny lokator, w bloku nie byŁoby szans z nim mieszkać , no chyba że ktoś miaŁby wspaniaŁych wyrozumiaŁych sąsiadów . I trzeba pamiętać że czasami sika w mieszkaniu. Pani Irena jest naprawdę niesamowita potrafiąc pozytywnie patrzeć na wszystko dookoŁa.
  21. tak to możliwe on wyraźnie szczeka na coś lub kogoś ...
  22. togga ja od razu byŁam za domkiem u Ciebie :) cieszę się z wyboru i wiem że takich domków trzeba szukać ze świecą !
×
×
  • Create New...