Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Kaspelek prosi o dom!! -
[B]PONOWNIE SCHRONISKO ŻYWIEC[/B] [B]TUSIA[/B] - korpulentna slodziutka mala ratlereczka.... trafila do schroniska po smierci ukochanego pana... wiekowa juz dziewczynka. [B]TUSIA (ŻABCIA) [/B]w schronie od roku. Zmarł jej właściciel i policja przywiozła Tusię na nowe miejsce. Kłótliwa stara baba tak można ją krótko określić!! To mały grubiutki ratlerek lubiący szczekać, zazdrosny o inne pieki ale łagodny, żyje w stadzie i nic złego nie robi. ma 7-8 lat.jest wysterylizowana. foto [URL]http://images21.fotosik.pl/56/2b80a7ad88a4c6b8med.jpg[/URL] foto 2 [URL]http://images20.fotosik.pl/105/72143b1c661edc67med.jpg[/URL] foto 3 [URL]http://images22.fotosik.pl/29/5417968311fa3692med.jpg[/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e51fce43045a4360.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/29/e51fce43045a4360med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/acec87350858ee22.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/56/acec87350858ee22med.jpg[/IMG][/URL] [B]ON-ek[/B] - w schronisku w Żywcu od 3 tygodni (DATA NA ZDJĘCIACH JEST MYLĄCA ZDJĘIE ZROBIONE TYDZ TEMU), spokojny, ma piekna lsniaca siersc [B]Onek ATOS [/B]ma ok 10 lat (nie widać po nim absolutnie) Wykastrowany. Nie nadaje się do mieszkania z innymi psami. Samotnik.Był głodzony i na punkcie jedzenia dostaje szału i wybuchają z innymi psami kłótnie. Toleruje jedynie Chmurkę dlatego z nią jest w boksie. Do ludzi spokojny, nie ucieka. zaczyna chorować na stawy!! Zimna buda mu nie pomaga :-(
-
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
Hund replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cichutko tu i spokojnie ale właśnie sunia taka jest :) -
Bardzo bym chciała żeby już była u kochanych ludzi. Dla niej to będą pierwsi ludzie, którzy ją pokochają, mam nadzieję że na zawsze!! Pomyślcie ona nie ma innych wspomnień tylko kraty :) A jej rodzeństwo hasa sobie po łąkach, wygrzewa w słonku, wącha trawę, a Warka nawet nie wie co to jest trawa :), a słonko widzi tylko czasmi bo boksy są tak zrobione że w nich jest ciemno. :)
-
Nie chcemy zawstydzać razem z dobkiem skromnej cioci , ale Kluska podziekowania się należały, tak uznał dobek i poprosił mnie żebym to napisała na jego wątku...:)
-
FOSTER BULLTERRIER z Zywca - zdjęcia z nowego domku :)
Hund replied to doddy's topic in Już w nowym domu
zabierz proszę aparat jak pojedziecie go odwieź, :) -
FOSTER BULLTERRIER z Zywca - zdjęcia z nowego domku :)
Hund replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Doddy ufam że to dobry domek skoro się na niego zdecydowałaś.I cieszę się że to wszystko sie tak potoczyło. -
Koko - 10-miesieczny... pokochaj cudnego bialaska...KTOS GO POKOCHAL ! ! !
Hund replied to zuziaM's topic in Już w nowym domu
KoKOSEK na allegro!! [URL]http://www.allegro.pl/item175532919_...i alaska.html[/URL] Dziekujemy CIOCI ASI. Ciociu nie dałabym rady tego sama zrobić, buziak dla Ciebie :) -
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Nowe allegro Kapselka!! Ciocia Asia pamiętała , dziękujemy :) [URL="http://www.allegro.pl/item175529445_kapsel_popatrz_jak_ladnie_prosze_.html"]http://www.allegro.pl/item175529445_...prosze_.ht ml[/URL] -
Kluska jesteś niesamowita!!
-
jasne jasne KLUSKA4 cudowna jesteś!! zaraz zobaczę allegro, dzięki za wsparcie.:)
-
witaj Seterka93 tutaj są nawet młodsze dogomaniaczki :)
-
Dobcio z Żywca prosi o zainteresowanie!! Czy jest ktoś chętny i gotowy na odwiedziny w schronie u piesia??
-
FOSTER BULLTERRIER z Zywca - zdjęcia z nowego domku :)
Hund replied to doddy's topic in Już w nowym domu
doddy dzięki , za chociaż taką krótką relację, przynajmniej wiemy ,że nie jest aż tak źle jak sądziłyśmy na poczatku, trzymam kciuki aby wszystko szło dobrze.