a wiedzą o Nero?? Może trzeba gdzieś go wrzucić??
Nero dziś spaŁ jak przyszŁam , nie przeszkadzaŁa mu wirująca pralka ani moja obecność, drzemaŁ w zaparte. Potem poszliśmy na spacer i Nero zachęcaŁ do zabawy inne napotkane po drodze psy. Najbardziej spodobaŁa mu się Tośka od naszej psiej fryzjerki ;)