Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. niektórzy by się poddali ale my nie . KUBUŚ szuka dobrego domku !!!! Czy nikt tego nie sŁyszy??
  2. Wszytsko ok, baŁam się że ktoś się tam dobraŁ ale nie . Tylko wspomnienia wróciŁy :(
  3. a wiedzą o Nero?? Może trzeba gdzieś go wrzucić?? Nero dziś spaŁ jak przyszŁam , nie przeszkadzaŁa mu wirująca pralka ani moja obecność, drzemaŁ w zaparte. Potem poszliśmy na spacer i Nero zachęcaŁ do zabawy inne napotkane po drodze psy. Najbardziej spodobaŁa mu się Tośka od naszej psiej fryzjerki ;)
  4. WidziaŁam się wczoraj z Moniką. Bella śpi na posŁaniu razem z chŁopakami dogadali się :)jedynie przy nakŁadaniu jedzenia są jeszcze warki ale miejmy nadzieję że i to minie. Po ogrodzie chodzi dumnie z podniesioną gŁową , to już nie ten pies !!!! Wyniuki krwi lepsze ale dieta nadal konieczna :(
  5. Liseczek Rudek nadal bez domeczku ;)
  6. Max jest nadal przy mnie, w moich myślach, rozmowach , wspomnieniach. Tak szybko się skończyŁa nasza znajomość . Bóg tak chciaŁ... Jutro pojadę zobaczyć miejsce gdzie spoczywa .
  7. [quote name='Agnieszka Co.']Datowo to mi wygląda, że będzie to podczas Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Czy wiadomo już w jakim miejscu- na rynku czy pod amfiteatrem?[/QUOTE] Pod Grojcem więc dużo zieleni dla piesków :)
  8. Maju Maju do zobaczenia znów !!!!!
  9. Czas ucieka a Bąbelka nadal nikt nie chce :(
  10. [quote name='Milady']Z Gutree napisał ktoś do mnie, ale z Krakowa. Pomimo moich zapewnień, że nie bedzie problemów z transportem już się nie odezwał.[/QUOTE] Nadzieja zgasŁa :( Sedzie dlaczego ?????
  11. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja się deklaruję na obydwie soboty :) 9-tego powinien nam jeszcze pomóc mój TŻ.[/QUOTE] Pinczerka super !!!!!! Bardzo bardzo się cieszę !! No to jest nas już więcej ;)
  12. [quote name='Dobcia']Bardzo dobrze:) A! Bo ja w ogóle miałam Ci napisać, że zostają u mnie. Nie mogłabym ich już oddać:loveu:[/QUOTE] Dobcia super !!! Bardzo bardzo się cieszę !!!! Jakby ktoś Ci zazdrościŁ to u mnie czeka trzeci ;)
  13. Pewnie Lircia już śpi ;) i oddycha w rytm uderzeń kropelek o dach boksu ...
  14. Staruszki nie mają siŁ :( mokro zimno, reumatyzm się odzywa :( POMOCY !!!
  15. Piesku udaj się proszę na pierwszą przed nocą ;) może ktoś cię dojrzy przed snem!!!
  16. W tym raju znajdzie się i miejsce dla jeżyka ;) tam jest tyle hektarów.....
  17. Jestem za daleko ale trzymam kciuki !!! Piesku niech to się uda !!!!
  18. Dobcia zapisuję Cię w takim razie ;) a jak się miewają czerwonookie jednouche??
  19. Oby nie ;) Jak na razie mamy : [B]2 sierpnia :[/B] 1. Basia 2. mama 3. ja 4. Dobcia 5. Pinczerka i Gizmo [B]9 sierpnia :[/B] 1. ja 2. Pinczerka i Gizmo 3. Tz Pinczerki ;)
  20. Sprinter to dobry pomysŁ ;)
  21. nie ma co liczyć na ten hotelik ?? Przykre że finanse tak wszystko blokuj :(
×
×
  • Create New...