Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Max dziś miaŁ dobry dzień, nie śliniŁ się :) byŁ w dobrej formie ;) mimo deszczu uprawiaŁ joging :). Bardzo boi się innych psów chociaż go ciekawią. Podkula ogon i chce się wycofywać nawet przy normalnym spotkaniu kiedy inny pies podchodzi wącha i zachęca go do zabawy. On chyba nie miaŁ dobrego dzieciństwa i socjalizacja nie przebiegaŁa prawidŁowo.
  2. Szczerze to każda zŁotówka jest ważna bo doba hotelowa kosztuje 10zŁ bez jedzenia, do tego dochodzi karma sucha (dziś zamówiŁam 15kg za ponad 200zŁ bo się skończyŁa) puszki, kroplówki,codzienne zastrzyki , karsivan i vetmedin. Naprawdę jest tego dużo. A w lecznicach jest kilka żywieckich psiaków.
  3. To chyba najbardziej zapomniany i niechciany pies w lecznicy :( ile on tam jeszcze będzie mieszkaŁ??
  4. To wspaniale że Lira ma swoją podobiznę !!!
  5. Ile ludzi się jeszcze nad nią będzie zastanawiać.....pamiętam naszą pierwszą wizytę przedadopcyjną ...bubu a Ty?? W Czechwicach. Po drodze znalazŁyśmy ptaka po wyapdku...kurde dlaczego my zawsze coś musimy znaleźć.
  6. [quote name='peate']bąbelki zazwyczaj lecą do góry, a nasz Bąbelek ciągle tylko spada :-([/QUOTE] Leć piesku !!!
  7. Nadal bez domku :( trzeba mu dac jakąś zabawkę następnym razem, przecież to jeszcze dziecko.
  8. Takie to maŁe i nikt nie chce :(
  9. Jest nadzieja dla Grzybka super !!!!
  10. Bella jest bezpieczna i zaczyna rządzić chŁopakami ;)
  11. Jeśli będą pieniądze na AFN z cegieŁek to możnaby tę pastę zamówić, ja dziś kupiŁam puszki za ponad 50zŁ i zamówiŁam hilsa suchą karmę. Dziś poszliśmy na dŁuższy spacer , byŁo tak cieplutko i pogodnie że spacerowaliśmy po Łące, niestety Max się śliniŁ, nie przeszkadzaŁo mu to jednak w biegach ;) W lecznicy jest nowa dziewczyna na praktykach, bardzo miŁa osoba, której Max lezy na sercu dzięki temu Max ma więcej spacerów !!!! :) A tak poza tym dziewczyna ta ma suczkę z dogo ;) sama nie jest zarejestrowana ale wie na czym rzecz polega :)
  12. A zapomniaŁam o czymś bardzo ważnym.... Maxiu przytyŁ niecaŁe pÓŁ kilograma !!!!
  13. Vedmedin jest podarowany przez piq , karma by się przydaŁa to fakt...
  14. Vedmedin jest podarowany przez piq , karma by się przydaŁa to fakt...
  15. Bielsko i okolice czy ktoś chciaŁby maŁego chomiczka syryjskiego?? Bidoczek jest do oddania .
  16. Kizia to kotka lecznicowa dorosŁa, wychodząca ;) ale od maŁego czarnulka też dostaŁ po pyszczku :( aż zapiszczaŁ :( kufa jest wrażliwa. Co do formy to nieuwierzycie ...:) Max dziś BIEGAŁ !!!!
  17. Tu jest wątek Hektora z hotelu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116365[/URL]
  18. Jeśli chodzi o padaczkę to analizowaliśmy to, jednak ataku padaczkowego nie byŁo jak na razie ani jednego.
  19. Dobry pomysŁ peate ;) hahahaha Rysiak1 Bardzo dziękuję za paczkę , jak tylko dojdzie dam znać . Śliny dziś byŁo niewiele ale niestety piesek nie tyje :( zjadŁ już caŁe opakowanie karmy :( muszę zmówić nowe a nic po nim nie widać.
  20. Kurde dogo nawala i wkleja mi podwójne zdjęcia :( i nie chce edytować :( Bella mieszka z Dżekim Onkiem, Basetem Tofikiem, Hektorem 2 mixem Onka ale większym przygarniętym od pana który zapomniaŁ że pies je :(, Kotem Karolem ( przygarniętym w zimie kiedy jako 3 tyg kociątko przemierzaŁ samotnie ulicę ) kotem Filipem przyganiętym od wŁaścicieli meliniarzy, Zuzią znalezioną na wsi (tricolorka na 3 nogach bardzo chora na nerki -jej stan jest bardzo ciężi :( Kotką Mają (siostrą Myszki która jest w DT u JoliK, przygarniętą od kobity ze wsi ), Kotem Kierownikiem , który przyszedŁ od sąsiadów którzy go nie karmili, Kotką ....zapomniaŁam imienia :( bez ogona którą przyprowadziŁ Kierownik ;) o kotką....Monia wybacz też zapomniaŁam imienia którą przyprowadziŁa wcześniejsza dwójka ;) ot i caŁe towarzystwo. Brakuje tylko Hektora numer 1 który mieszka u pana K. w hotelu.
  21. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1701/bellaumoniki023wz3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5199/bellaumoniki024ec2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5199/bellaumoniki024ec2.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3410/bellaumoniki013is6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7427/bellaumoniki014hi2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/118/bellaumoniki016cx2.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5907/bellaumoniki018lg9.jpg[/IMG]
  23. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/237/bellaumoniki004nj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9382/bellaumoniki005ek5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2672/bellaumoniki011ci5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3796/bellaumoniki017hw7.jpg[/IMG][/URL]
  24. ByŁam wczoraj u Belli, zaraz wkleję zdjęcia z wizyty. Dziewczynka ma się super , byŁa prawie po kapieli a przed czesankiem ;) schŁa w promieniach sŁońca :) dopóki burza nie przyszŁa. Pownieważ regulamin bazarków jest jasny wymyśliŁam coć innego. Monika przygarnęŁa Bellę na staŁe więc jakoby bazarki na Bellę są zabronione. Jednak pod opieką Moniki jest Hektor który mieszka w hotelu ( w hotelu w którym mieszkaŁa Bajka , zresztą z Bajką się tam poznali). Za hotel miesięcznie trzeba zapacić 600zŁ. Dodatkowo w razie konieczności leczenie i szczepienie. Gdybym zorganizowaŁa bazarek na Hektora pomogŁoby to Monice. Bazarek pomoże Hektorowi a Monika Belli. Jak to widzicie?? ZaŁożę oczywiście wątek Hektorowi, jego historia też jest straszna :( więc nic nie zmyślę a będzie to jak najbardziej legalne.
×
×
  • Create New...