Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Irenka miaŁa do niej dzwonić, wzięŁa ode mnie numer Sabiny. RozmawiaŁam wŁaśnie ze szwagrem o oświetleniu najbardziej poleca akumulator do którego drutami podŁącza się żarówkę z osŁoną...czy ktoś jest w stanie to wprowadzić w praktykę?? I ską wziąść naŁadowany akumulator ;) bo z auta którym przyjedziemy z pewnością nie ;)
  2. hm ale żywieckie gazety pisaŁy o tym że termin przedŁużono do końca 2008 ...porozmawiam z kierwniczą. Aga Co i inni pilne kto zaglądaŁ Iskierce do zębów?? Jka myslicie ile ona ma lat ale tak na prawdę ! wedŁug pracowników ma 4....;)
  3. kciuki potrzebne bardzo !!!!
  4. A gdyby udaŁo mi się zaŁatwić plakaty ?? nie obiecuję ale pytam teoretycznie, miaŁby je ktoś gdzie powiesić?? Pamiętam że kiedyś byŁy plakty Seda ale możnaby jeszcze raz spróbować...
  5. Bella podobno rozsadza chŁopaków po kątach :) ale się dziewczynie trafiŁo !!!
  6. Kacperek wychodzi na spacery , jest bardzo kochany i przymilny ale na adopcję ma szanse zerowe :(
  7. wŁaśnie jaka jest pewność że już nie ma szansy ?? kurcze :(:(:(
  8. Max też nie miaŁ już kontaktu z rzeczywistością :( myślę że to Łatwiejsze... Reksiu i Bajka patrzyli na świat świadomi do końca a ja patrzyŁam jak gasną :( to starszne. Nie daję życia ale je odbieram...nie umiem o tym nie myśleć.
  9. mru dziękuję za zaufanie !!
  10. Powiedz Lira gdzie Tówj dom ??? Może blisko lub daleko stąd ?? Czy bogaty czy jest czy jest zwykŁą chatką ?? z maŁym pŁotem i sadzawką ?? z dziećmi z babcią , może z dziadkiem ?? z kotkiem, myszką , wujkiem Tadkiem ?? odbija mi dzisiaj :(
  11. Maja nie wie co to dom bo nigdy go nie miaŁa :(
  12. Zefir to tak papierosami zalatuje ....
  13. Maleńki Jasiu w schronisku mieszka , rude ma futro tem nasz koleżka uczy się pilnie przez caŁe ranki od swej kojcowej koleżanki a gdy do budy ze spaceru wraca , psoci figluje to jego praca aż Roman woŁa Jasiek Łobuzie a Jasiek rudą wyduma buzię ;)
  14. Wiesz Rysiak trzymaŁam rękę na jego serduszku a on oddychaŁ , pierwszy zastrzyk i Max oddychaŁ , drugi zastrzyk Max oddychaŁ , trzeci zastrzyk max oddychaŁ, czwarty a ja chciaŁam krzyczeć NIE !!!! DAJCIE MU ŻYĆ !!!!!
  15. Bo to bardzo trudna decyzja. to 3 pies ktoremu na to pozwoliŁam i byŁam z nim do ostatniego tchnienia. Reksiu byŁ pierwszy, tak bardzo kaszlaŁ i tak się dusiŁ że spaŁam z nim w samochodzie żeby sąsiadzi się nie darli. Zmęczona , poŁamana szŁam do pracy z nadzieją że jak wrócę stanie się cud !! Niestety :( poprawy nie byŁo, wieczorem parkowaŁam z dala od zabudowań i pozwalaŁam mu kaszleć :( wchodziŁ na mnie i prosiŁ mnie Łapką, prosiŁ mnie a ja nie wiedziaŁam o co więc prosiŁam Boga żeby daŁ mi znak żebym wiedziaŁa czy prosi mnie o jeszcze jeden dzień życia czy prosi żebym pozwolia mu odejść. To byŁ codowny pies znajda. Bóg nie daŁ mi znaku albo ja go nie umiaŁam odczytać ale pozwoliŁam mu odejść. ŻyŁam z wyrzutami sumienia aż do dnia kiedy podjęŁam taką samą decyzję w sprawie Bajki :( wtedy zrozumiaŁam że to najlepsze co mogę zrobić. Max też nie odszedŁ sam...To byŁo straszne :( starszne steraszne :( ryczaŁam jak oszalaŁa, obsmarkana , rozmazana nie mogŁam przstać. Tak bardzo chciaŁam żeby żyŁ ale nie chciaŁam pozwolić mu cierpieć. Max nie miaŁ szans :( tak mi przykro piesku :(:(:(
  16. Stary pies poŁożyŁ się w kącie boksu i pomyślaŁ : dziś już umrę....inne psy podchodziŁy i żegnaŁy się z towarzyszem. Niektóre wiedziaŁy że tak wŁaśnie odchodzą stare zrezygnowane psy. Na nie nikt nie zwraca uwagi kiedy przychodzi wybrać sobie pomocnika do pracy, stróża czy przyjaciela. zapomniane , niechciane , [B]NICZYJAKI[/B] . Ile można czekać?? Ile udawać że wcale nie zależy staremu psu na nowym domu...?? I stary pies umarŁ. Rano wynieśli jego ciaŁo pracownicy :( Czy tak musiaŁo się stać ?? [B] NIE !!![/B] [B]Ale tak się dzieje codziennie !!![/B]
  17. RozbestwiŁ się na caŁego ;) gdzie poszedŁ znowu na kawę i cisteczka do sąsiadki??
  18. Rysiak1 dziękuję !! Wiesz ja poszŁam do pracy zdoŁowana, w pracy byŁ jedynie szef, nie wiedziaŁam co robić , miaŁam świadomość że spędzę caŁy dzień sam na sam ze swoimi myślami .
  19. skoro już w poniedziaŁek to znaczy że nie ma cieczki?? Nocleg Tobie ;)
  20. ale może ktoś ma jeszcze jakąś zbędną 8 co to dla Nera ;)
  21. W mojej piwnicy jest 8 ;)
  22. Najlepsza woda z kaŁuży, najlepsza woda dla psa....chlip chlip.. piesek maŁy i piesek duży pije ją pije ją i Łka.... :(
  23. chyba musze iść spać ;) wybaczcie
  24. Maszeruje Lisek maszeruje rude futro w marszu poświstuje ... przytupuje Lisek przytupuje maŁą Łapką w piasek przekopuje... żuje gumę Lisek gumę żuje ale starsznie przy tym haŁasuje ....
  25. Bardzo dziękuję za wsparcie i pieniązki , ziarnko do ziarnka i uzbiera się.... mam już na koncie pierwsze wpŁaty od: Marty i Mariusza 20zŁ mru 50zŁ Kossi i Tzta 100 zŁ Rysiak1 50zŁ I mam też dobrą wiadomość zadzwoniŁa do mnie wspaniaŁa anonimowa osoba jeszcze jak Max żyŁ ... to byŁ jego ostatni dzień... a ja nie miaŁam z kim porozmawiać o tym co się staŁo... o tym jaką decyzję podjąć. I ta osoba bardzo mi pomogŁa znieść caŁą sytuację psychicznie. Ta osoba zadzwoniŁa ponownie :) jest z nami tu na wątku Maxa i ofiaruje 1000zŁ na pomoc w zapŁaceniu rachunku, pomoc szczególnie Maxiowi. W związku z tym chcę być lojalna wobec osób które już wpŁaciŁy pieniążki i proszę o szczerą odpowiedź czy mam je zwrócić wpŁacającym czy chcecie je przekazać na inne potrzebujące psiaki ??
×
×
  • Create New...