Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
[quote name='basia bonnie']A co sie stało z 3łapką? tzn. dlaczego odeszla,chorowala? :(:(:( [''] :candle:[/QUOTE] byŁa bardzo chora na nerki.
-
[quote name='peate']no nie, kolejna smutna wiadomość :-( załamać się można do końca :shake: najpierw małe kociątko, a teraz 3 łapka :placz: ... będą teraz razem hasać po zielonych łączkach :-( Hund, aż boję się czytać inne wiadomości od Ciebie[/QUOTE] peate nie czytaj :( napisaŁam 3 wiadomości rano o Strusiu Ksawerym o kociątku i 3 Łapce :( wszystkie trzy dotyczyŁy TM :( napisaŁam też na wątku Maxa :( zobacz....choć nie wiem czy chcesz...
-
to już chyba niedŁugo :( ZostaŁa tylko modlitwa.....nie wiem czy Max przeżyje do rana. Max zostaŁ wciśnięty do maŁej klatki metr na metr, jego pomieszczenie zająŁ Nero :( Nie wiem czy to byŁo przyczyną w każdym razie stres wyzwala ataki padaczkowe. Więc Max leżaŁ w klatce bez cienia życia tak jakby się zaŁamaŁ tym maŁym pomieszczeniem, on tak lubi chodzić :( Na siŁę go wyciągnęŁam za Łapy razem z wetem z klatki na spacer. Nie miaŁ siŁy i ochoty na nic, nie reagowaŁ na pieszczoty i otoczenie nie zaŁatwiŁ się, byŁ nieobecny.... Max wróciŁ ze mną z krótkiego spaceru. ChciaŁam mu dać do pyszczka tą maść o której pisaŁyście. Max zacząŁ się dusić pasta się rozmazaŁa po nim i po mnie, nie zdążyŁam mu jej nawet dać, zaczęŁo go naciągać. UsiaŁ i przewrócił się...WalnąŁ gŁową o posadzkę i zacząŁ się atak , jeden za drugim. Jeden za drugim zaczęŁam woŁać lekarza :( wŁaśnie zamykaŁ lecznicę miaŁ wizytę domową . To cud że jeszcze nie wyszliśmy z lecznicy. Kroplówki nie daŁo się wbić :( dopiero do trzeciej Łapy przy którymś podejściu sukces! Rurka do żoŁądka , odgazowanie, kolejny atak, wymioty, rurka do żoŁądka po raz drugi. StóŁ operacyjny, kroplówka wraca znowu próby wbicia , odgazowanie żoŁądka zastrzyki, 2 kroplówki . Mam dość :(:(:( brak mi siŁ. Max zostaŁ sam :( już nie mogę. Nie można nic więcej zrobić.
-
Ninti odpowiem jutro dziś naprawdę nie mam siŁ tŁumaczyć.Wybaczcie.
-
Struś Ksawery Odszedł za TM szczęśliwy i kochany .
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
STRUŚ KASAWERY biega teraz szczęśliwy po zielonej trawce. Tam gdzie jest nie ma bólu ani starości.... Wszyscy są sobie równi i żyją w harmonii. Jego kochani opiekunowie do końca walczyli z chorobą Strusia. Codziennie podawali Kroplówki i leki. Wierzyli że będzie lepiej że stanie się cud. Ale rak byŁ silniejszy :( i Struś odszedŁ z zaatakowaną wątrobą. Struś do końca byŁ w domu. Do końca kochany . Państwo wzięli urlopy żeby być w ostatnich chwilach z nim bez przerwy. Żeby nie czuŁ się sam, żeby jeszcze cieszyć się każdą chwilą. Każdą która mogŁaby być ostatnią... -
Diagnozy do końca nie postawiono, nie wiadomo dlaczego funkcjonowanie mózgu jest zaburzone.
-
Kotka na 3 Łapkach odeszŁa :( jest za TM , napewno szczęśliwa ale w domu zostaŁa żaŁoba ....
-
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Aha przyniosŁam krople do oczu i sztuczne Łzy, na chwilę starczy ale nie na dŁugo :( czy ktoś mÓgŁby pomóc??? -
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Kto ma króliki i koty ten odpada na wŁaściciela Nero inni proszeni są o pomoc ;) Nero wczoraj polowaŁ, musiaŁam go na siŁę odciągać bo królik dostaŁby zawaŁu.... Nero bardzo lubi kontakt z innymi psami, bez względu na pŁeć , i uwielbia wąchanie śladó po cieczce więc nie ma mowy o starym geriatrycznym psie ;) -
niestety są już pytania ile jeszcze zamierzam go trzymać :(
-
mnie już brak siŁ :( jeden dzień gorszy goni drugi...kiedy będzie lepiej?? ile można się krztusić i ślinić.
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nero nie jest staruszkiem . -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jak się domyślasz w schonie większość psów wychodzi na spacery w szeleczkach. Jest to bezpieczniejsze . tylko nieliczne jak Lisek sa na tyle pewne że awansują po pewnym czasie do Obróżki :). Lisek może się tym pochwalić . -
Ma takie ogniki w oczkach to fakt ;) Basiu kto teraz skradnie Ci serduszko??
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
To jest naprawdę super pies i awansowaŁ na staŁe na obróżkę . A pies OBRÓŻKOWY to nie byle kto ;) -
Śliczne zdjęcia :) mam nadzieję że ktoś się zakocha !!
-
TrafiŁam w końcu na wątek diabeŁka ;) co prawda myślaŁam że nazywa się Zeus a nie Zefir , Szarik wybacz :razz: ale byŁam przekonana że nazwaŁaś go Zeus i próbowaŁam to wmówić dzisiaj Pinczerce :evil_lol: ale Pinczeka zaprzeczyŁa.
-
[quote name='basia bonnie']Liza [url]http://www.adopcje.org/adopcja15447.html[/url] Nero [url]http://www.adopcje.org/adopcja15448.html[/url] Dino [url]http://www.adopcje.org/adopcja15446.html[/url] _bubu_ podała mi jakie jeszcze zrobić,ale zrobię to już jutro, bo dziś tak się czuje, że obawiam się, że glupoty bym mogła powypisywać przez przypadek :shake:[/QUOTE] fajne te ogŁoszenia Basiu.