Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
No to znowu zostajemy z problemem same... -
[quote name='mru']już W OGÓLE Grzybka nie przypomina! :loveu:[/QUOTE] Piekny jest !!! A pamiętam jak mnie wzruszyŁ GRZYBKIEM :(
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='halbina']W takim razie ZWRACAM HONOR! :loveu:[/QUOTE] Jolu proszę !!!! kot lub kotak roczna pamiętaj !!! Schron w Bielsku tak niedaleko ,trzeba wykorzystać szansę . -
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nero tak przytyŁ że przydaŁyby się dla niego nowe szelki , te zaczynają się wpijać w boczki a już nie da się ich poszerzyć. Dziś na spacerku jak zwykle zaczepiaŁ i zachęcaŁ inne psy do zabawy. -
nie da się nie myśleć :(
-
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nela byŁoby cudownie !!!! ja pracę kończę ok 20tej. Mam nadzieję że nie przedŁuży mi się jutro do 21 ej :( Dziękuję Bogu że jeszcze nie czas na Rudkę ...taki straszny teraz czas... -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Sytuacja Kubusia robi się coraz bardziej nieciekawa. od jutra musi ktos codziennie przychodzić go wyprowadzać na spacer. To warunek jego dalszego pobytu w lecznicy. Czy ktoś da radę przynajmniej co drugi dzień? ja codziennie nie dam rady . Kuba przebywa w lecznicy w straconce.[/QUOTE] Widzę że i Tobie się dostaŁo , miaŁam nieprzyjemny telefon z lecznicy. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Jolu pilnie odezwij się proszę. -
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
a to bardzo miŁo :(:(:( -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Podnoszę , Sedzie nicech ktoś nowy tutaj zajrzy !!!!! -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Przecież jego stan ogólny wskazuje na ok.10 lat.[/QUOTE] tak ale dla pudli podobno to nie tragedia. CaŁe szczęście że przy jego stanie ma wigor i chęć do zabawy. -
Tak dużo lepiej i Monika jest dzięki temu spokojniejsza .Bardzo kocha Bellę jak o niej zaczyna opowiadać to z takim przejęciem ;)
-
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Hund replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze że jesteś !! Piesku trzymaj się , trzymam kciuki , musisz być na pierwsze jak najczęściej !