Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. No to znowu zostajemy z problemem same...
  2. [quote name='mru']już W OGÓLE Grzybka nie przypomina! :loveu:[/QUOTE] Piekny jest !!! A pamiętam jak mnie wzruszyŁ GRZYBKIEM :(
  3. Dziś nie spadnie bo teraz idzie szybkim kroczkiem na pierwszą :)
  4. Aron musi dostać się na pierwszą !! Piesku wytrzymaj tam!
  5. [quote name='halbina']W takim razie ZWRACAM HONOR! :loveu:[/QUOTE] Jolu proszę !!!! kot lub kotak roczna pamiętaj !!! Schron w Bielsku tak niedaleko ,trzeba wykorzystać szansę .
  6. Warka nigdy nie byŁa gruba , zawsze byŁa troszkę szczuplejsza niż w normie , a przy jej energi to nic dziwnego że spala szybciutko ;) mój dziku :) wiem wiem że nie mój ale w mojej pamięci zawsze będzie moja ;) tak jak Hans, Kaja, Kajtuś i Max :(
  7. Może ta kotka jest wrażliwa na bŁoto ?? ;) MyślaŁam dziś o Was Basiu będąc z Sari na spacerze. Czas odwiedzin się zbliża. Bardzo pragnę ją zobaczyć.
  8. Nero tak przytyŁ że przydaŁyby się dla niego nowe szelki , te zaczynają się wpijać w boczki a już nie da się ich poszerzyć. Dziś na spacerku jak zwykle zaczepiaŁ i zachęcaŁ inne psy do zabawy.
  9. nie da się nie myśleć :(
  10. Drugi pekin byŁ w niedzielę na spacerze, na razie ma jedynie zaufanie ;) o ile można to tak nazwać do pracowników. Ale dobre i to.
  11. Nela byŁoby cudownie !!!! ja pracę kończę ok 20tej. Mam nadzieję że nie przedŁuży mi się jutro do 21 ej :( Dziękuję Bogu że jeszcze nie czas na Rudkę ...taki straszny teraz czas...
  12. [quote name='_bubu_']Sytuacja Kubusia robi się coraz bardziej nieciekawa. od jutra musi ktos codziennie przychodzić go wyprowadzać na spacer. To warunek jego dalszego pobytu w lecznicy. Czy ktoś da radę przynajmniej co drugi dzień? ja codziennie nie dam rady . Kuba przebywa w lecznicy w straconce.[/QUOTE] Widzę że i Tobie się dostaŁo , miaŁam nieprzyjemny telefon z lecznicy.
  13. Pamiętam to nasze pierwsze spotkanie. Jedna chwila wystarczyŁa żeby wiedzieć żę Lulu dostaje najlepszy dom z możliwych. Niedawno do LuLu doŁączyŁ nasz Max :( też się ŁudziŁam :( tak bardzo chciaŁabym dostać jeszcze jedną chwilę z nim ....
  14. [B][COLOR=red]ROZMAWIAŁAM Z PANIĄ KIER ODNOŚNIE 2 SIERPNIA CZYLI SOBOTY . IMPREZA ROZPOCZYNA SIĘ O 18tej ALE DOBRZE BY BYŁO ŻEBYŚMY BYŁY JUŻ O 16tej I ZOSTAŁY DO ZMROKU.[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]PROSZĘ O POTWIERDZENIE KTO MOŻE BYĆ NA 100%!!!![/B][/COLOR]
  15. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9306/dsc0117bt1.jpg[/IMG] __________________ Tego Dobcia nazwaŁa Ogonek bo ma biaŁą końcówkę ogonka.
  16. super jak deszcz nam nie przeszkodzi to jest szansa znowu wszystkie wyprowadzić :)
  17. a to bardzo miŁo :(:(:(
  18. fajnie :) czy mam coś Twojego?? coś z bazarków itp??
  19. Podnoszę , Sedzie nicech ktoś nowy tutaj zajrzy !!!!!
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Przecież jego stan ogólny wskazuje na ok.10 lat.[/QUOTE] tak ale dla pudli podobno to nie tragedia. CaŁe szczęście że przy jego stanie ma wigor i chęć do zabawy.
  21. Zobaczę Miodka dopiero jutro, mam nadzieję że zagodniaŁ.
  22. Tak dużo lepiej i Monika jest dzięki temu spokojniejsza .Bardzo kocha Bellę jak o niej zaczyna opowiadać to z takim przejęciem ;)
  23. Jak dobrze że jesteś !! Piesku trzymaj się , trzymam kciuki , musisz być na pierwsze jak najczęściej !
×
×
  • Create New...