Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Jeśli chcesz mogę zaproponowac Ci nocleg w Bielsku ;) Dobciu jak sunia?? ma już imię??
  2. tak mamy stronę :( ale to nie dziaŁa :( [URL="http://www.schroniskozywiec.pl"]www.schroniskozywiec.pl[/URL] Niestety schron jest otoczony wsiami a tam ludzie tylko biorą psa na Łańcuch :(
  3. W sobotę następna impreza a w niedzielę wyjazd do schronu . Czy ktoś da radę być na spacerach ze schroniskowcami??? A teraz kilka moich zdjęć z ostatniej mokrej soboty :) Akcja trzymania pŁachty ;) oj dawno się tak nie śmiaŁam. UjęŁam Szarik jak się przekomarzaŁa z Pinczerką żeby przyszŁa jej na pomoc ;) ale razem z Dobcią ratowaŁy w tym czasie odzież ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/3903/kiermasz003rb3.jpg[/IMG][/URL] Druga strona stoŁu ;) i kolejne osoby ratujące dobytek togga oraz Saba210...starsznie szkoda tego wszystkiego :( można się zapaŁakać ile starciliśmy w strugach deszczu :( [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5681/kiermasz004co4.jpg[/IMG][/URL] Nie powiem żeby wszyscy mieli się tak dobrze jak.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9909/kiermasz005fm4.jpg[/IMG][/URL] Drużyna [B]B[/B] jeszcze z Pinczerką zanim zdezerterowaŁa z czego bardzo się ucieszyŁam :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3471/kiermasz006nk6.jpg[/IMG][/URL] Drużyna[B] A[/B] wraz z męskim pomocnikiem z Zachodu ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4892/kiermasz007lo2.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze raz drużyna [B]A[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/62/kiermasz008qt0.jpg[/IMG][/URL] Dobciu gdzie Ty się chowaŁaś?? że nigdzie Cię nie ma :(
  4. Pysiu ma świetny i bardzo miŁe w dotyku futerko ;) a dr J. jest super, proszę pozdrowić ją ode mnie !!!
  5. Dzięki za te wszystkie ogŁoszenia !! Lisku w górę !!!
  6. Ja rozmawiaŁam z dr B i doktor D , togga Ty zapewne z dr J. którą bardzo lubię. Te dwie panie mówiŁy że nic nie wiedzą o stosunku do dzieic jedynie to że Kuba boi się gwaŁtownych reakcji więc może zŁapać jakieś nieostrożne dziecko za rękę. Togga czy Ty przychodzisz pod wieczór bo tak prosili?? Ja pracuję do 20tej -21ej więc już na zamknięcie nie zdążę , mogę przychodzić do Kuby ale przed pracą po11tej.
  7. Pierogarnia jest naprawdę dobra ;) już tam miałam okazje się posilać :) Dziś wiaŁ lekki wiatr więc upał nam nie przeszkadzaŁ. Pani z rejesteracji bardzo się tŁumaczyła dlaczego dzwonili w sparwie wychodzenia z Kubą... A w lecznicy były dziś oprócz niej jeszcze dwie lekarki. Spodziewałam się że klimat będzie gorszy ale byŁo ok ;)
  8. co to za zdjęcie ?? Co się dzieje z Huberetem?? czy to aktualne czy stare?? matko odezwijecie się !!
  9. Togga o jakim incydencie z dziećmi wspominałaś ?? dziś kubinek dreptał ze mną , położył mi łepek na kolanach i prosiŁ o głaskanie ;) wzięŁam też brudne koce bo uzbieraŁo się ich trochę....Oczywiście było też karmienie buŁeczką ;) biedne ma łapeczki Kubuś , widać że spacerki go męczą :( ale przynajmniej jest między ludźmi.
  10. Tylko gdzie jest ten czŁowiek z marzeń??
  11. Piesku czy ktoś da Ci szansę ??
  12. czy ktoś się zlituje nad jednym starym zmeczonym futerkiem ??
  13. Bąbelek do niedawna nie miaŁ nawet nadziei na to że ktoś na niego popatrzy :( siedziaŁ skulony w budzie i poddawaŁ się melancholji. Jedzenie , picie , 3 minuty wyjścia z bosku, jedzenie , picie ,3 minuty wyjscia z bosku. Przerwami w codzienności byŁo przybycie nowego lokatora i odejście wspÓŁtowarzysza do nowego domu. Bąbelek zawsze zostawaŁ :( PrzywykŁ do tego że nie ma swojego imienia a pracownicy woają na niego BaryŁa , Grubas, Kundel. Nie pamiętaŁ nawet jak kiedys ktoś woŁaŁ na niego kiedy byŁ malutki. MiaŁ przecież wyrosnąć na jamnika...ale coś poszŁo nie tak :(
  14. Lira wie że wygląda pospolicie , jak wiele mŁodych dziewczyn wśród miss poloni. Nie wyróżnia się na zewnątrz pięknym kudŁatym futerkiem. Nie jest szczeniaczkiem którego pokochaŁoby odwiedzające dziecko. Jest zakompleksioną czarną niepozorną suczką. Taką jakie często umierają ze starości w schronisku. Ale Lira wie że Warka też byŁa niepozorna,pospolita z wyglądu że czekaŁa 8 lat na coś czego nigdy nie miaŁa a teraz doświadcza każdego dnia. Ma miŁość. I Lira otworzyŁa się na ludzi którzy są dla niej dobrzy, cieszy się z każdej możliwości wyjącia na spacer, z każdego kontaktu, z każdego gŁaskania. Wie że musi czekać....i czeka...mam tylko nadzieję że ta nadzieja nie zgaśnie.
  15. Kiedy jesteś chory i smutny, kiedy coś Cię boli , kiedy częściej jesteś zmęczony i wolisz poleżeć niż krzątać się dookoŁa cieszysz się że ktoś jest blisko Ciebie. Każdy gest jest Ci miŁy , zaparzenie herbaty, podana ciepŁa zupa, zmieniona świeża pościel. [B]Jakbyś się czuŁ wtedy gdyby ktoś[/B] otworzyŁ drzwi i wypchnąŁ Cię na zewnątrz ?? wsadziŁ do samochodu i zawiózŁ do lasu ?? zaprowadziŁ pod drzwi starego budynku z wielkim napisem DOM STARCÓW ?? SzedŁbyś na nogach bo na bilet lub benzynę nie zasŁużyŁeś, "TWÓJ PRZYJACIEL" nie zabraŁby Twojej ulubionej piżamy ani ręcznika , wyrzuciŁby ją do śmieci po szybkim powrocie do domu. Myślisz że to nierealne ?? Dlaczego więc można zrobić tak Psu?? A dlaczego Kotu?? Czy oni są gorsi??
  16. Często się zastanawiam co psy ze schroniska myślą ... jakie emocje im towarzyszą. Ci co nie lubią zwierząt pewnie powiedzą że zwierzęta wogóle nie myślą :( ale ja tam swoje wiem ;)
  17. pewnie tak jak i moje :( ach szkoda gadać Honeyku :(
  18. W kiecie wieku ma się rozumieć ;)
  19. [quote name='AniaB']Hund - leki wysłałm niestety dopiero wczoraj..:oops: Ale za to priorytetem:multi: Powinny być w poniedziałek u Was.. poszło reszta essentiale i fiolki hepatil.. Oby sie małej poprawiło..[/QUOTE] Leki mam bardzo dziękuję !!!!!
  20. Czy mimo że w sobotę jest znowu festym ktoś wybiera się w niedzielę do schroniska ???
  21. Ela trzymaj się dzielnie, Marian musi wiedzieć że ma w Tobie oparcie !!
  22. Strauszki dajcie czadu !!!! Na pierwszą ile siŁ w starych Łapach !!!!
  23. Myszuniu szukaj domku i dla siebie biedaczysko !!!
  24. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Wypełniałam formularz już dwa razy... Trzeci raz na ten sam adres już mi chyba nie prześlą :evil_lol: Szczeniorki w górę![/QUOTE] mam nadzieję że prześlą Ci chociaż 2 razy ;)
×
×
  • Create New...