Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. W niedzielę Max starszyŁ klientów lecznicy ;) poŁożyŁ się spać na widoku przed rejesteracją , a musicie wiedzieć że jak on śpi to można mieć wrażenie że umarŁ ;) i 4 klientów pytaŁo czy to trup....;) Dziś Max miaŁ robione prześwietlenie czaszki, poŁożyliśmy go na boku a on zamknąŁ oczka i poszedŁ spać ;) tylko pozycja na plecach się mu nie podobaŁa ;) przez co świetnie wyszŁy moje pierścionki na zdjęciu ;) Na zdjęciach widać nietypowo zatoki czoŁowe, będzie to jeszcze konsultowane, istnieje prawdopodobieństwo że Max dostaŁ w czoŁo ...:( ale nie jest to 100% pewne. Guza mózgu nie widać.
  2. Jestem w szoku po wczorajszej wizycie !!! Jeśli istnieje raj na ziemi to Marian wŁaśnie w nim żyje. ChŁopak zmieniŁ się nie do poznania. Po wycofanym starchliwym psie nie ma śladu :) bardzo mnie to cieszy. PokazywaŁ mi wczoraj swoje tereny ;) tylko budy i boku nie chciaŁ :) hahahaha cwaniak nie zbliża się do niego na krok :) Piesek bardzo dobrze wygląda , dzięki Ela że ma u Ciebie tak dobrze!!!!!!!
  3. ByŁam dziś w RychwaŁdzie więc pojechaŁam tropem Reksia ;) dotaram do domu pana R. czyli tam gdzie Reksiu byŁ dokarmiany. Pan R. bedzie jechaŁ ponownie przez Bielsko w niedŁugim czasie i chciaŁaby... jak myślicie kogo zobaczyć ??
  4. ZgadzaŁoby się z Dżunią, byŁa po lewej tronie za WC w 2gim chyba boksie. Czy ktoś się jutro wybiera do schroniska na spacery????
  5. Maxia zastaŁam jak leżaŁ w kawaŁkach karmy z otwartymi oczkami na posikanym kocyku . Więc jak zwykle umyŁam podŁogę potem wzięŁam go na spacerek , poprzytulaŁam , pogŁaskaŁam potem daŁam lekki posiŁek i musiaŁam zostawić sierotkę chociaż bardzo chciaŁa wyjść ze mną :( Max miaŁ kolejne spotkanie z kociętami ;) jak kiedyś stanąŁ przed ich klatkami i bardzo się przyglądaŁ kto tak piszczy ;) i bije go pazurami ;) RozmawiaŁam z panią dr o chodzie Maxia który też wskazuje na problemy neurologiczne tz chód koguci.
  6. ByŁoby cudownie gdyby każdy pies ze schronu miaŁ kochającego wŁaściciela. Lira zrobiŁaby wszystko żeby go uszczęsliwić....jak zamykam oczy to widzę ją w domu ;)
  7. masz rację Basiu oczka ma Łobuzerskie :)
  8. [quote name='basia bonnie']Olu, Ty chyba miałaś dziś wenę, co? ;) Maja w góre![/QUOTE] tak czasami mam ... nic na to nie poradze...
  9. Jan zostanie na pierwszą wniesiony ;) może w lektyce... hm ;)
  10. Sed , psiak o starsznej przeszŁości szuka swoje miejsca na ziemi !!!
  11. Basia czuwa nad ogŁoszeniami !!! Jak się cieszę że Cię poznaŁam ;) pozdrowienia dla rodzinki i futer ;)
  12. Przed poŁudniem miaŁ normalną kupę ale niestety znowu zasikaŁ pokój :( i znowu zastaŁam go pod prysznicem ;) spacerek byŁ udany tyle że sŁońce bardzo grzaŁo a on sŁabiutki więc szybko wróciliśmy a wieczorem niestety ślina i wymioty. ZastaŁam go brudnego leżącego w wymiotach na zasikanym kocyku. Więc spacer, mycie podŁogi, mycie Maxa, zmiana koycyku i tulenie. Bardzo byŁ sŁaby wieczorem :( martwię się, naprawdę dzisiaj jest źle :(
  13. [quote name='AniaB']a czy warunkowo bedzie mozna w takim razie robić bazarki na belle? Bo na domne psy nie mozna niestety chyba..:roll::shake: Porobiło sie tak, że status domu i status psa jest istotny..[/QUOTE] wiem że jest regulamin bazarkowy, ale jakoś trzeba Belli będzie pomóc.
  14. Ja mam już na kocie 40 zŁ od Ciebie przekaże Budrysek jak się zobczymy bo niestety nie byŁo nam dane ;) ale już wiem że znam Budrysek więc nie bedzie problemu :) A. tylko nie zamęcz Pajączka ;) pewnie obserwujesz teraz czy zjadŁ coś jednak czy nie :) hahahahah
  15. Jasne ze doszŁy , przepraszam za roztargnienie ale nie nadążam z niczym :( !!! Ślina dziś nie kapaŁa i nie byŁo naciągania i wymiotów co mnie bardzo cieszy bo ostatnio myślaŁam że sama zwymiotuję jak myŁam podŁogę z tej gęstej śliny :( i jak wymiotowaŁ przy mnie, raczej mnie takie rzeczy nie ruszają ale przy jego ilości to miaam dość.
  16. Trzeba wymyśleć mocny tytuŁ który przyciągnie na dogo inne osoby, im więcej osób do szukania domu tym lepiej.
  17. Dziękuję doszŁa :):):) promień sŁońca na niebie ;) , wŁaśnie sprawdzam co komu i od kogo ;) żeby nie mieć też zalegŁości w wysyŁkach bazarkowych. Niestety Max nie merda ogonkiem :( smutne to ale prawdziwe, apetyt ma wilczy, sucha karma się kończy więc za niedŁugo będę zamawiać. Puszki pożera ;) trzeba mu dawkować. Dziś miaŁ luźną kupę taką lekką biegunke co jest nietypowe bo on robi ;) normalne prawidŁowo uformowane.
  18. Mam zaproszenie do Bellusi , jak tylko poczuję się lepiej to ją zobaczę !!!
  19. Tak adres ten sam :) dziękuję !!
  20. A zapomniaŁam dodać co wciąga Maxia :)... W lecznicy są w klatkach które stoją obok dwa maŁe kociaki ,jeden sierotka bez domku drugi z zaszytym oczkiem. Maxiu staje przed klatkami kotki miaŁczą więc on zaciekawiony patrzy a maluchy wystawiają Łapeczki i biją go tymi apeczkami po jego nogach a on stoi i patrzy ;) i patrzy i patrzy ;) A na spacerkach lubi sobie wąchać zapaszki ;) coś jednak do niego dochodzi bo potrafi dŁugo stać i niuchać :)
  21. Jeśli chodzi o dzisiajeszy dzień to Max czuje się dobrze. Byam dziś znowu na 2 spacerach z nim. Reaguje na cmokanie odwraca się i przychodzi ;) boi się samochodów które szybko i blisko jadą. ZasikaŁ dziś caŁą podŁogę w swoim pomieszczeniu :( jedynym suchym miejscem byŁo korytko prysznicowe więc wlazŁ pod prysznic i siedziaŁ w suchym :) KupiŁam mu dzisiaj szelki żeby nie miaŁ obróżki i żeby go nikt nie ciągnąŁ za szyjkę bo ma ten węzeŁ chŁonny bolesny , ale niestety szelki są za maŁe ;) no cóż źle obliczyam cm ;)
  22. Tak jak pisaŁam Max ma niedotlenienie mÓzgu spowodowane albo udarem : chodziŁ dŁugo po tej posesji bez wody nie miaŁ się gdzie schować, albo niedotlenieniem ponieważ ma chore serce albo wylewem albo guzem. Z wyników krwi nie wyszedŁ guz jednak może on być niewielki . Można by go nadal diagnozowac w Warszawie i zrobić tomografie ale nie ma pewności że tomograf pokaże maŁy wylew np. W tej chwili skupiamy się na podniesieniu wagi oraz na powiększonym węźle chŁonnym. zbliża się biopsja.
×
×
  • Create New...