Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
mimo wszytsko nie opuszczamy Maxa....
-
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Hund replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Ja również , razraz podniosę też bazarek. -
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ja też z nim byŁam dzisiaj :) i zaproponowaŁam go jednej pani....ma się zastanowić... -
Tak kolej na Bąbla nadeszła zatem do dzieła : DOMKu PRZYBYWAJ !!
-
Wierzę że dostanie swoją szansę !!!
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
dzięki wszystkim za pamięć , Kuba był dziś na spacerku z moją Sari i Maszką. Maszka pamiętna zalotów Nera trzymała się z daleka ale zerkała na Kubę a gdy podeszŁa merdał ogonkiem , daŁ się powąchać i każde poszŁo w inną stronę. Z Sari byŁo podobnie powąchali się zaznaczyli sikiem teren ;) i poszli dalej. Kuba nie miaŁ siŁy za nimi biegać , zwŁaszcza że sari poszŁa na kuropatwy ale widać że patrzył za nimi i obserwowaŁ co robią. Jesli suczka nie będzie nachalna Kuba z nią spokojnie będzie mógŁ mieszkać. -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Psuje budzik Lisek budzik psuje myśląc że baterie w nim Ładuje ;) Podskakuje Lisek podskakuje caŁy pyszczek życiem się raduje ;) to na zakończenie dnia ;) POZDARWIAM WSZYSTKIE LISKI ŚWIATA !!! -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
mam iść spać?? ;) już niedŁugo. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Ludzie po prostu są beznadziejni, rano jak zobaczyŁam ich i usŁyszaŁam od razu chciaŁam brać Kubę ale daliśmy im szansę... no cÓż oni tej szansy nie dali Kubie !! -
Niestety macie rację lepie nie ryzykować, ja wzięŁam Sari ze chroniska bo podobno lubiaŁa koty ...lubi..owszem...zaraz jak dopadnie Łamie kark :( Grzybku szkoda że się nie udaŁo :( domek byŁ bliko...
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nie pŁaczcie to nie byŁ dom dla Kuby, będzie inny lepszy. Jutro pozna moje suczki i mam nadzieję że zda test :) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Ale nie ten :( szkoda gadać, inny domek dla KUBY !!!! -
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
jutro puszczeki podwiozę :) bo widzę że nie ma chętnych na sponsorowanie kolacji dla Nera ;) -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
WŁaśnie masz rację !!! Musi znaleźć i już !!!