Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. To Łezka i Bruno , a ten nowy przywiązany do drzewa szczeniak to Krasnal. Szarik piękne zdjęcia !!!!! Ta fotka pinczerki z Żabcią wspaniaŁa.
  2. Kacperek nie mógŁ się doczekać dziś swojej kolejki :) tak skakaŁ i popiskiwaŁ przez caŁy dzień aż w końcu wyszedŁ. Szkoda że spacerki są tylko w niedzielę :( to przykre że psy czekają caŁy tydzień na jeden jedyny spacer :( Wystarczy 7 wolontariuszy aby kazy pies ze schronu pospacerowaŁ w niedzielę . Gdyby ludzie z okolicy zechcieli pomagać każdy pies mógŁby przynajmniej 2 razy na tydzień cieszyć się namiastką wolności...
  3. CaŁy dzień pochmurny i beznadziejny ale nie padaŁo i Bąbel poszedŁ na spacer wraz z innymi psiakami :) Kochaniutki kroczyŁ powoli z nową wolontariuszką poskubując trawy co chwilę :)
  4. [quote name='BUDRYSEK']Ciekawe czy dalej trzyma w pyszczku zabawke?!:lol:[/quote] Też to widziaŁaś :) nie chciaŁa puścić do ostaniej chwili kiedy tam byŁam, mam nadzieję że przynajmniej coś zjadŁa bidulka ...to jej pierwsza w życiu zabawka :(
  5. Budrysek możesz się do mnie odezwać na gg jak będziesz na kompie ;).
  6. Witajcie pieski w średnim wieku ;)
  7. Tak jak napisaŁa togaa przychodzi mi na myśl ściskać go z radości ;) ale przy takim drobniutkim ciaŁku trzeba uważać :)
  8. Leje , pewnie w budach mokro i zimno. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej , Bąbel potrzebuje wysuszyć futerko i wyjść na spacer!!!
  9. Tak jest bardzo energiczny i wesoŁy , taki piesek do przytulania. Dziękuję za zdjęcia i banerek.
  10. wŁaśnie dlatego pytam czy znają ludzie to sŁowo ;)
  11. ByŁam dziś u Reksinka i co mogę napisać .... jest taki cudowny że przychodzi mi na myśl jedno sŁowo PUCZYĆ ;) znacie to?? Jak go widzę to chcę go mocno przytulać taki bidulinek na chudych dŁugich nóżkach ,ślpek z bŁękitnymi od zaćmy oczkami, nietoperek ze stojącymi uszkami . Jest śliczy !!!!
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10698977#post10698977"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...7#post10698977[/URL] [B]wątek Kacperka[/B]
  13. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10698977#post10698977[/URL] [B]wątek Kacperka[/B]
  14. [SIZE=3][COLOR=blue][B]Kacper ma prawie 15 lat . To tyle żeby mieć 0% szans na adopcję, 0% szanas na przeżycie w schroniskowych warunkach i 0% na obronę przed innymi wspóŁmieszkańcami :([/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Kacper przyszedŁ do schroniska tylko na chwilę , tylko na czas budowy pŁotu, tylko na przetrzymanie. Już stąd nie wyjdzie ponieważ nikt go nie kocha , dla nikogo nie jest ważny , nie istnieje dla tego wspaniaego świata. NICZYJAK [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Będzie umieraŁ powoli, zapomniany, starzejący się piesek...[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]ot kolejny nieszczęśnik schroniskowego życia.[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]Przecież to takie normalne[/COLOR][/B] :placz:[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue][B]Kacperek mieszkaŁ w domu wraz z innym psem , często w dwójkę uciekali zwiedzać okolicę , posesja byŁa niezabezpieczona a psiakami się nikt nie zajmowaŁ. Kacpra i kolegę zabrano do schroniska. WŁaścicielka miaŁa w tym czasie wzmocnić ogrodzenie. SŁuch po niej zaginąŁ....Kolega Kacpra poszedŁ do adpocji...ale on byŁ mŁody, w typie goldena a Kacperek...jest maŁym kundelkiem...[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3180/40638558vv0.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]Kacperek jest maŁym jeszcze radosnym psem, uwielbia spacery i zabawy, zachowuje się jak mŁody pies i nie widać po nim wieku. Spragniony kontaktu z czŁowikiem wtula się w niego prosząc o pieszczoty. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]kontakt w sparwie adopcji 0604-950-574[/COLOR][/B]
  15. Dziewczyna zgodziaŁa się na mój przyjazd, ma uzgodnić z rodziną kiedy im pasuje i oddzwonić, na razie milczy. Mam nadzieję że zadzwoni.
  16. Skoro sŁodziak szaleje tz że choć psychicznie z nim dobrze :)
  17. [quote name='Asia_Klero']To krata z wymiennego wybiegu...nasze psiaki maja tak ze kazdy boks jest wypuszczany na jakis czas w ciagu dnia zeby mogl sobie pobiegac...:)[/QUOTE] oj to chociaż tyle dobrego. U nas 2 x po 3 minuty psy mają sznsę wyjść na niewielki ok 30 m teren bez trawy :( Dobrze że Tebuś wygląda lepiej to jednak nie zastąpi mu domku :(
  18. miaŁobyć Liska a nie Reksia , coś mi chyba dolega...
  19. Kiedyś Grzybek teraz Świerzbek ?? mam nadzieję że będzie lepiej , dobrze że choć wyniki krwi ma lepsze.
  20. Pinczerka może wkleisz tu swoje zdjęcia Lirci z festynu ;)
  21. hahaha wŁaśnie ;) gdyby tak jakaś wolna nie zapsiona daŁa się namówić na spacer z Janem ;) oj szybko poszedŁby do domku.
  22. Niestety :( pieski nie znalazŁy domku. Zyskaliśmy natomiast nowe wolontariuszki które się stawiŁy w niedzielę gotowe do pomocy i wyprowadziŁy m.in. Reksia na figle ;) Festyn byŁ w mieście w którym mieści się schronisko.
  23. Reksiu wygląda super, już na pierwszy rzut oka widać że mu się przytyŁo, a pyszczek jest taki śliczny :) i kochany :) takie pieski kradną moje serce :) ilekroć go widuję poprawa jest zdumiewająca. Nie mam wątpliowści czyja to zasŁuga :) Tak sobie pomyślaŁam że gdyby byŁo więcej takich ludzi jak pan który go znalaŁ i takich jak Irenka ...oj raj na ziemi dla zwierząt nie byŁby marzeniami i snem.
  24. Mam nadzieję że Maja nie schudŁa jeszcze bardziej ...
  25. __________________ Przystojniak :) Dt mu sŁuży !!!
×
×
  • Create New...