Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kacperek nie mógŁ się doczekać dziś swojej kolejki :) tak skakaŁ i popiskiwaŁ przez caŁy dzień aż w końcu wyszedŁ. Szkoda że spacerki są tylko w niedzielę :( to przykre że psy czekają caŁy tydzień na jeden jedyny spacer :( Wystarczy 7 wolontariuszy aby kazy pies ze schronu pospacerowaŁ w niedzielę . Gdyby ludzie z okolicy zechcieli pomagać każdy pies mógŁby przynajmniej 2 razy na tydzień cieszyć się namiastką wolności... -
CaŁy dzień pochmurny i beznadziejny ale nie padaŁo i Bąbel poszedŁ na spacer wraz z innymi psiakami :) Kochaniutki kroczyŁ powoli z nową wolontariuszką poskubując trawy co chwilę :)
-
[quote name='BUDRYSEK']Ciekawe czy dalej trzyma w pyszczku zabawke?!:lol:[/quote] Też to widziaŁaś :) nie chciaŁa puścić do ostaniej chwili kiedy tam byŁam, mam nadzieję że przynajmniej coś zjadŁa bidulka ...to jej pierwsza w życiu zabawka :(
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Witajcie pieski w średnim wieku ;) -
Leje , pewnie w budach mokro i zimno. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej , Bąbel potrzebuje wysuszyć futerko i wyjść na spacer!!!
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Tak jest bardzo energiczny i wesoŁy , taki piesek do przytulania. Dziękuję za zdjęcia i banerek. -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10698977#post10698977[/URL] [B]wątek Kacperka[/B] -
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Kacper ma prawie 15 lat . To tyle żeby mieć 0% szans na adopcję, 0% szanas na przeżycie w schroniskowych warunkach i 0% na obronę przed innymi wspóŁmieszkańcami :([/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Kacper przyszedŁ do schroniska tylko na chwilę , tylko na czas budowy pŁotu, tylko na przetrzymanie. Już stąd nie wyjdzie ponieważ nikt go nie kocha , dla nikogo nie jest ważny , nie istnieje dla tego wspaniaego świata. NICZYJAK [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Będzie umieraŁ powoli, zapomniany, starzejący się piesek...[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]ot kolejny nieszczęśnik schroniskowego życia.[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]Przecież to takie normalne[/COLOR][/B] :placz:[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue][B]Kacperek mieszkaŁ w domu wraz z innym psem , często w dwójkę uciekali zwiedzać okolicę , posesja byŁa niezabezpieczona a psiakami się nikt nie zajmowaŁ. Kacpra i kolegę zabrano do schroniska. WŁaścicielka miaŁa w tym czasie wzmocnić ogrodzenie. SŁuch po niej zaginąŁ....Kolega Kacpra poszedŁ do adpocji...ale on byŁ mŁody, w typie goldena a Kacperek...jest maŁym kundelkiem...[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3180/40638558vv0.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]Kacperek jest maŁym jeszcze radosnym psem, uwielbia spacery i zabawy, zachowuje się jak mŁody pies i nie widać po nim wieku. Spragniony kontaktu z czŁowikiem wtula się w niego prosząc o pieszczoty. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]kontakt w sparwie adopcji 0604-950-574[/COLOR][/B]
-
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Hund replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Skoro sŁodziak szaleje tz że choć psychicznie z nim dobrze :) -
[quote name='Asia_Klero']To krata z wymiennego wybiegu...nasze psiaki maja tak ze kazdy boks jest wypuszczany na jakis czas w ciagu dnia zeby mogl sobie pobiegac...:)[/QUOTE] oj to chociaż tyle dobrego. U nas 2 x po 3 minuty psy mają sznsę wyjść na niewielki ok 30 m teren bez trawy :( Dobrze że Tebuś wygląda lepiej to jednak nie zastąpi mu domku :(
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
miaŁobyć Liska a nie Reksia , coś mi chyba dolega... -
Kiedyś Grzybek teraz Świerzbek ?? mam nadzieję że będzie lepiej , dobrze że choć wyniki krwi ma lepsze.
-
Pinczerka może wkleisz tu swoje zdjęcia Lirci z festynu ;)
-
hahaha wŁaśnie ;) gdyby tak jakaś wolna nie zapsiona daŁa się namówić na spacer z Janem ;) oj szybko poszedŁby do domku.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Niestety :( pieski nie znalazŁy domku. Zyskaliśmy natomiast nowe wolontariuszki które się stawiŁy w niedzielę gotowe do pomocy i wyprowadziŁy m.in. Reksia na figle ;) Festyn byŁ w mieście w którym mieści się schronisko. -
Reksiu wygląda super, już na pierwszy rzut oka widać że mu się przytyŁo, a pyszczek jest taki śliczny :) i kochany :) takie pieski kradną moje serce :) ilekroć go widuję poprawa jest zdumiewająca. Nie mam wątpliowści czyja to zasŁuga :) Tak sobie pomyślaŁam że gdyby byŁo więcej takich ludzi jak pan który go znalaŁ i takich jak Irenka ...oj raj na ziemi dla zwierząt nie byŁby marzeniami i snem.
-
Mam nadzieję że Maja nie schudŁa jeszcze bardziej ...