Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Bąbelek we wtorek byŁ bardzo smutny :(
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W której lecznicy jest Dropsik? Mam kilka rzeczy na bazarek, są ciekawe i myślę że byŁoby zainteresowanie jednak mam utrudniony dostep do netu dlatego chętnie przekażę komuś fanty. -
Z braku dostępu do netu nie mam możliwości kontrolowania bazarków a mam ciekawe przedmioty. Jeśli znajdzie się więc chętna osoba do poprowadzenia bazarków przekażę to co mam. Mam jeszcze pytanie co się staŁo z Laurą? oraz Iskierką ? Czy Iskierka żyje? bo nie sądzę że poszŁa do adopcji. We wtorek jak byŁam w schronie brakowaŁo ok 5 psiaków. Co do festynu myślę że nareszcie zrobiliśmy to w Żywcu z peŁnym sukcesem. Szariki bardzo Cię przepraszam że Tobie wyrzuciŁam caŁą swoją bezsilność. Na prawdę miaŁam ochotę parę tych dzieic ukatrupić. Pinczerka mam Twoją teczkę , jest bezpieczna, ale chrupek itp nie mam.
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Togaa musimy wierzyć ...choć tak trudno :( -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nela trzymaj się ! -
Jasiątko pewnie teraz sŁodko śpi w mokrej budzie :(
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
co z tego że niedziela jak nikt nie przyjechaŁ :( -
Co jakiś czas oglądam zdjęcia Maxia które mam w albumie , jest na nich taki biedny :( jak dobrze że już się nie męczy...
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Hop Hop starowinki czekają na ostatnie dobre chwile POMOCY !! -
też się martwię o Bąbelka :( idzie zima , nie wiem czy pani dojechaŁa...
-
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak Jolu ja też pamiętam te uszy....:( RozmawiaŁam z D. która opiekowaŁa się Śrucią w lecznicy . Sama teraz zmaga się z ciężką chorobą. CieszyŁyśmy się obie że byŁo nam dane zobaczyć Rudkę niedawno w Bielsku. To jakby byŁo pożegnanie :( chociaż wtedy tego tak nie odbieraŁam... D. powiedziaŁa że Nela i Jej mąż to nadludzie i że to najlepsze co mogŁo Rudkę spotkać. To jak szukanie igŁy w stogu siana a jednak udaŁo się w tym przypadku tę igŁę znaleźć. Na koniec D. powiedziaŁa wiesz będę walczyć do końca ale jakby co ...chcę trafić do psiego raju. Rudka bądź szczęśliwa. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bazarek dla HUBERTA proszę podnoście na pierwszą : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10959040#post10959040 -
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
TŁuścioszek się z niego starszny zrobiŁ :) -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hubciu tak mi przykro :( kiedy wydaje się że szczęście spotyka tego kto go bardzo potrzebuje wtedy przychodzi cios :( -
[quote name='Kluska4']O rany ... biedna Śruteczka ['] Niedobre wieści ze schroniska :shake: A pogoda się nie poprawia .... Dziewczyny macie moze zdjęcia tych szczeniaczków po boksi, może by je poogłaszać?[/QUOTE] Niestety nie miaŁam aparatu :( w każdym razie mnie one bokserów nie przypominaŁy.... ale nigdy nie widziaŁam też szczeniaka boksera więc może...w każdym razie są różnego koloru i mają ogonki, wydaje mi się też że mają mocno zbudowane nogi.