Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Pewnie drepcze teraz na swoich krótkich nóżkach w swoim boksie :) A Bąbel ma to szczęśćie że ma jeden z większych boksów :) warto byŁo go zabrać z ciemnego przedsionka .
  2. Ale fajny banner :) Nerowi nic nie jest , ja myślę że on musi mieć dom w którym będzie mógŁ się wyżyć tz intensywne spacery i zabawy powolą mu potem zasnąć lub leżeć i odpoczywać a teraz po prostu się nudzi i go roznosi :(
  3. Gdzie jest ta miejscowość w sparwie której dzowniŁaś??
  4. tzreba się intensywnie rozglądać a Szarik musi wybrać innego faworyta ;)
  5. Każda pomoc jest dobra, najważniejsze to chcieć :) a można robić naprawdę różniste rzeczy. U nas są wolontariuszki nawet 11 -12 letnie.
  6. Rachunek w lecznicy zapłacony . DZIĘKI WAM !!!! Dziękuję wszystkim i witam nowych dogomaniaków ;). Meficzka skąd jesteś ??
  7. [quote name='Gosiapk']Oooo jaką ma gustowną chusteczkę![/QUOTE] chusteczka [B]SZUKAM DOMU[/B] dla zwrócenia większej uwagi :)
  8. Ale super zdjęcia Pinczerka !!!!!! I Lirusia na krzeseŁku w wymoszczonym ciuszku :)
  9. Domku przybywaj !! Ja się biorę za wizulalizację ;)
  10. I nie tylko tym :( wzięŁam go do mieszkania i skończyŁoby się tragedią. Najpierw chciaŁ wyskoczyć z balkonu przechodząc pomiędzy szczeblami :( chwyciŁam go dosŁownie za tylnie nogi a potem zjadŁ drabinkę od kwiatka razem z kwiatkiem...
  11. [quote name='Hund']Mam prośbę o zgŁoszenie się[COLOR=red] [B]AnetyW[/B][/COLOR] która nie odpowieda na moje PW. Aneta wygraŁa u mnie ringówkę na bazarku, ringówkę wysŁaŁam ale wróciŁa do mnie gdyż Aneta jej nie odebraŁa. Za odbiór musiaŁam zapŁacić. Zaraz napisaŁam do Anety co się staŁo i czy mam rozumieć że ringówki nie chce. Aneta odpisaŁa że chce , że nie dostaŁa awizo i prosi o ponowne wysŁanie za co zwróci pieniądze. Ringówkę wysŁaŁam jeszcze raz i kolejny raz napisaŁam do AnetyW poinformowaŁam ją o tym że przesyŁka poszŁa oraz o kosztach odbioru i ponownego wysŁania. PoprosiŁam o poinformowanie mnie kiedy dojdzie do niej i wysŁaŁam numer konta Niestety Aneta nie napisaŁa czy przesyŁka doszŁa, nie wpŁaciŁa pieniędzy a na Pw z pytaniem o zaistaniaŁą sytuację nie odpowiada.[/quote] Poproszę o wpis w pierwszy post [COLOR=red][B]AnetyW[/B][/COLOR] , która nadal milczy.
  12. SŁonko zjadŁa wszystko co do ostatniej kropelki :) potem drapaŁa dość dŁugo w kuwecie aż wreszcie zrobiŁa co miaŁa do zrobienia :) a na koniec przy gŁaskaniu zamruczaŁa przymilnie. To już nie ta sama kicia :) jest dużo dużo lepiej. J. obiecaŁa doglądać podkŁadów co by ligliny nie wcisnęli co poniektórzy....
  13. podaje Łapkę ;) no nie wierzę :) trzeba to ludziom ze Straconki powiedzieć :) hahahahaha
  14. Tylko jeden się daŁ gŁaskać bez rezerwy :(
  15. [quote name='peate']Ola a jaki jest numer tego autobusu widzisz? dowiemy się gdzie on jeździ i oplakatujemy tam całą okolicę Bąbelkowymi ogłoszeniami :evil_lol:[/QUOTE] To PKS jedziemy do Krakowa ;) Wiesz z Kają i Fioną też tak miaŁam , wyobrażaŁam sobie wyobrażaŁam i udaŁo się ;) KRAKÓW nas wezwaŁ :)
  16. hahahah tak czasami mi przychodzi do gŁowy ;) A w niedzielę Jan spacerowaŁ z Budryskiem i Budrysek zachwycaŁ się Janem caŁy czas :) a Jan zamykaŁ ślpepki ;) robiŁ skośne miny i pokzaywaŁ brzuszek :)
  17. Maja z Ferdkiem znowu otworzyŁy sobie boks :( ale się dziaŁo...ja zamknięta w boskie z Aresem i Dropsem. Pani M na wybiegu sprzątaŁa boks czarnego od MaŁpy i Rudej nagle wyskoczyŁy z bosku Laura , Felek i koko myślaŁam że umrę :( baŁam się że zaczną się gryźć :( Felek wpadŁ do boksu Czarnego i Rudej. Pani M uciekŁa potem wróciŁa zaganiać psy , na to wszystko wypadŁa Maja i Ferdek . Nie napiszę jak mi się sŁownie oberwaŁo ale trzeba zwracać większą uwagę na to jak się zamyka boksy.
  18. [quote name='Gosiapk']Hund czy zajmiesz się Kacperkiem? Jakiś nowy wąteczek Kacperkowy?[/QUOTE] Tak zajmę się tym tylko proszę o Cierpliwość pracuję po 9 -10 godzin i muszę mieć wenę :( mam nadzieję że jutro się uda. Kacperek byŁ w niedzielę na spacerku szalaŁ jak mŁody psiak aż się nowe wolontariuszki dzieiwŁy że to staruszek ;) Aster nie chciaŁa wrócić ze spaceru tak jej się podobaŁo :) uciekaŁa z bosku, dropsik dopominaŁ się szczekaniem bo nie mÓgŁ doczekac się swojej kolejki a biedny Miodzio nie byŁ nigdzie bo nadal pudel atakuje :( i wszyscy się boją :( nawet pracownicy.
  19. kicia napewno polubi odwiedziny pinczerki ;) peate a czy bubu wpominaŁa Ci o incydencie wczoraj w nocy pod lecznicą ?? ... Ja też kiciusię odwiedzam, narazie nie paŁa entuzjazmem ;) ale mam nadzieję że się otworzy na ludzi. teraz pewnie ją wszystko boli.
  20. Niestety mój domek odpadŁ :(
  21. Szarik nie pdaŁo !!!! Czy to nie cudowne :)
  22. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kochana Lircia! A jak jechałyśmy na festyn, to była taka grzeczna w samochodzie! Przytuliła się do Apsika i razem oglądali z moich kolan widoki za oknem :)[/QUOTE] ja na dogo bardzo często zjadam litery ;) albo przestawiam ;)
  23. FiglowaŁy na spacerze :) aż miŁo byŁo popatrzeć :) dostaŁy też gumowe zabawki więc nudzić się caŁkiem nie będą. W niedzielę przywiozę jeszcze kilka dla innych 6 to za maŁo jak dla caego schronu.
  24. A oto dowód ;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/910/kiermaszostatni005xk7.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...