Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Do Pasikonika ?? ;)
  2. A Lira byŁa wspaniaŁa na festynie pomagaŁa mi sprzedawać ;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8903/kiermaszostatni010ik4.jpg[/IMG][/URL] __________________ BaŁa się bardzo tŁumów i większość czasu spędziŁa na raczkach albo na kolankach, na koniec wymościŁa sobie posŁanko na skŁadanym krzeseŁku na bluzie bazarkowej , zwinęŁa się w kŁębek i poszŁa spać :) BYŁa taka sŁodka :):):) wszystkie przechodzące dzieic zwracaŁy na nią uawagę. A w niedzielę szalaŁa na spacerze swoim zwyczajem :)
  3. Kicia nie chce jeść :( dostaje kroplówki .... Pinczerka ale zbieraj jedzenie jeśli możesz zawsze się przyda, mam nadzieję że kicia po pozbyciu się tasiemca zacznie jeść i apetety wróci.
  4. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/241/kiermaszostatni016lk8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4032/kiermaszostatni017if1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/8587/kiermaszostatni018zs5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2665/kiermaszostatni019yh7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/4750/kiermaszostatni020wy9.jpg[/IMG][/URL]
  5. skoro daŁ się wykąpać to oznacza że czuje się już u siebie :)
  6. Ten nowy pekin z naszego schroniska jest nadal agresywny, nawet pracownicy się go boją :( w niedzielę jak chciaŁyśmy wyprowadzić na spacer innego psa z jego bosku to nie chciaŁ do niego dopuścić i chwyciŁ koleżankę za rękę :( niestety sądzę że jego dni są u nas policzone ...:( czy ktoś może coś logicznego zaproponować w jego sprawie?? ZgŁosiŁa się do mnie pani z Warszawy jak Honej miaŁ ode mnie wyjeżdżać ale pies mi zjadŁ numer do niej :( pani chciaŁa pomóc. Numeru nie mam. Nie wiem też czy mogŁaby pomóc w sprawie Miodzia :( A sytuacja staje się nierciekawa :(
  7. WiedziaŁam że ten dom w Bielsku nie jest dla niego :):):) Bardzo bardzo się cieszę !!!
  8. Łzy nadal lecą :(
  9. [B]Dzielimy się jogurtem ;)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1497/kiermaszostatni013vh5.jpg[/IMG][/URL] I nie dzielimy się :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/4807/kiermaszostatni015yt7.jpg[/IMG][/URL]
  10. [B]Pinczerka wraz ze Swoją ekipą Sarą oraz Mateuszem (mam nadzieję że się podobaŁo i zawitają również w niedzielę ;) )[/B] [B]Jak to dobrze że masz przyjacióŁ których możesz zabrać na taką imprezę !!!![/B] [B]A z nimi Apsik u Sary , Lisek u Mateusza i Lircia u Pinczerki :)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/910/kiermaszostatni005xk7.jpg[/IMG][/URL] [B]Karolina z Sarą i Togga z Dinem :)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4354/kiermaszostatni007uh0.jpg[/IMG][/URL] [B]Apsik i Sara każde w inną stronę ;)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4528/kiermaszostatni008ph0.jpg[/IMG][/URL] [B]I jeszcze raz Korolina z toggą , w tle Irenka maluje dzieci ;)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/483/kiermaszostatni009kg0.jpg[/IMG][/URL] [B]Dobcia i jej faworyt Dino[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/4816/kiermaszostatni011ee1.jpg[/IMG][/URL]
  11. Wspomnienia ostatniej soboty : [B]Fachowa siŁa Dobcia oraz pierwsze spotkanie z Karoliną :) mam nadzieję że nie ostatnie![/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6383/kiermaszostatni001wd4.jpg[/IMG][/URL] [B]Togga Dobra Dusza która nie tylko dba o psiaki ;) ale i o nasze żoŁądki :) Pani Irena terapeuta ( opiekuje się Reksiem) oraz dziewczyny [/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4808/kiermaszostatni002yj7.jpg[/IMG][/URL] [B]Nasz kiermasz (oj rozrastamy się :) )[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9389/kiermaszostatni003jm3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/187/kiermaszostatni004qw7.jpg[/IMG][/URL] [B]Lira pomaga sprzedawać :) :) :) :[/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8903/kiermaszostatni010ik4.jpg[/IMG][/URL]
  12. Gdyby miesiąc temu pozwolona nam zabrać Puszkę wierzę żę dziś by żyŁa ....[']
  13. Mam prośbę o zgŁoszenie się [B]AnetyW[/B] która nie odpowieda na moje PW. Aneta wygraŁa u mnie ringówkę na bazarku, ringówkę wysŁaŁam ale wróciŁa do mnie gdyż Aneta jej nie odebraŁa. Za odbiór musiaŁam zapŁacić. Zaraz napisaŁam do Anety co się staŁo i czy mam rozumieć że ringówki nie chce. Aneta odpisaŁa że chce , że nie dostaŁa awizo i prosi o ponowne wysŁanie za co zwróci pieniądze. Ringówkę wysŁaŁam jeszcze raz i kolejny raz napisaŁam do AnetyW poinformowaŁam ją o tym że przesyŁka poszŁa oraz o kosztach odbioru i ponownego wysŁania. PoprosiŁam o poinformowanie mnie kiedy dojdzie do niej i wysŁaŁam numer konta Niestety Aneta nie napisaŁa czy przesyŁka doszŁa, nie wpŁaciŁa pieniędzy a na Pw z pytaniem o zaistaniaŁą sytuację nie odpowiada.
  14. Jola nie wiem czy sŁyszaŁaś że w schronie są maluchy ,myślę że 4 tygodniowe , sztuk 5 , mam zdjęcia , postaram się wkleić wieczorem. Dzikusy już po kastracjach i sterylkach .W sobotę zabrana zostaŁa dorosŁa koteczka która walczy w lecznicy o życie. Ale niestety w niedzielę znalazŁam w schronie martwego kotka :( dorosŁego :( Myślę że to jeden z dzikusów :(
  15. Przepraszam że nie napisaŁam dostaŁam wpŁatę od Marty S. wraz z mężem oraz obiecany 1000 zŁ od Pani M. Bardzo bardzo dziękuję Wam za wpŁaty.
  16. Puszka zostaŁa pochowana obok Maxa , myślę że gdyby pozwolono nam zabrać miesiąc wcześniej mogŁaby teraz żyć :(:(:( dlaczego tak się upierali ?? Nie zrozumie chyba nikt .... Do grobu Maxa dobieraŁo się jakieś zwierzę , na szczęście tylko w wyobraźni się dokopaŁo. Grób zostaŁ wzmocniony i teraz Max śpi między Bajką a Puszką....
  17. W schronie nie najlepiej :( ah ręce można zaŁamać :( są maŁe kociaki :( mam zdjęcia i wkleję potem. ByŁa też martwa dorosŁa kotka :( czarna piękna :( :( :( na szczęście te wszystkie dzikie koty są już po zabiegach (sterylka , kastracja) UdaŁo się wyprowadzić wszyskie możliwe psiaki oprócz bosku Miodzia :( Pudel pilnuje dostępu do niego i Krakersa :( nie byŁa też Lisica oraz Tiara_Kiara ze względu na agresję. Jeśli chodzi o dobremankę ma 4 lata , jest piękna , zostaŁa znaleziona w parku , przywiązana do drzewa, przywiozŁa ją pani M wraz ze strażą miejską. Pani M mówiŁa że musiaŁ mieć kontakt z dziećmi gdyż na widok dzieci macha ogonem i bardzo sie cieszy, jest ozywiona i chętna do zabawy. [B][COLOR=red]Ja również dziękuję wszystkim za udziaŁ w festynie i dokarmianie ;) i już myślę o następnym w trakcie koncertu Maryli Rodowicz ;) ostatni weekend sierpnia ;) Cieszę się że pomimo nocnej pory powrotu niektórym udaŁo się dotrzeć w niedzielę do schronu na spacerki . Dzięki sobotniej akcji oprócz utargu i zabawy udaŁo się poznać 2 mŁode dziewczyny które stawiŁy się w niedzielę gotowe do pomocy. Super że jest nas więcej !!! :)[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=black]A co do Puszki :( nawet nie chciaŁa wyjść na spacer :( siedziaŁa w biurze caŁy czas przyglądając się jak inne psy wychodzą. W samochodzie jechaŁa bardzo grzecznie na kolanach pani I. spokojna ,zrezygnowana ale grzeczna i widać że nie siedziaŁa w aucie pierwszy raz.[/COLOR][/B]
  18. super !!! :) [COLOR=red][B]czy ktoś chce doŁączyć??[/B][/COLOR]
  19. wiem ale rozŁożymy się teraz inaczej stoŁy będą bardziej w gŁębi więc nie zmoczy nam tak towaru, mamy lampiony i dzięki temu możemy zostać dŁużej. Musi być dobrze . Tyle że psy nie przyjadą :( [B][COLOR=red]Czy nie ma nikogo kto przyjedzie jutro na spacery?? Jutro ma nie padać a futra już 2 tygodnie nie wyszŁy poza bramę. Pamiętając zeszŁoroczne wakacje i nasz przerwę jestem peŁna obaw. Czy ktoś jest w stanie pomóc?? [/COLOR][/B]
  20. W takim razie koniecznie musze podnieść Seda na pierwszą !!! Szczerze proponuję zmienić tytuŁ wątku na bardziej drastyczny i przyciągający... Wiem że Sed jest w hotelu , że jest bezpieczny ale to kiedyś tak nie byŁo... [B]SED wyciągnięty z klatki wielkości skrzyni !!! CZEKA NA DOM !![/B]
  21. [quote name='Gosiapk']Porządki zostały zrobione w pierwszym poscie :) Kacperek potrzebuje własnego wątku: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3180/40638558vv0.jpg[/IMG][/QUOTE] Myślę że trzeba się tym zająć ;)
  22. [quote name='Ra_dunia']Następnym razem na pewno się uda :)[/QUOTE] Tak musi być !! Wspaniale się prezentuje : [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4638/rr2vy0.jpg[/IMG]
  23. Wieczorami przed zaśnięciem wyobrażam sobie że Bąbel siedzi mi na kolanach i patrzy z zaciekawieniem w okno wspierając się na Łapach. Jedziemy autobusem na spotkanie z ludźmi którzy pragną zamieszkać z nim i dać mu dom.....Cieszymy się oboje :) i w napięciu czekamy na koniec podróży... Wizualizacja dziaŁa ! Wiem to na pewno !! Bąbelku może już niedŁugo się uda....
  24. Masz rację. Monika jest nią zachwycona i cieszy się że Belli wróciŁa chęć do życia, że chodzi z podniesioną gŁową a merdający ogonek zdradza że cieszy się na widok ludzi.
×
×
  • Create New...