Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
[quote name='jotpeg']wczoraj, 21.08 (sroda) Bąbel miał duze ogłoszenie w krakowskim Dzienniku Polskim, ze zdjeciem (z buda). Trzymajmy kciuki, zeby go zobaczyla TA osoba.[/QUOTE] poryczaŁam się oglądając ogŁoszenie :( Bąbelku musi się udać !!!!
-
Kolejny psiak żywiecki umarŁ :( szczeniak którego nazwaŁam Skrzacik :( przeżyŁ w schronie tylko tydzień :( dobermanka walczy o życie :( chyba zŁy czas dla naszego rejonu :(:(:(
-
Najnowsze info o Bellusi ;) dziewuszka szaleje ;) nauczyŁa się otwierać stodoŁę wchodzić do niej i....robić maŁą rewolucję ;) codziennie to samo wchodzi, burzy, zrzuca palety, wszystko po to aby....dostać się do ...kociego jedzenia wystawianego dla bezdomniaków. A tak poza tym Bellusia wybraŁa się ostatnio na spacerek zwiedzać okolicę i narobiŁa starcha swoim opiekunom oraz sobie bo nie umiaŁa wrócić spowrotem. Objazd okolicy pozwoliŁ znaleźć uciekinierkę . Monika poryczana otworzyŁa auto i zawoŁaŁa Bellusia na co dzeiwczynka machając ogonem pędem wskoczyŁa do samochodu. Monika mówiŁa że Bella byŁa przerażona i widać że jej widok byŁ dla niej radością. A wszystko przez remontowaną starą bramę :( Niestety Monika znalazŁa kolejnego psa dużą suczkę ok 2 letnią :( zadzwoniŁa do mnie pŁacząc że nie ma już siŁ i funduszy, że nie wie co robić :( Psu jednak trzeba pomóc zatem jutro jedzie najpierw do lecznicy a potem trafi najprawdopodobniej do hotelu w którym mieszka utrzymywany przez Monikę Hektor. Kolejne 600zŁ miesięcznie trzeba liczyć na jej utzrymanie. BŁagam o pomoc !!!!!!
-
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118919[/URL] [B]angielski slang, czasowniki frazalne, nauka szybkiego czytania, konwersacje z angielskiego, filmy i muzyka disco polo ,dinozaury , wszystko nowe na Żywiec[/B] -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118919[/URL] [B]angielski slang, czasowniki frazalne, nauka szybkiego czytania, konwersacje z angielskiego, filmy i muzyka disco polo ,dinozaury , wszystko nowe na Żywiec[/B] -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118919[/URL] [B]angielski slang, czasowniki frazalne, nauka szybkiego czytania, konwersacje z angielskiego, filmy i muzyka disco polo ,dinozaury , wszystko nowe na Żywiec[/B]
-
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nercio dzisiaj pomagaŁ panu naprawiac maszynę dentystyczną ;) oj pomocnik z niego pierwsza klasa :) wchodziŁ do skrzynki z narzędziami i przebieraŁ Łapkami ;) wybieraŁ odpowiednie ;) przynajmniej się chŁopka nie nudziŁ a pan miaŁ dziwną minę ;) A na spacerku niestety biegunka :( -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Sonko dziś uciekŁa pod szafę i ani myślaŁa wyjść, nawet saszetka ją nie skusiŁa ;) już jest fajna , przymilna mrucząca i nadstawiająca się do gŁaskania :) -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Masz rację charakterny ;) Marian wycofaŁ się w schronisku , dopiero jak z niego wyszedŁ pokazaŁ jaki jest świetny ;) a Kacper stara się zachowywać pogodę ducha mimo wszystko . Mam nadzieję że wytrzyma ... -
Witaj piesku :) choć na dobranoc jestem u Ciebie.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Lisek na koniec , przed samym moim wyjazdem ,dostaŁ zabawkę mam nadzieję że podzieli się z Apsikiem , nie miaŁam już trzeciej :( ale kolega obiecaŁ coś kupić jak się doweidziaŁ o poczynaniach Liry :) -
Też dziś myślaŁam o Maxie, jest często w mych myślach...
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
seniorzy byli dziś na trawie rozprostować kosteczki :) -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
w moim mieście też schron nie chce :( nie mogę tego zrozumieć dlatego też pomagam w innym schronisku, to w którym mieszka Kacperek jest oddalone o 18km od mojego miasta. Ale watro tam być warto tam pomagać, radość zwierzaków jest ogromna i niezapomniana ot choćby dzisiejszy widok Kacpra skaczącego za siatką albo Liry z pierwszą swoją zabawką w zębach.