Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Smakosze!:evil_lol: Ale ja tez lubię takie śmieciowe pieczywo (nazywam je "z paprochami"), choć zastrzegam, że nie wszystkie pieczywo mi smakuje... Pzdr.[/quote] ...Aha, a że nie każde smakuje, to oczywiste, musi być dużo, dobrze i dobrego;):evil_lol: A.
  2. [quote name='jenis']Mały sie tak rozciaga jak jego mama identycznie;) A rozbestwiony jej jak dziadowski bicz.:lol:[/quote] Moje futra, też tak sobie polegują;) O, to basek rządzi:evil_lol: A.
  3. Czy ktoś z Was dostał może już potwierdzenie....?
  4. [quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Witamy,witamy ,byliśmy w Płocku na wystawie..Wyniki szpiców wilczych znamy..Nawet foty mamy...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A oto wyniki dla zainteresowanych;):[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]s.M.Musiał[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Psy[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.pośrednia[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]438 APOLLO DREAM DOG [COLOR=red]CWC[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]kl.otwarta[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]439 EAGLEEYBOLEK DEL MONTE DRAGNONE [COLOR=red]CWC,NDPwR,BOB[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]440 WIGO z Wilczego Dworu [COLOR=red]V2[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Suki[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]kl.otwarta[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]441 CATTI Albus[COLOR=red] CWC,NDSwR[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ooo, no proszę:cool3:, nie znam Wiga i Catti...., a pozostałe dwa to keesy:shake: a Wam jak poszło? A.
  5. M&S

    Anioły i Demony

    Lolcia hello, gdzie jesteś:cool3: A.
  6. Cześć Szybowce:p A.
  7. Cześć Morki:lol: miłego dnia....u nas świeci;) A.
  8. [quote name='halgre58'][B]Puk, puk ... [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2464/emoty135.gif[/IMG] jest tam kto ? Niiiima ... :shake:[/B][/quote] [quote name='Doginka']Dzieńdobry;) Jeszcze Was nie ma:crazyeye:[/quote] ....no własnie, gdzie się podziewacie...:shake::mad: A.
  9. [quote name='ihabe']... ale ja widzę, że życie bez niego to nie jest już to samo:-( co tu dużo gadać mam doła i tyle:-( Nie zwracajcie na mnie uwagi, te typy tak mają:diabloti:[/quote] Bo ze szpicem już tak jest, albo pokochasz i żyć bez niego nie możesz, albo nie..... A.
  10. [quote name='bety'] Ja lubię takie "śmieciowe" :evil_lol: pieczywo, choć faktycznie do bułeczek mam też wyższe wymagania. ;):diabloti: Pzdr[/quote] ja też lubię....im więcej "śmiecia" tym lepiej:evil_lol: A.
  11. [quote name='deer_1987']Wydrukowac i oprawic w ramke :P Jeszcze jak widac nie wszystko dziala i posty skacza podobno ale moze wreszcie cos zrobili z tym[/quote] Cześć, ja też czytałam i zgadzam się oprawić w ramkę:evil_lol: A.
  12. [quote name='Asiaczek']Wiedziałam, że "coś" Was zaskoczy! Ale to miłe, prawda? Pzdr.[/quote] ...Aha, ale żeby nie było tak różowo, to mam problemy z logowaniem:mad:za którym razem się udaje:angryy: [quote name='deer_1987']Ale czasami Was tu wiecej :P[/quote] masz rację, że czasami jest nas więcej:eviltong: Dzień dobry, miłego dnia:lol::lol::lol: A.
  13. Dzień dobry, witamy nowy tydzień:lol:;) A.
  14. ładna dziewczynka:p [URL]http://images38.fotosik.pl/135/5e800fe5221839b9med.jpg[/URL] ...a co to za foka, a może mors:evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/135/c6070a0272d0ca41med.jpg[/URL] A.
  15. Cześć, jakie fajne rzeczy się dzieją u Ciebie...konie zazdroszczę, też kiedyś jeździłam a chory Smok, to przykra sprawa:shake: trzymaj się A.
  16. ..obserwator;) [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/12-5.jpg[/URL] A.
  17. Dobry wieczór:p przyszłam, koty miauuuuu, czy one już tak obrosły? :-o pamiętam wystrichane:evil_lol: A.
  18. [quote name='deer_1987']A co am u Was bo cos cicho tutaj?[/quote] nie jest tak cicho, rozmawiałyśmy wczoraj...:eviltong: [quote name='Asiaczek']Wogóle jakoś ostatnio M&S ucichły... Brak weny, czasu czy jeszcze coś innego...? Pzdr.[/quote] ....dziś rono do Kościoła, potem kumpele z pracy przyjechały, później lekka kimka;) i wieczorem obywatelski obowiązek GŁOSOWANIE:p ...i multicytat działa:crazyeye::crazyeye::crazyeye: A.
  19. [quote name='ihabe']W niedzielę nikt już Samsona nie kocha i nie odwiedza :-( Smutne to... cały dzień mam do niczego , najpierw ta bida z oczkiem na wierzchu, którą wyjęłąm ze schronu z koleżanką z Bytomia a teraz tęsknota nie do opisania.[/quote] Byłam rano i czytałam, ale miałam latający dzień, więc nic nie napisałam wcześniej... Ihabe, zobacz juz jest wieczór i zaraz poniedziałek....:p Samsonowi nic nie będzie, nie zamartwiaj się tak. A.
  20. [quote name='ihabe']Panie powiedziały, że mam przyjechac jeśli chce w poneidziałek, oczywiście, że bardzo chce:loveu: Ucho ma zapalone, wet podejrzewa, ze byla walka, potem była rana, potem zaczeła sie goic i swedzieć i zaczął się drapać ( teraz też się drapie w to ucho i łebek) i zainfrkował. a jeszcze jedno: Dzwoniła rano Pan ( bardzo miły jal dla mnie) z allegro w sprawie Szpicka naszego:multi: Pan ma dom z wielkim ogrodem pod Wrocławiem, ma 2,5 letnia Szpickę i jeszcze jednego psiaczka, którego znalazł. Chętnie dałby mu dom. Myślał nawet o pokryciu suni:oops: i tutaj już zaczynam się gubić, bi nie wiem czy to dobrze. Obiecałam, że ktoś z nas się do Pana odezwie i dokładnie porozmawia. Czy moge liczyc na kogoś?[/quote] Mądre te Panie, Ty musisz odpocząć, a Samson złapać kontakt z innymi osobami. ..ucho, tak myślałam, że to po gryzieniu:shake:, ale będzie dobrze:p Jaki fantastyczny Pan właściciel i małe szpico kundle chce wyprodukować, rewelacja:angryy::mad::mad::mad:...ja mogę z Panem porozmawiać:diabloti: już na wiosnę był jeden miot po niespełna półtorarocznej szpicce...bo hodowlanki nie chcieało się zrobi i psie dziecko miało dzieci:mad::mad: Ja mu dam szczeniaczki..... A z kastracją Samsona, to wstrzymałabym się trochę, po pierwsze, musi dojść do siebie, a po drugie to liczę jednak na to, że ma tatuaż....w pachwinie, ale może być słabo widoczny:cool1: A.
  21. [SIZE=3][COLOR=navy][B]A to jest link do bazarku na Samsona szpica wilczego, może wpadnie komuś coś w oko:p[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubrania-ksiazki-cd-dla-samsona-szpica-na-hotel-do-15-06-a-138845/[/URL] A.
  22. [quote name='ihabe']Samson już w nowym miejscu. Gdy go zabieralismy z CK był bardzo szczęśliwy a jak wsiadł do autka to juz odleciał. Pojechaliśmy do Weta. To ideał psa!! Był taki grzeczny, że mój wet to tylko głową kręcił. A więc tak Miał pobraną krew pobrano zeskrobiny z ranki na główce dostał tabletki na robaki + lambrie ( 9 dniowa kuracja) dostał adventix na kleszcze itp ma chore lewe uszko, zostało umyte ( oba zreszta) , dostał specjalny płyn do mycia uszu i do chorego uszka lekarstwo do wlewania 2x dziennie dostał specjaniey robiony płyn na przemywanie ranki na głowie Serce w porządku Przytył 2 kilo waży obecnie 19,30kg Dostał specjlną karmę aby wykluczyć ewentualne alergie a wiec koniec z kurczakami jak na razie:-( Potem poszlismy na spacer a następnie do nas do domu. Był zdenerwowany , cały czas ziajał:loveu: A w Hoteliku to mu się bardzo podobało, Panie zwłaszcza, są rewelacyjne, wiedzą jak gadać z psami i jak postępować. Ja robię wszystko nie tak, nie nadaje się do tego. Ja to bym go tylko tuliła i mówiła, jak wspaniały jest. Panie wiedzą czeo on potzrebuje. Bardzo im się podobał. A ja beczałam jak bóbr:-(:-(:-(:-([/quote] ...Co Ty opowiadasz, że wszystko robisz nie tak!!!!!!! Przecież to nie jest prawda!!!!!! Dobrze, że trafił do fajnych kobitek:p A co mu jest w ucho?, czyżby efekt psich zębów..... Pewnie był w lekkim stresie, ale szpice zieją też, gdy jest ciepło... Nie płacz już....Samson jest wśród dobrych ludzi i odżył dzięki Tobie. Na alergika nie wygląda, a zresztą szpice są z natury zdrowe, więc wszystko powinno być dobrze. Jak będziesz się z nim widziała następnym razem ty wygłaszcz i uscisnij Samsona moooocno od nas:lol: A.
  23. [quote name='Izoldas']Co do imion, nie mogę się zdecydować, początkowo miało być na "B", ale ostatnio wpadłam na inny pomysł ;)[/quote] To musisz mieć wenę, żeby tyle imion wykombinować;) A.
  24. jakie cudne okruszki:loveu: [URL]http://img34.imageshack.us/img34/6863/dsc02702h.jpg[/URL] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]GRATULACJE DLA ZORKI:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][/COLOR] ...a masz już imionka dla szkrabów? A.
  25. [B][SIZE=3][COLOR=red]Uwaga, to jest link do tematu, który może ktoś z Was zechce przeczytać i może komuś przypadnie do serca.....[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/hura-szpic-juz-w-dt-potrzebna-pomoc-finansowa-dziekujemy-130001/[/URL] wszelka pomoc bardzo potrzebna i mile widziana:p A.
×
×
  • Create New...