Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='ihabe'] Najwspanialszym domem byłby mój dom dla Szpicla Sama:loveu:[/quote] [B][SIZE=5][COLOR=darkred]....zgadzam się w 1000%!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]A.[/COLOR]
  2. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/185/185766xun19vh6d0.gif[/img][/url]
  3. jaki śliczny:lol: [url=http://img200.imageshack.us/my.php?image=img0042z.jpg]Imageshack - img0042z.jpg[/url] jaka pozycja.... [url=http://img44.imageshack.us/my.php?image=img0048l.jpg]Imageshack - img0048l.jpg[/url] wygląda jakby śmietanki się najadł;) [url=http://img44.imageshack.us/my.php?image=img0049d.jpg]Imageshack - img0049d.jpg[/url] A.
  4. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']mam dość deszczu :placz::placz::placz: Poproszę o piękne i ciepłe słońce ;) To taka nowa forma walki z deszczem:evil_lol::evil_lol:[/quote] ja też mam dość, w ogródku woda stoi.....:diabloti: A.
  5. ....i [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/440/440922vwk23pkj3y.gif[/img][/url]
  6. ....i leje [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1418/1418057i7h2go0ck5.gif[/img][/url]
  7. ...i leje [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1496/1496359snhd8854xr.gif[/img][/url]
  8. .....i leje [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/33/33041qarmymnxlc.gif[/img][/url]
  9. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/502/502053g6kexkd58w.gif[/img][/url]
  10. a u nas była burza i lało i leje... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/51/51405srbohyj3hh.gif[/img][/url] A.
  11. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/585/585706q53cm0zj7x.gif[/img][/url]
  12. [quote name='wzjoanna']A czy w biegłym roku Warszawa podawała listę zgłoszonych psów?[/quote] o ile mnie pamięć nie myli to tak
  13. [quote name='bonsai_88'][B]Maks [/B]obecnie jedynym facetem w moim życiu jest Smok :loveu:... i dobrze mi z tym :cool3:. Myślę też, że gad się nie obrazi jak pójdę do lasu z innym :diabloti:.[/quote] ....no nie wiem, gady bywają jadowite....uważaj;):evil_lol: A.
  14. [quote name='bonsai_88']a co się mam ograniczać, wolna kobieta jestem :evil_lol:[/quote] ......wolna:crazyeye:, no niech Ci będzie:evil_lol: A.
  15. Cześć, u nas burza i leje.... A.
  16. M&S

    Eśkowa galeria :)

    ...no fajne klimaty:evil_lol: A.
  17. [quote name='bonsai_88'][B]Maks[/B] ja się normalnie obrażę za tą gó*niarę :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] ....tylko spróbuj:cool3: A.
  18. [quote name='zerduszko'] jednak człowiek jak musi, to szybciej dojrzewa, a jak nie musi, to wcale :eviltong:[/quote] ....znaczy dojrzała jest, aha;) A.
  19. [quote name='bonsai_88'] A teraz inteligentni ludkowie... spójrzcie proszę na mój nick i zastanówcie ile to ja mogę mieć lat :diabloti:[/quote] ....czyżbyś była aż taką g....rą:crazyeye::-o:crazyeye::-o, mów prawdę bo....:mad: A.
  20. [quote name='Błyskotka']Czytałam że się z Manią spotkam w Brnie :cool3:.[/quote] ...wszystko jest na dobrej drodze;) A.
  21. M&S

    Moje Chow Chowy

    ale przystojniak:lol: [url=http://img132.imageshack.us/my.php?image=sultansenec.jpg]Imageshack - sultansenec.jpg[/url] fajne foty wszystkie:p A.
  22. [quote name='tulasy']Aniu może pogadałabyś z tym facetem z Wrocławia, Ty jesteś kobieta konkretna a i masz wyczucie ,więc bedziemy wiedziec czy facet się nadaje czy odpada Basia [/quote] Mam tel. do gościa....zobaczymy co powie;) A zdjęcia piękne, Samason na niektórych fotach jest tak podobny do Maksa, że aż......:loveu::loveu::loveu: Cudny szpic, do zakochania..... A.
  23. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/945/945485l0cyai0biu.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1155/1155329vrgdwakwr0.gif[/img][/url] A.
  24. [quote name='bety']No przecież nie mogę wypuścić jej głodnej w daleką podróż :p powrotną do domu - bo jeszcze gdzieś padnie. :roll: Pzdr[/quote] ............masz absolutną rację, nie można wypuścić, a droga daaaaaleka;) A.
  25. ....znowu posty skaczą:mad::mad::mad::mad: A.
×
×
  • Create New...