-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
w czasie deszczu chowki się nudzą;) [url=http://img269.imageshack.us/my.php?image=dscn5230.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dscn5230.jpg[/url] [url=http://img199.imageshack.us/my.php?image=dscn5233.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dscn5233.jpg[/url] świetne:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Genialne!!!!!!!! Ihabe uczłowieczyłaś szpica:multi:, ale nie daj mu się, Ty jesteś przewidnik, a on choć cudny i fantastyczny jest niżej. Szpice to baaaardzo bystre stwory, będzie robił wszystko, żeby Cię podporządkować. ..a futro na głowie odrośnie:) Jesteś super podziwiam, czapki a głów. A. -
[quote name='Asiaczek'][B]Ania, Mania [/B]- dlaczego u Was tak cicho? Jakies problemy? Pzdr.[/quote] Cześć Asiu:) u nas nic nadzwyczajnego....Mania zaczęła sesję:evil_lol: i w związku z tym nastąpiło lekki zawirowanie:razz: a tak poza tym to chyba nic....nogę mam, czasem w powiększonym rozmiarze, ale jakoś daję radę;) Pogoda mnie rozklada, w sobotę spałam, a wczoraj też kimałyśmy:p A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Dzień dobry, Wszyatkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka :diabloti:[/quote] Dzień dobry, dziękujemy i również życzymy wszystkiego pięknego w Dniu Dziecka:lol::evil_lol: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
ja też myslę intensywnie o rzeczach na bazarek..... A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Była jeszcze Gośka i Margarita ale nie wiem czy to nie było jednorazowo. Nie ważne. Jeśli nie ma więcej chętnych to trudno. Zrezygnuję z kilku wpłat miesięcznych dla innych psiaków i będzie dla Sama.[/quote] ... Gośka i Margherita deklarowały stałe wpłaty......ale i tak będzie za mało A. -
.....Hej, a co wczoraj remontowałaś? A.
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Cześć, miłego dnia :lol: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ihabe, Przelew robić już na Twoje konto, czy jeszcze konto Moniki? A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Przepraszam Asiu, nie miałam na mysli zawyżać deklaracji. Niech pozostanie 30 zł[/quote] ....(Ania;)), Ihabe nie masz mnie za co przepraszać, wpłaciłam tak jak uważałam, i tak zapewne pozostanie, wiem jakie są koszty utrzymania.... i już Ania:) -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
ja deklarowałam 30, ale postaram się wpłacać 50 PLN A. -
[B][SIZE=4]Gratulacje[/SIZE][/B]:multi::multi::multi::multi:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
....ale to i tak nie starczy:shake: bo potrzeba 510 za miesiąc A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Tylko ja nie bardzo wiem czy to beda deklaracje stale czy jednorazowa pomoc. A to wazne.[/quote] wpłatę jednorazową deklarowała tylko Pusia (50 PLN) pozostali deklarowali stałe wpłaty A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Cioteczki /wujkowie?/, poprosze jeszcze raz o deklaracje stale. Musimy wiedziec na co mozemy liczyc.Nie mozna zostawic ihabe samej z problemem.Nas tez / mnie i wilczek/ bo pies formalnie nalezy do nas/. Domek nie zjawi sie natychmiast, niestety. Ostatnio odnawialam istniejace ogloszenia nie bylo zainteresowania. Moze teraz bedzie lepiej - wiemy wiecej o psie. Rowniez sympatycy rasy mogliby pomoc - w sensie szukania odpowiedniego dla szpica domu.Zdajemy sobie sprawe, ze nie do kazdego domu on sie nadaje.Ihabe zrobila wspaniala robote.Wielkie podziekowania za to. Pies sie zmienil na korzysc. Wiecej o nim wiemy.A to zwieksza jego szanse.[/quote] Poproszę jeszcze raz na szpicowym forum o deklaracje, ale tam nas dużo nie ma, część wpłat jest u Ciebie, nie wszyscy są zainteresowani...... a szkoda A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa'] M&S - ku, to w końcu ile mamy miesiecznych deklaracji opłat stałych , bo ja sie pogubiłam. Bez kasy trudno będzie Samsona przenieść w lepsze miejsce.. ....[/quote] ....ja też się trochę pogubiłam:oops:, ale z moich szacunkowych wyliczeń wynika, że mamy za mało kasy...... A. -
małe prosiaczki.....jakie fajne:lol: A.
-
Dzień dobry:lol::lol::lol: miłego dnia A.
-
[quote name='deer_1987']Dzien dobry ;)[/quote] Dzień dobry, witam w ten czerwcowy, chłodny poranek..... A.
-
Oj cudne zdjęcia, miło się ogląda i przypomina miejsca, w których się było....kiedyś A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']dziękuję za każdy gest, który doprowadzi Samsona do szczęścia:loveu::loveu::loveu: Bardzo chciałabym być tą osobą, gdyż facet zawładnął moim sercem i moim umysłem:loveu: Ale nie mam jak:-(:-(:-(:-([/quote] Nie dziwię Ci się, ja też bym chciała, ale.......:shake: A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
.....a tu "robi" za Sparka.... [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Szpicus_Samson_090531/IMG_7815.jpg[/URL] cudny szpikulec:lol::lol::lol: A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
....o ale Samason na tej fotce jest podobny do Maksa:crazyeye::-o [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Szpicus_Samson_090531/IMG_7700.jpg[/URL] ...no Pańcia!!!! nie ociągaj się, czekam na głaski;):lol: [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Szpicus_Samson_090531/IMG_7759.jpg[/URL] ....rozglądam się pilnie, ale wśród moich znajomych:shake: ale szukam..... A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Dziś również dostąpiłam następnej wspaniałej akceptacji ze strony Samsona... Samsona zaczął mnie podgryzać w zabawie i ciągnął za rękaw.... a potem szarpaliśmy się gumowym ringo. Ach jakaż była zabawa. Czy Szpice zawsze tak podgryzają np ręce?:loveu::loveu::loveu::loveu: [/quote] ....o robia różne rzeczy:evil_lol:, skakanie na człowieka, gdy ma obie ręce zajęte, łapanie za palce..a może cos jednak tam człowiek trzyma, ocieranie sie o nogi w sytuacji gdy nie ma miejsca na przejście....jak wyżej pisałam nazywan to "głaskanie we własnym zakresie" i hit:evil_lol:...czyli podbijanie głową ręki, która trzyma kubek z gorącą herbatą.:diabloti:....to specjalność Maksa mojego.:mad: Cudne zdjęcia, ciekawa jestem jak jest wysoki...? A. -
[quote name='Asiaczek']Około 18-tej albo później... Pzdr.[/quote] ....no to już Asia powinna się odezwać, choć na sekundę:) A.