-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Witanko, miłego weekendu:p A.
-
Cześć, to czekamy na fotki.... A.
-
Przyszłam powiedzieć dzień dobry:lol: A.
-
[quote name='Błyskotka']Wpadłam na chwilkę :). Miłego weekendu :).[/quote] Cześć, dziekujemy:lol: A.
-
fakt, trochę mało tych fotek:-( A.
-
ale fajne ujęcie:lol: [URL]http://images49.fotosik.pl/138/54d2a75631313907med.jpg[/URL] A.
-
[quote name='J.G'][COLOR=blue][SIZE=4]SUŁTAN [COLOR=black][SIZE=3]w Senec:[COLOR=red][SIZE=4]Dosk.I,CWC,NDPwR,BOB.[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=purple][SIZE=5]GRATULACJE!!!!!!!![/SIZE]:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Hejka a czy ktoś ogłosił juz może Samsona na : [URL]http://www.szpicewilcze**********/kupie,9/chce-kupic-szpica,477.html[/URL][/quote] ...myślisz o szpicowym forum? to muszę zmienić tytuł wątku A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Kołderka jego i jescze mu mały kocyk da ihabe, zeby miał co zwijać. Jedziemy jutro a dziś.... Kupiłam mu wołowe ucho i kurze łapki. Łapka bez problemu. Ale przy uchu to myślałam, że go walnę:angryy: Ja go sobie czeszę a ten ciagle na mnie mało bo mało ale zęby pokazywał:angryy: Jak na niego huknęłam, że jak sie nie uspokuje, to nici z hoteliku i koniec naszej randki i spaceru:evil_lol: Chyba zrozumiał bo robił to juz delikatniej ale i tak nie był tym samym Samsonem. Dlatego też na razie poczekam z resztą uszu:loveu: Ciekawe czy ja dzisiaj zasnę:evil_lol: Jolus ale Ty przyjedziesz po południu do nas? Czy wolisz w niedzielę?[/quote] ....uśmiałam się, przeszkadzałaś psu okropnie w konsumpcji ucha;):evil_lol:, nie mógł się chłopak delektować:cool3:, czesanie nie idzie w parze z jedzeniem.... A ja Ci tylko powiem, że to klasyczny szpic:lol: A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Ta kolderka to bedzie cos jego, co pachnie kochana Pania.Teraz chyba juz spokojnie pojechal. Bez paniki i strachu. Ihabe pewnie wszystko nam opisze.[/quote] no jasne, że kołderka jego... ale Samson jedzie chyba jutro? A. -
.....o Krasnal, ale ujęcie:evil_lol: [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/27-3.jpg[/URL] A.
-
[quote name='jamnicze']Oj ile to ja się muszę nagłówkować aby za te 2 - 3 lata mieć drugiego psa :diabloti:[/quote] ...to trochę długo... A.
-
[quote name='jamnicze']Do cockerków mnie nie ciągnie, ale drugi basenji...:cool3: :evil_lol: Właśnie robiłam ostatnio na ten temat dywagacje, bo jak wiadomo moja ulubioną maścią basków jest rudy, ale do Saidi lepiej pasuje tricolor - więc już mamy 3 pieski :evil_lol:, a że obowiązkowo będzie też jamnik :razz: (4!), jak doszłam do 5 to dopiero TZ zaczął się irytować - tak więc robimy postępy :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ....no całkiem nieźle, postępy robicie:evil_lol: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']za późno, juz kupiłam ponton. Bedzie chciał to będzie a nie to nie, uzyje go dla innego psiaka i juz;-))[/quote] ...też prawda;) A. -
...tsy zaby:evil_lol: [url=http://img140.imageshack.us/my.php?image=resizeofmiotb4029.jpg]Imageshack - resizeofmiotb4029.jpg[/url] A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
moja sympatia:lol: [URL]http://images45.fotosik.pl/138/600a91812beceb42med.jpg[/URL] A. -
[quote name='graphi']O! Tablica do badania wzroku. :) ? my jemy, zięć? ... nie trzeba krzyczeć... :lol:[/quote] Oj, doigrasz się...:mad: A.
-
[quote name='gosiaja'][SIZE=7]my chcemy zdjęć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/quote] łał, [B][SIZE=4]MOOOOCNE[/SIZE][/B] uderzenie:crazyeye::crazyeye::crazyeye: A.
-
[quote name='Asiaczek']Aaaaa, sorki, nie wiedziałam, że i tam Was poniosło...:lol: Pzdr.[/quote] Oj, nosiło nas, nosiło....już nawet kiedyś miałam mieć norwega, albo maine coona.... A.
-
[quote name='Asiaczek']Ruda na wystawie - to taki specjalny sposób prezentowania kto na wystawie:lol: Coś jak psiowa "stójka"... Pzdr.[/quote] Wiem, że to jest taki sposób prezentacji, bywało się na kocich wystawach;) A.
-
[quote name='pati1033']res CAC po championie Austrii moze sie zmienic na CAC.[/quote] to dobrze myślałam, dzięki:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Miałam dziś jeden telefon ale po długiej rozmowie .... nie dałabym go tam za żadne skarby. Dziś ostatnie moje odwiedziny w CK, a jutro zabieramy go do Hoteliku. Chciałabym jeszcze po zabraniu go z CK aby zobaczył go mój wet, pobierze mu krew, sprawdzi co ma sprawdzić, nerki, serce, trzustkę itd. Zalejemy go frontlinem albo adventixem, kupię karmę dla niego u weta i na 16:00 do hoteliku. Jeszcze posłanie muszę mu wykombinować, czy myślicie, że będzie spał w kojcu ( jako łóżko) czy wystarczy gruby koc i kołderka ( tylko że kołderke z budy muszę wziąć do wyprania no chyba, że okaże się czyściutka:loveu: No i jeszcze szelki na spacer chcę mu sprawić bo ta obroża to mu za bardzo sierść niszczy. Tylko jakie mam wziąć wymiary pod te szelki? Czy ktoś może mi pomóc?[/quote] Dobrze, że wet go obejrzy, mam nadzieję, że Samson go nie zje:evil_lol: Polecam obrożę na pchły i kleszcze (moje noszą Bayera). Co do posłania, to zależy na czym lubi spać....Maks ma "ponton" taki trochę bardziej kwadratowy, ale lubi jeszcze mieć kocyk, bo mości sobie po swojemu:cool3: Spark jest mniej wybredny....;) Ja szelek nie polecam, obrożę zdejmujesz po spacerze i nic się nie wyciera, a w obroży masz lepszą kontrolę nad psem. To jutro wielki dzień:lol: A. -
[quote name='deer_1987']neonki zachorowaly i musze cale podloze i korzenie itp wygotowac po skonczonej kuracji..[/quote] ....to niedobrze:shake: chore ryby to kłopot A.
-
[quote name='cropka'] Pomarudźcie trochę, to łobuz zdjęcia psiaków wrzuci. Zrobił ostatnio kilka i nie kwapi się z pokazaniem ich:mad:.[/quote] O zdjęcia prosimy:p, ładnie:razz: A.
-
[quote name='jenis']Cześć jest fajny ,ale nikt go nie chce :shake:[/quote] ...szkoda, że jeszcze nie ma domku A.