-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiaczek']A ja nie, a ja nie... U mnie tylko DGM wolniej chodziło... Pzdr.[/quote] .....to niesprawiedliwość...:eviltong: A.
-
[quote name='bonsai_88']Spróbujcie podać Smokowi do picia cokolwiek po za wodą lub sokiem, a później się wymądrzajcie :diabloti:... Nie wiem kto z was pił mleko z miodem i czosnkiem, ale w brew pozorom czosnek tam ma lekko słodkawy smak :razz:... A teraz muszę się wam pochwalić. Jak wracałam dzisiaj od weta to dowiedziałam się, że młoda jest.... [B]portugalskim psem głodnym[/B] :evil_lol:.[/quote] ...ja piłam, nie czytasz:eviltong: było obrzydliwe, bleeeee ....no to dobre, mamy nową rasę;):evil_lol: A.
-
[quote name='Kinia']Jestem:) Pod ziemie się nie zapadliśmy, tylko wciągnął mnie facebook (podobnie jak [B]jbk[/B]) [/quote] ....też Cię wessało...:evil_lol: A.
-
[quote name='jamnicze']niestety, czasami po napisaniu każdego posta jak chciałam go opublikować to najpierw musiałam sie logować, a czasami, to nawet przy przeglądaniu stron :shake: Za to dzisiaj ani razu mnie nie wywaliło :multi:[/quote] ja też tak miewałam...:diabloti: A.
-
śliczne:lol: [URL]http://img149.imageshack.us/img149/6495/dsc02706d2.jpg[/URL] i to:p [URL]http://img149.imageshack.us/img149/13/dsc02716girlredd2.jpg[/URL] to też:lol: [URL]http://img149.imageshack.us/img149/6756/dsc02723d3.jpg[/URL] a to miodzio:loveu:, kto jest takim głodomorem [URL]http://img149.imageshack.us/img149/3374/dsc02721girlwhited3.jpg[/URL] a wszystkie super:lol:;) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
....jestem trochę sceptyczna....:roll: A. -
[quote name='jamnicze']a co ważne nie muszę się logować co 5 minut jak poprzednio ;)[/quote] ....to aż tak "rozrywkowo" miałaś...:crazyeye::-o A.
-
[quote name='maga18']podają tzw. rozdzielenie psów w ringach - cos jak nasz plan sedziowania[/quote] dobrze, że chociaż tyle;), dzięki
-
....jak im dobrze:lol: [url=http://img518.imageshack.us/my.php?image=resizeofimg0207jpga.jpg]Imageshack - resizeofimg0207jpga.jpg[/url] ...a kółka "kręci" Maks jak się mości;) A.
-
[quote name='bonsai_88']U Smoka nie chodzi o to, że on tego nie lubi [bo wczoraj przepięknie wychlał całą butlę "mikstury"], tylko apetytu nie ma ;)... A wędlinki odpadają, najprawdopodobniej ja i mały mamy zatrucie pokarmowe po cholernych serkach... Ja zjadłam jeden, a Smok trzy [:diabloti:], więc nic dziwnego, że go mocniej ścięło :roll:. Na szczęście już ma się lepiej, tylko się obraża za areszt domowy [z temperaturą go na dwór nie wezmę :mad:]...[/quote] ....na zatrucie pokarmowe dobrze robi rumianek, lipa i sucharki:p A.
-
[quote name='maga18']nie jeszcze... ale do wystawy troche czasu wiec nie ma sie co martwic ;)[/quote] a na stronie podają jakąś statystykę, albo przyjęte psy...?
-
fajne:p [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/5238.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Asiaczek']A, to dlatego ja mam takie niskie ciśnienie...:evil_lol: Pzdr.[/quote] ...bardzo prawdopodobne;):lol: A.
-
[quote name='Asiaczek']Ja nie mam żadnych problemów z logowaniem, a DGM chodzi rzeczywiście jak burza!:lol: Pzdr.[/quote] szczęściara:eviltong: [quote name='deer_1987']ale posty skacza nadal.. troche[/quote] ...aha, skaczą:mad: A.
-
[quote name='bonsai_88']Smok ma się już lepiej - gorączka już nie jest tak wysoka [wczoraj było ponad 39.0 :shake:], lata wesoły po mieszkaniu... tylko mleka [z czosnkiem i miodem :diabloti:] nie chce wypić, gad jeden :mad:[/quote] wcale mu się nie dziwię, ja też tego nie znosiłam...będąc dziecięciem, daj mu samo mleko z miodem, bez masła, a czosnek na kanapkę pod wędlinkę.... [quote name='Asiaczek']Czosnek lubie, mleka - nie. Więc tez bym nie wypiła... Pzdr.[/quote] mleko czasami do kawy, a czosnek jest ok. tylko ciśnienie obniża:mad:, a ja i tak prawie go nie mam:evil_lol::evil_lol: A.
-
[quote name='bety']Chętnie popróbuję nowości. :lol: No proszę kto to nas też odwiedza. :cool3: Ja wolałam blisko nie podchodzić do tego stoiska, bo bym jeszcze zbankrutowała taki wybór był. Pzdr[/quote] z nowości, to jest taki duży chleb orkiszowy wypiekany w Galerii Wypieków...drogi jak nieszczęście, ale tak doooobry, że można go jeść na sucho, mniam:p ....no ja odwiedzam:oops: muszę wreszcie to zrobić oficjalnie.... "Kowalscy", to stara firma na Grochowie, kiedyś była tylko cukiernia, a od jakiegoś czasu bracia przejęli interes i rozszerzyli o pieczywo, ale na mojej wsi marysińskiej ich nie ma, więc nie wiem jak smakują;) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Dostalam dzis zapytanie o Samsona. Pani jest zainteresowana ale ma 2letnie dziecko. I tu sie zastanawiam czy to dobry pomysl. Dwulatek jeszcze nie wie jak postepowac z psem, a Samson jeszcze nie sprawdzony do konca. Jak myslicie? kontynuowac rozmowe czy odmowic?[/quote] ....hm, sama nie wiem, zależy jaki Pani ma doświadczenie z psami... Jeżeli nie ma, to ja bym odmówiła, moim zdaniem szpic, a szczególnie wilczy nie powinien być pierwszym psem i jeszcze maluch, może sie okazać, że ma alergię....a nie wiadomo jakie Samson ma doświadczenia z dziećmi.... Moniko, czy w schronie jak Samson się tam zjawił, to coś o nim było wiadomo, czy został odłowiony z ulicy...? A. -
[quote name='deer_1987']To niech Was dzis tez wiecej bedzie :D[/quote] ...zrobię wszystko, co w mojej mocy:lol:;) A.
-
[quote name='gosiaja']to macie fajnie[/quote] tak zgadzam się:p A.
-
[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Widzę,że posty skaczą...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]WIGO i CATTI to najprawdziwsze szpice wilcze!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Piękne długie futro,inne głowy,kolor- od pozostałej dwójki...Jakby inna rasa-podobne do Waszych:cool3:.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A nam poszło nieźle:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]AKIDO [COLOR=red]CWC,NDPwR[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]ASTRA[COLOR=red] Zw.Mł.Naj.Junior[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]FUJI [COLOR=red]CWC,NDSwR,BOB[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Aha,z ciekawostek-pierwszy raz wystawiałam przy porównaniu suńkę BASENJI-jakie to słodkie,charakterne stworzonko![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]GRATULACJE!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][/COLOR] to pocieszyłaś mnie trochę, że wolfy jeszcze się pokazują....czekam na fotki niecierpliwie;) nowe doświadczenia zbierasz:cool3::p A.
-
[quote name='gosiaja']Witamy się u nas pochmurno i w dodatku ciepłej wody w kranie rano nie było bry [/quote] ....uuuu, to przykre:shake:, ja na szczęście mam swoją ciepłą wodę:p A.
-
o, juz posty skaczą:mad::mad::mad: A.
-
[quote name='Iwa-R']Dzień Dobry! Weeekend..... wcale nie był taki miły.... Nie wyspałam się, zmokłam, przemarzłam, niewiele zjadłam, i ogólnie mam dość.... A tą osobę która po tych wszystkich przebojach, dzwoniła do mnie dziś w nocy dwa razy o godzinie 1.42, nie powiedziała ani słowa, tylko wzdychała mi do słuchawki..... serdecznie "pozdrawiam". Pozdrawiam Iwa P.S. Jak tylko otrzymam przedwystawowe zdjęcia walki z żywiołem w Kownie, to wrzucę je do galerii. A na koniec jeszcze się pochwalę, że mimo okropnej pogody i wielu przygód, Esio wywalczył kolejnego CACa na Litwie. Jesteśmy następny kroczek bliżej do championatu.[/quote] ......to był baaardzo udany weekend;), [SIZE=3][COLOR=darkred][B]GRATULACJE [/B][SIZE=2][COLOR=black]i uścisk mocny dla Esia:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] A.
-
[quote name='Asiaczek']Tak się zastanawiam, czy to radosna czy smutna dla mnie informacja.:evil_lol: Bo tak. Smutna - jestem o miniony tydzień starsza.:placz: Radosna - bo o tydzień jestem bliżej emerytury!:multi: Zaraz ide na pocztę nadać przesyłkę ze smyczką dla Buszki, potem kupic ciemne pieczywko (ale nie chlebek Poligonowy, bo za daleko) i wreszcie śniadanie... już mi slinka leci, bo jestem strrraszliwie głodna. Jeszcze dodatkowo ok. 2.00 nad ranem byłam w Galerii bety i tam takie smakowite pokuski były... aj aj, dlaczego człowiek ma tak słabą silną wolę, co?:diabloti: Pzdr.[/quote] ...ja się zabiję, ale optymizm tryska na wszystkie strony..... Ja też czasami zaglądam "in koguto" do galerii bety, i też widziałam te smakowite rzeczy i latające machiny....i nawet sąsiada, który ma piekarnię, znaczy stoisko:razz:.... [quote name='Asiaczek'] Znaczy, dobrze Was słuchałam...:evil_lol: i na dodatek zapamiętałam co nie co... [SIZE=5][COLOR=red][B]UWIELBIAM MULTICYTAT!!![/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: Pzdr.[/quote] Bardzo dobrze:evil_lol: Ja też je luuuubię, znaczy cytaty;) A.
-
[quote name='Asiaczek']W takim razie spróbuję tego chlebka orkiszowego. Ale co do świeżości, to ja preferuję chlebek Poligonowy (ciemny), kupowany w piekarni Grzybek/Grzybki (sorki, nigdy nie wiem, czy to liczba pojedyncza czy mnoga). Cudownie sprawdza się przy dłuższych weekendach, gdy mój sklep jest nieczynny. I naprawdę jest smaczny. [B]M&S[/B] - Wy chyba macie gdzies niedaleko skelp tej firmy, proponuję spróbować. Warto! Pzdr.[/quote] Asiu, Grzybki....znaczy piekarnia, z której masz chlebek ulubiony jest na naszej wsi....;) A.