[quote name='togaa']Zdaje sie że nie byl poruszany jeszcze jeden temat dotyczący szpiców wilczych, a mianowicie ich szczekliwości..
Oczywiście,ilu właścicieli tyle opinii ale generalnie ujmujac są to psy zakochane we własnym głosie...!
Moja Toga doskonale wie co znaczy ; "nie szczekaj" i w mojej obecności jest w stanie się pohamować ale gdy zostaje z mężem...musi poszczekać![/quote]
Nie przesadzajmy z tą szczekliwością, lubia swój głos, ale bez sensu nie szcekają, natomiast są bardziej czujne niz inne psiuchy.....a to nie jest bez znaczenia.
A.