Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/437/437372hmu2zvl2ah.jpg[/img][/url]
  2. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/420/420273dfd6f297r7.jpg[/img][/url] chętnie bym się tam wybrała.... A.
  3. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1444/1444127z53utlg7o0.jpg[/img][/url]
  4. [quote name='deer_1987']Dzieki :D W koncu moze dzis za dnia fotke strzelimy :P[/quote] Dobrze, czekamy [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/354/354908utsi7atotl.gif[/img][/url] A.
  5. [quote name='Elitesse']wchodze na fb basenji ... a tu same koty :crazyeye::crazyeye:[/quote] ...jak to u basenji:evil_lol: A.
  6. M&S

    Anioły i Demony

    i to też... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/2132/2132944ri7jv5l6wa.gif[/img][/url] A.
  7. M&S

    Anioły i Demony

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/558/558164tngt0pc8o8.gif[/img][/url] ....to dla Ciebie:p A.
  8. [quote name='lolka75']Dzien dobry:multi::loveu: tesknie za kotem:-(.... tak mi sie pomyslalo jak zobaczylam tego gifa:roll: Milego dnia:loveu:[/quote] Cześć Lolciu:lol: miło Cię widzieć no to może jakiego małego mruczka.....;) A.
  9. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/558/558164tngt0pc8o8.gif[/img][/url] Dzień dobry, jak maluszki i mamuśka A.
  10. ..a to już prawie jak Twoje ogonki;) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/715/715207pu4y5v7iw4.gif[/img][/url] A.
  11. [quote name='Asiaczek'][B]Aniu,[/B] wyszperaj jakieś bardziej słoneczne animacje,[I] please.[/I]..:lol: pzdr.[/quote] Postaram się;) a to na dobry dzień.... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1568/1568985ygo4e8zkwc.gif[/img][/url] A.
  12. [quote name='Asiaczek']Ja wiem, czy on taki bardziej...? Jeden i drugi jest superowy!!! Uwielbiam koty!!! Pzdr.[/quote] Ja też baaardzo :loveu: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1152/1152920jdhjugdwpi.gif[/img][/url] ....ciekawa jestem, jak kocie maluchy u Buszki? A.
  13. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1684/1684190xnx2vlhpom.gif[/img][/url] Cześć Morki A.
  14. [quote name='Mudik']Wybywamy dziś na największą agilitową imprezę jaka się do dziś odbyła w Polsce, prosimy o kciuki! W szczególności za ładną , bezdeszczową pogodę![/quote] Bawcie się dobrze i "rozwalcie" konkurencję:evil_lol: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/85/85708s9mkp2whny.gif[/img][/url] A.
  15. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/900/900910oc5zi06x5w.gif[/img][/url] ...a może taki, bardziej w rasie;) A.
  16. M&S

    Moje Chow Chowy

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1155/1155410iawinogofd.gif[/img][/url] Dzień dobry A.
  17. [quote name='deer_1987']Dzien dobry!! Tak slonce sie przyda a nie wracasz piewszm swoim samochodem w ulewie - tak jak my wczoraj..[/quote] Cześć, gatuluję nowego nabytku:multi::multi::multi: A.
  18. Cześć jamnicze [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/226/226858x1fzzl2gfm.gif[/img][/url] miłego dnia A.
  19. Dzień dobry [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1275/1275387asxjx2misy.gif[/img][/url] A.
  20. [quote name='ihabe']to cudowna rasa ale Samson to psiak jedyny w swoim rodzaju. On kocha całym sobą i okazuje to całym sobą:loveu::loveu:[/quote] ....Nie tylko Samson jest taki.....;) A.
  21. [quote name='togaa']Zdaje sie że nie byl poruszany jeszcze jeden temat dotyczący szpiców wilczych, a mianowicie ich szczekliwości.. Oczywiście,ilu właścicieli tyle opinii ale generalnie ujmujac są to psy zakochane we własnym głosie...! Moja Toga doskonale wie co znaczy ; "nie szczekaj" i w mojej obecności jest w stanie się pohamować ale gdy zostaje z mężem...musi poszczekać![/quote] Nie przesadzajmy z tą szczekliwością, lubia swój głos, ale bez sensu nie szcekają, natomiast są bardziej czujne niz inne psiuchy.....a to nie jest bez znaczenia. A.
  22. [quote name='Mudik']Chcemy słońca!!!![/quote] ...Ja też chcę:cool3: A.
  23. ....no zgaś już światło;) [URL]http://images44.fotosik.pl/141/435f4c077d85d178med.jpg[/URL] ...a gdzie reszta:razz: [URL]http://images39.fotosik.pl/137/39df83a7fc3f342emed.jpg[/URL] ja też popatrzę:p [URL]http://images37.fotosik.pl/137/4a06d941bb241458med.jpg[/URL] A.
×
×
  • Create New...