-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
ale fajnie wygląda:lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/135/9e43f7edd10a8190med.jpg[/URL] A.
-
Witamy się:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='tulasy']Jaka szkoda,że u mnie jest już tyle psów ( 3 szpice + 3 mudiki) Basia[/quote] Tak Basiu WIEEELKA szkoda:-(:-(:shake: A. -
[quote name='deer_1987']Rano lalo, teraz slonce... i wez tu badz madry..[/quote] Ale mimo wszystko dobrego dnia:lol: A.
-
[quote name='gosiaja']Cześć u nas dziś wietrznie ale słonecznie[/quote] Cześc, wiem widziałam w TVN24, u nas chmury wiatr i chłodno... A.
-
[quote name='jamnicze']A ja poproszę zdjęcia futer :p[/quote] ....jak będzie troszkę więcej czasu, to pewnie będą:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']On chyba wie jaki wzbudza zachwyt bo pozuje genialnie. !!! I czyż szpic nie jest psem eleganckim w każdych warunkach....! Który inny pies tak pieknie by sie prezentował tydzień po wyciągnięciu ze schronu..?[/quote] ....bo szpic, to jest szpic:lol: A. -
[quote name='cropka']Popierniczyło mi się :evil_lol:. W takim razie 13/14 mamy weekend bezdzietny :lol: i proponujemy spacerek chętnym :cool3:. Musimy poćwiczyć przed wystawą, bo zdziczeliśmy trochę z miśkiem pewnie :roll:.[/quote] będziecie się wystawiać w Szczecinie? A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='aleksandra2323']Skąd wiadomo, że Samson ma około 8 lat? Nasuneło mi się to pytanie jak oglądałam jego zdjęcia - ma takie białe zęby... Moja Rubi na pyszczku zaczęła siwieć w wieku niespełna 2 lat, więc siwy pychol o niczym nie świadczy. Może Sam jest młodszy, a to zwiększyłoby szansę na adopcję. Udało się sprawdzić tatuaż?[/quote] ....8 lat to nie jest zaawansowany wiek zobacz na uszy i łapy.... A. -
[quote name='Asiaczek']Jak zajrzycie do mojej Galerii, to może Kogoś znajomego wypatrzycie na wstawionych fotkach...? pzdr.[/quote] ...już byłam i widziałam;) A.
-
o kurcze, Kasia:lol: [url=http://img3.imageshack.us/my.php?image=resizeofskanowanie0010y.jpg]ImageShack[/url] fajne foty, miło przenieść się parę lat wstecz...inne czasy:p A.
-
[quote name='bonsai_88']Zamówiłam wolfsblut... skład mi się spodobał oraz to, że powinna młodej wystarczyć na jakieś 2 miesiące. W brew pozorom wcale nie jest taka droga :cool3:.[/quote] fajna karma, ale Maksowi bizon nie smakował....woli przepiórkę:roll: A.
-
[quote name='bonsai_88'][B]Maks[/B] średnio na jeża... na poprawę humoru przed chwilą chlapnęłam sobie szamponem do oka i mnie całe boli :placz:... ale za to miałam dzisiaj bardzo miły telefon w sprawie karmy od Birmy - nie mogli się ze mną skontaktować mailem [źle wpisałam :evil_lol:], więc zadzwonili. Żeby mi pies z głodu nie padł karmę wysłano już dzisiaj nie czekając na przelew [btw. idę sprawdzić pocztę, może dane już doszły]. Od jutra Birma będzie próbować nową karmę - po ostatnim zatruciu młodej zrezygnowałam z barfu :angryy:.[/quote] ...ale oko masz....to dobrze:p bardzo Ci współczuję, to faktycznie boli... A.
-
[quote name='Mudik']Ale 20tego będziecie???? Kciuki dla Mani za sesyjkę!:lol:[/quote] Jeszcze nie wiem, zobaczymy.... Dzięki przekażę Marysi:p A.
-
[quote name='gosiaja']Dzień dobry :)[/quote] Cześć gosiaja:lol: dobrego dnia A.
-
Cześć, przyszłam....jak samopoczucie? A.
-
fajne ;) [URL]http://images45.fotosik.pl/17/dd7083ae45a271e5.jpg[/URL] A. [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL]
-
[quote name='graphi']żywy duch jest, może faktycznie zaraz pójdę na spacerek z psiurkami i ofocę grubaskę - spasła mnie się z lekka. :)[/quote] ...dobrze, że duch żywy;) A.
-
[quote name='gosiaja']halooooooooooooooooo czy ktoś tu jest ??[/quote] ....ani żywego ducha.... A.
-
[quote name='gosiaja']Cześć Dzięki u nas pada i wieje[/quote] U nas też podobnie:cool1: A.
-
[quote name='Błyskotka']Również życzę miłego dnia :). U mnie dla odmiany na razie jest słońce. Ciekawe co będzie później. Oby było ładnie bo dzisiaj Sułtana wieczorem czeka kąpiel :cool3:. Kciuki przydadzą się w piątek i w niedzielę :cool3:. Jutro wieczorem przyjeżdża część ekipy a reszta w piątek rano i wyruszamy do Senec :cool3:.[/quote] Ooo, to będziemy trzymać :lol: A.
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :multi::multi::multi:.[/quote] Dzień dobry, miło Cię widzieć:lol: A.
-
[quote name='Asiaczek']OK, ucałuj Manię i przekaż, że my tutaj trzymamy za Nią kciukasy!:lol: Pzdr.[/quote] Oj, ucałuję, ucałuję:lol: A.
-
[quote name='Asiaczek']Oj, oj, oj, nie szalej tylko! A kiedy Mania kończy sesję? Kiedy się spotkamy? Pzdr.[/quote] ....Nie szaleję...jeszcze:razz::evil_lol: Mania kończy .....chyba w przyszłym tygodniu:oops:, ja się w tym gubię, bo ma np. kilka zaliczeń w jednym dniu:crazyeye: i egzamin, a w sobotę jest Wrocław, zobaczymy, czy będzie miała siłę zeby pojechać..... Myślę, że spotkamy się po Mani sesji....będzie wtedy luz;) A.
-
[quote name='Asiaczek']A chodzisz juz na rehabilitację? Czy to jeszcze za wcześnie? Pzdr.[/quote] ...rehabilitacja przychodzi do mnie:evil_lol:....ale chwilowo jest na urlopie;) Gdyby nie mój rehabilitant, to pewnie jeszcze z patykami bym chodziła:cool3:, a tak już chodzę bez i .......jeżdżę samochodem:multi::multi::multi: A.