-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='jamnicze']Wam też życzę miłego :p U nas niestety pada :shake:[/quote] ....u nas jeszcze nie.... A.
-
[quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B] [B]Maks&Spark [/B] - wiedziałam, że Was ucieszę tymi fotkami jamniorków.:lol: Pzdr.[/quote] O tak serdelki malutkie, do schrupania:loveu: A.
-
Cześć Morki, fajnego dnia:lol: A.
-
:pHej, miłego dnia A.
-
[quote name='deer_1987']Dzien dobry!!!![/quote] Dzień dobry:lol: A.
-
Dzień dobry, miłego dnia:lol: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Wiem, tylko zartowalam :evil_lol: :lol:[/quote] ....wiem;) A. -
no nie wytrzymam glisty przesłodkie:loveu: [URL]http://img197.imageshack.us/img197/4980/mini1.jpg[/URL] cudne malutkie do wyściskania:lol::multi: ale fajne A.
-
[quote name='Asiaczek']Wiecie co? Obawiałam się, że dzisiejszy dzień będzie baaaardzo nudny: nie Ale właśnie wróciłam "z miasta" i... MAM, MAM, MAM coś nowego Wam do pokazania. Voila! [U][URL="http://img242.imageshack.us/my.php?image=resizeofskanowanie0001.jpg"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6421/resizeofskanowanie0001.jpg[/IMG][/URL][/U] Jesoooo, jak się cieszę!:multi: Pzdr.[/quote] .....No wiecie ludzie, Asiaczki znów się chwalą....:cool3: A my GRATULUJEMY:lol::lol::lol::lol: A.
-
śliczny zmarszczuch:p [URL]http://gi156.photobucket.com/groups/t10/IDK2LHV6CG/IMG_7984a.jpg[/URL] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Ciotki klamczuchy :mad: to przeciez widokowki z psami a nie pies ze schroniska. :evil_lol:[/quote] ...bo to jest pies ze schronu w sanatorium;), a pojedzie do SPA... A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Wow ciotka Monika ma pawer'a:loveu::loveu::loveu: A ja już potwierdziłam w Hoteliku przyjazd Samsona w sobotę:loveu: Dziś pięknie się czesaliśmy i spacerowalismy i było ekstraśnie. A na koniec to facet zamiast do CK to do samochodu podchodzi i prawie kręci głową dając mi do zrozumienia, zebym otwierała. On chyba lubi jeżdzić autkiem. Zobaczymy w sobotę. I wiecie co tym razem nie będzie potrzebna pętlla, żeby go wyciągnąć:loveu: Sam wskoczy:loveu: Mam nadzieję. Był dziś bardzo grzeczny przy czesaniu, był do schrupania i prawie to zrobiłam:loveu::loveu::loveu:[/quote] Super wiadomość:p ....Samson mówi, że tej 'kolonii" już wystarczy i chce do domu....samochód dobrze mu się kojarzy, a czesanie to przecież pieszczota i ulga A. -
Hej, no pięknie z jednej nóżki....:lol: [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/16-2.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Asiaczek'][B]Ania[/B], hop-hop! Co tamu Was? Tylko nie wywołuj tematu pogody... Zajrzyj do nas....niespodziewajka! Pzdr.[/quote] ....temat pogody nie istnieje:evil_lol: wystarczy spojrzeć przez okno:cool3: A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Wpadłam się przywitać :lol:, życzyć miłego dnia ! U mnie w domu też sesyjnie ;) Zdrówka życzymy.[/quote] Dzięki, był nawet sympatyczny;) A.
-
[quote name='Iwa-R']Dzień dobry wieczór ;) Udanej sesji! Pozdrawiam Iwa[/quote] Hej, dziękuję w imieniu Mani:p A.
-
[quote name='Asiaczek']... noga puchnie...? Niedobrze! Pzdr.[/quote] ...to, że puchnie to jakby nic nadzwyczjnego....ma prawo, to dopiero 3,5 miesiąca od złamania, choć irytujące to jest czasami:mad: A.
-
[quote name='bonsai_88']Cholera... właśnie się dowiedziałam, że mój dziadek ma białaczkę :-(.[/quote] Oj, bardzo mi przykro, niedobra wiadomość:shake: A.
-
[quote name='bonsai_88']To nie byłą kaszka tylko płatki owsiane :evil_lol:...[/quote] ....no to jeszcze lepsze....samo zdrowie, na skórę i futro:evil_lol: A.
-
[quote name='bonsai_88'] A na poważnie to młoda powoli co raz bardziej lubi małego - już 2 razy się z nim bawiła [co prawda walki uprawiali, ale bardzo delikatna dla niego była :loveu:], a parę razy dała mu się nawet pogłaskać bez warczenia :multi:... przypuszczam, że Smokowe dokarmianie psa ma tutaj spory udział :evil_lol:[/quote] .....jasne głupia nie jest, żeby jej się dokarmianie urwało:evil_lol: a kaszki dobre są;) A.
-
Hej, śliczna jestem w tych krokusach, tylko ten namordnik.....:mad: [URL]http://images44.fotosik.pl/137/925bd55a4ab3c71bmed.jpg[/URL] wspólne śniadanko:evil_lol: [URL]http://images37.fotosik.pl/132/ddd128be152723b1med.jpg[/URL] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Aniu, jeśli jeszcze raz pomylę Cię z Asią to mnie odstrzel na polowaniu:evil_lol::evil_lol:[/quote] .....zrobię coś innego, nagadam Samsonowi;):evil_lol: A. -
Morek ma nowy nabytek (bukszpan) do podlewania w ogródku:evil_lol: piękny las, i zabowate.....fajne zdjęcia:p A.
-
...no kompozycje smakowe powiedziałabym dość niekonwencjonalne:evil_lol: A.