Takich cudnych właścicieli jest na kopy, albo i więcej....trzeba mieć dużo samozaprcia, zeby nie...:mad::mad::mad:, u nas też psy chodzą luzem bo wyłażą z posesji i latają gdzie chcą, a jak my wychodzimy z naszymi futrami to nasz problem, co zrobić zeby nie "zjadły". Więc spacer bywa czasem niezby przyjemny....:diabloti:
A.