Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='bety']No nareszcie :roll::evil_lol: trafione - przecież to takie charakterystyczne owoce :p Pzdr[/quote] ...ale ja chyba na drzewie rosnących brzoskwinek nie widziałam :oops:, ale za to baaardzo lubie je jeść ;):lol: A.
  2. ....i jeszcze trochę jesiennych fotek :) Maks :loveu: [URL="http://img229.imageshack.us/i/1001294.jpg/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4666/1001294.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img221.imageshack.us/i/1001299.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5418/1001299.jpg[/IMG][/URL] Spark :loveu: i Maks :loveu: [URL="http://img229.imageshack.us/i/1001298.jpg/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/6577/1001298.jpg[/IMG][/URL] ....i doopka Maksa :p [URL="http://img229.imageshack.us/i/1001300j.jpg/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2121/1001300j.jpg[/IMG][/URL] dooopka Sparka :evil_lol: [URL="http://img229.imageshack.us/i/1001301.jpg/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3843/1001301.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='pati1033']i ja sie przywitam :) mam dokladnie takie samo zdanie- zima tylko w gorach :diabloti:[/quote] To jest nas już dwie :lol: A.
  4. [quote name='bety'] Np: Ja jestem fanem zimy. :lol: I to takiej ośnieżonej. Pzdr[/quote] Zima, bardzo proszę ale w górach, w Warszawie to nieeee :diabloti: A.
  5. [quote name='bety']To pierwsze - ciepło, ciepło ale nie to nie to, a to drugie - w naszym klimacie :roll: nierealne. Pudło, pigwa tu jest, ale to nie ta fotka akurat. :p Pzdr[/quote] to brzoskwinie :razz: A.
  6. [quote name='Asiaczek']Ale przyznajcie, że teraz różnica w postach (to wina serwerów na których pracuje DGM) wynosi "tylko" 5 minut. A poprzednio było aż 15 min.! Pzdr.[/quote] to prawda, teraz jest znacznie lepiej ;) [quote name='deer_1987']ale tez wkurzajace bo nie zawsze mam te 5 min, chce napisac post i wyslac i miec pod a nie nad..:angryy:[/quote] nie wkurzaj się z byle powodu....szkoda glukozy ;):evil_lol: A.
  7. [quote name='Iwa-R']Bliżej już się chyba nie da :evil_lol: Pozdrawiam Iwa[/quote] myślę, że dałoby radę...:eviltong: ;) A.
  8. [quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/12477103-post2424.html[/URL][/quote] no wiem jest to irytujące..... A.
  9. Dzień dobry, witamy się głaski dla futer :p A.
  10. Cześć Małolata :) A.
  11. [quote name='Maks i Spark']....chyba nie śliwki A.[/quote] [quote name='bety']Nie :cool3: Pzdr[/quote] to nie wiem, a może morele :cool1: kiwi to raczej nie A.
  12. [quote name='deer_1987']No i znow przeskoczyl :/ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12477069-post2421.html[/URL][/quote] teraz tak :cool3: A.
  13. Witamy się piątkowo :) A.
  14. [quote name='gosiaja']niestety ostatnio weekendy są bardziej zajęte niż normalny tydzień pracy i żeby było śmieszniej to nie pracą zawodową[/quote] tak też bywa, co zrobić :shake: A.
  15. Dzień dobry, juz piątek :lol: A.
  16. [quote name='deer_1987']tylko pgoda nie dopisuje bo posty skacza jak zawsze :/[/quote] nie na razie jest ok. z postami.... A.
  17. [quote name='kuba_r']Już piątek więc czas podsumować dyskusję, jest propozycja że jeśli pogoda pozwoli spotkać się w niedziele rano tak przed 9.00 w tym miejscu (literka A): [URL="http://tinyurl.com/mbefok"]from: 52.31,20.959468 - Google Maps[/URL] To Tarchomin nad wisła, jest gdzie zaparkować i pójść polatać, jednak lepiej zrobić to rano bo potem pojawiają się rowerzyści, matki z wózkami.. A za tydzień możemy nawiedzić Ursus.. Kuba & Korek[/quote] W tą niedzielę, to nie damy rady....niestety :-( A.
  18. [quote name='bety']Pudło i to duuuuuuuuuuuuuże :p, to znacznie miększy i smaczniejszy owoc. No to czekam na dalsze trafienia. :cool3: Pzdr[/quote] ....chyba nie śliwki A.
  19. [quote name='bety']Nie w tym rzecz, tylko najpierw wiosną zrobiło się ciepło a potem nagle przyszły przymrozki - i to akurat w momencie kwitnienia śliw i jabłoni - no i efekt jest taki że kwiaty wymarzły. :shake::shake::shake: Pzdr[/quote] ...zapomniałam, że były przymrozki :oops: A.
  20. [quote name='gosiaja']Witamy się piątkowo[/quote] Hello :lol: A.
  21. [quote name='bety']No w taką pogodę psa męczyć - sumienia nie masz. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://img218.imageshack.us/img218/593/1031433.jpg[/URL] Pzdr[/quote] pogoda faktycznie była paskudna (to był listopad), ale trzeba było iść do szkoły....:eviltong:, a ja wymarzłam się "jak pies" :evil_lol: A.
  22. to orzechy..? [URL]http://img329.imageshack.us/img329/4797/owoce3.jpg[/URL] Witanko w piątek :) A.
  23. [quote name='bety']Teraz to nie tak sezonowo z tymi owocami, teraz jest dużo wczesnych odmian owoców ja np: śliwki już będę miała w sierpniu (choć widzę że w tym roku owocu będzie mało :shake:). Pzdr p.s. wedle życzenia - nowa strona :)[/quote] mało będzię, bo słońca nie ma :shake: A.
  24. [quote name='Asiaczek'] "Się", jak "się", ale Eśka Iwa pokaże na pewno.:lol: Pzdr.[/quote] ...to jest skrót myślowy :eviltong: A.
  25. [quote name='gosiaja']przepraszam ale niestety mi się nie udało a weekend zapowiada się pracowicie więc nie bedzie czasu pozdrawiam piątkowo[/quote] jesteś okrutnie zapracowana.... Cześć, pozdrawiam :) A.
×
×
  • Create New...