-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='deer_1987']Ale cudne noskowe zdjecia :D[/quote] Dzięki :lol: Spark ma fajne pyszczydło i nochal, taki do ściskania :loveu: A.
-
Asiaczki, a Wy gdzie..... ? A.
-
ale piękny faflun :loveu: [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/34-3.jpg[/URL] A.
-
[quote name='jamnicze'] Generalnie jestem przeciwnikiem materiałówek :eviltong:[/quote] ja nie jestem przeciwna, ale u mnie to nie jest ekonomiczne....;) A.
-
[quote name='AngelsDream']Nie spodobało mu się?[/quote] Minę na niewyjściową...:cool1:, ale generalnie Spark lubi różne wygłupy...:evil_lol: A.
-
A tu Mania robiła z psa wariata i zakładała Sparkowi czapkę.... [URL=http://img150.imageshack.us/i/1031472.jpg/][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5659/1031472.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img229.imageshack.us/i/1031473.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1044/1031473.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img220.imageshack.us/i/1031474.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/659/1031474.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img220.imageshack.us/i/1031475.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5287/1031475.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img220.imageshack.us/i/1031476.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4383/1031476.jpg[/IMG][/URL] i to tyle.... A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Oj tak bardzo dobrana z nich para:loveu: ale niestety Sami zakochał się w naszej małej suni rasy mix wiewiórki z epoki lodowcowej z szenszylem czyli Astisi:evil_lol: Nie dawał jej spokoju i dał nam do zrozumienia, że kastracja to następny krok:evil_lol: Asti miała go już całkowicie dość:mad: Piotruś też robił jakieś zdjęcia ale jesteśmy do tyłu z czasu:oops: a zdjęcia Joli i córci są jak zwykle wspaniałe:thumbs::laola:[/quote] ...jak wpadła mu w oko, a w zasadzie w nos, to nie ma czemu sie dziwić, toż to facet jest...;):lol: A. -
[URL="http://img222.imageshack.us/i/1031461.jpg/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1102/1031461.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img222.imageshack.us/i/1031462.jpg/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6002/1031462.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img222.imageshack.us/i/1031465.jpg/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9825/1031465.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img329.imageshack.us/i/1031466.jpg/"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1777/1031466.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img329.imageshack.us/i/1031471.jpg/"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2738/1031471.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Już miały urlop od siebie na prawie trzy dni. W trzydzieści minut stwierdziły, że to jednak te same psy, co były wcześniej i nic się nie zmieniło. Kluczem do takich akcji jest ten nieszczęsny lęk separacyjny Baaja. To co raz było stadem, pozostaje nim bardzo długo. Na tej zasadzie, może chodzić z moimi znajomymi na smyczy i się ich słucha. Na tej samej również podejmie Celara tak samo dobrze, jak pierwszego dnia i tylko czarnego diabła w razie czego trzeba będzie usadzić z powrotem na drabince. ;)[/quote] Dobrze, że miały już takie doswiadczenie za sobą, a i miedzy nimi nie ma tak duże róznicy wieku jak u moich... A. -
[URL=http://img222.imageshack.us/i/1031461.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1102/1031461.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/1031462.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6002/1031462.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://img218.imageshack.us/i/1031450.jpg/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4759/1031450.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img329.imageshack.us/i/1031451.jpg/"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/4262/1031451.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img222.imageshack.us/i/1031454.jpg/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9005/1031454.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img222.imageshack.us/i/1031456.jpg/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2995/1031456.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img329.imageshack.us/i/1031457.jpg/"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/428/1031457.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']A to przy okazji też. Chłopaki są mocno zżyte. Przyda się im urlop od siebie.[/quote] nie jestem pewna, czy to dobrze im zrobi....po powrocie może nie byc tak miło :shake:, ale obym sie myliła A. -
[quote name='bety'] Oj straszna z niej "księżniczka", a wbrew pozorom wraz z rodzeństwem spędziła dzieciństwo w drewnianej budzie i niewielkim kojcu na dworze. Może w ten sposób chce nadrobić tamten czas. :roll: Pzdr[/quote] Ona ma zwyczajnie błękitną krew, a buda, to było nieporozumienie....;) A.
-
[quote name='AngelsDream']Wierzę na słowo i kolor smyczy. :cool3:[/quote] Smycz Maksowa, a Maks dostał ją kiedyś za bisa weteranów :lol:. a kolorek modny teraz i wzorek...;):evil_lol: A.
-
[URL=http://img218.imageshack.us/i/1031425.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6356/1031425.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img329.imageshack.us/i/1031445.jpg/][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9997/1031445.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/1031433.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/593/1031433.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/1031447.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2466/1031447.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img329.imageshack.us/i/1031448.jpg/][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/6773/1031448.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Talia']Ja również stawiam na szczypanie;) Możemy tez ustalić nową wersje, że po prostu się na tyłku uwiesił:evil_lol::diabloti:[/quote] ...to nawet bardziej interesująca interpretacja :evil_lol: A.
-
[quote name='AngelsDream']O, psiesy. ^^[/quote] dokładnie jeden pies ;) A.
-
[URL=http://img218.imageshack.us/i/1031411.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9709/1031411.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/1031413.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2947/1031413.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img329.imageshack.us/i/1031419.jpg/][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5927/1031419.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img329.imageshack.us/i/1031421.jpg/][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/391/1031421.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img329.imageshack.us/i/1031423.jpg/][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3500/1031423.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bety']Ale tu się "polonistycznie" zrobiło.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki :) Tak, tak to niezła cwaniara :cool3: i strasznie wygodnicka, musi spać na mięciutkim posłaniu bo na innym jest niewygodnie. Najbardziej nieszczęśliwa jest na działce, :diabloti: bo tam nie ma wersaleczki do spania, a trawnik jest strasznie twardy.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witamy się owocowo :p [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=1](jutro cz.2 owoców)[/SIZE][/FONT] Pzdr[/quote] polonistycznie, jak nie wiem co :cool3: To Ty masz księżniczkę na ziarnku grochu....;) jakie ładne owocki :) A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Moim nogom ufa, ale widzę, że to nie przekłada się na razie na żadne inne. Ale poza tym świetnie mu idzie. Wczoraj biegał tunele. Jeździł autobusem. Podobno na treningu był bardzo grzeczny. Zaprzyjaźnił się z trenerką, chociaż do innych miał spory dystans. Znajoma nie miała kłopotów z odwołaniem. Za to zostawał niechętnie, ale myślę, że i to załapie. Ze mną zostaje już całkiem nieźle. Jego tempo dostosowywania się do nowych sytuacji i tak oceniam jako zdumiewające, jak na to, co ten psiak musiał przejść.[/quote] Myślę, że z czasem zapomni o tym, co kiedyś przykrego go spotkało A. -
a teraz Spark, fotki z ćwiczeń z ubiegłego roku :p [URL=http://img95.imageshack.us/i/1031398v.jpg/][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2598/1031398v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/1031400.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4785/1031400.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/1031401.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5879/1031401.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/1031402.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3488/1031402.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img329.imageshack.us/i/1031408.jpg/][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2889/1031408.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Znajoma, u której jest Celar, przez przypadek potwierdziła moje obawy. Młody boi się iść blisko nogi, na klatce schodowej wciska się w ściany... Kurr... On musiał być kopany, u nas nigdy nie było takiej sytuacji, oprócz jednego czy dwóch przyypadkowych potrąceń, ale takie nie zostawiłyby aż tak wyraźnego śladu. Podejrzewałam to od samego początku, ale teraz już mam pewność... :([/quote] Zapewne masz rację, bo normalnie traktowany pies tak się nie zachowuje...:shake: Ciekawe, czy mu to minie? A. -
Cześć i dobrego dnia :lol: A.