-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiaczek']Aaaa, taka więcej "latawica"...? Pzdr.[/quote] no własnie nie. Latawa, to latawa i już.... A.
-
ale urosło to charcie maleństwo, śliczny :loveu: A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']To w końcu pirenejczyk czy bergamasco? Pzdr.[/quote] bergamasco :p A. -
[quote name='Magi']Bar mleczny wspanialy,szczeniaczki skonczyly dzisiaj 10 dni, a Goldie bez klopotu wszystkie karmi. Jedna dziewczynka otwarla juz dzisiaj oczka,wiec na weekend wstawie nowe Zdjecia. Pozdrawiam Magi[/quote] to fajnie, czekamy na foty :) A.
-
świetne ujęcie :) [URL]http://images49.fotosik.pl/146/1c5546bd0efafeea.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Asiaczek']To ja już nie wiem: szczypał czy nie szczypał...? Pzdr.[/quote] ja jestem za tym, że szczypał ;) A.
-
[quote name='deer_1987']No maja :P dokupilam jeszcze 4 zabki :D a co tu od rana taka cisza?[/quote] ...łał, jeszcze 4 żabole, to będą żabie udka na obiad :evil_lol: nie było nas, troszkę buszowałyśmy ;) A.
-
mnie tu nie ma..;) [URL]http://img91.imageshack.us/img91/5595/inari.jpg[/URL] fajne :) [quote name='Asiaczek']Jaka?:crazyeye: Pzdr.[/quote] ...."Latawa", taka, co lata....;) A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
to co się wywaliło to BERGAMASCO.... [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.tempeludden.se/images/Hundar.jpg&imgrefurl=http://www.commongroundcommonsense.org/forums/lofiversion/index.php/t23302-50.html&h=340&w=475&sz=27&tbnid=M4_p0sfsuU6l_M:&tbnh=92&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dbergamasco%2Bdog&usg=__6GamhhiAAl6TJNKGi_SGyIzVZzU=&ei=Yx45SoGwLtrRjAfQ3q2jDQ&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image"][IMG]http://www.google.pl/images?q=tbn:M4_p0sfsuU6l_M::www.tempeludden.se/images/Hundar.jpg[/IMG][/URL] owczarek pirenejski wyglada tak :p [URL="http://www.psy.elk.pl/rasypsow/215,0,zdjecia-owczarek-pirenejski.htm"][IMG]http://www.psy.elk.pl/zdjecia/rasy/owczarekpire.jpg[/IMG][/URL] A. -
ło matko, jaki "ziew" na niebiesko :lol: śliczności [URL]http://s44.radikal.ru/i105/0906/ae/1886f0e42f02.jpg[/URL] A.
-
jeszcze ich nie ma....:mad: A.
-
[quote name='cropka'] Zdrowie powolutku się poprawia w końcu. Wcześniej lepiej nie mówić :shake:, dopiero wczoraj po zmianie antybiotyku zaczęło boleć trochę mniej. Mam nadzieję, że jutro już będzie ok, bo muszę poćwiczyć z moim zdziczałym, odzwyczajonym od wystaw piesem :lol: przed Szczecinem, żeby wstydu nie narobił :diabloti:. Wczoraj wieczorem sprawdziałam jakie mamy braki, w ruchu spore, ale pozuje Misio moje baaardzo grzecznie :loveu:(hmm czego się nie zrobi dla tych berlinek w kieszeni pani :lol:) A temat o rozbieganych oczach to sobie w sam raz znalazłyście :evil_lol:. Wiedzaiłam, ze Graphi nie wytrzyma i włączy się do rozmowy :cool3:.[/quote] To dobrze, że zdrowie poprawia się, ucho bolesne jest jak diabli... A kiełbaski, to zawsze pomagają, chyba ze się okropnie nudzimy ;) [quote name='graphi'].... mam zeza rozbieżnego. :lol: A'propos: [URL="http://img241.imageshack.us/i/chiriurgpozwany.jpg/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5041/chiriurgpozwany.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol:[/quote] [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1395/1395720p03h8lv6k0.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/IMG][/URL] A.
-
[quote name='graphi']... chwilę mnie nie ma i już o szczypaniu się po tyłkach. :lol: Dziękuje bardzo wszystkim za miłe słowa i pochwały. :multi:[/quote] wiesz jak to jest...kota nie ma, myszy harcują....:evil_lol: A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Bo jak nie ma kagańca, to się tak kończy: [/quote] ...była rączka i nie ma rączki....:evil_lol: A -
[quote name='Asiaczek']Wyłapałaś jak zwykle najciekawsze fotki...:lol: A ja teraz uciekam na jakąś godzinę, półtorej. Pzdr.[/quote] ...ma się to oko ;):lol: baw się dobrze :) A.
-
Cześć Tulaski, dobrego dnia :) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Jestem juz. Najpierw poczytam o wszystkim. Pozdrowionka dla wszystkich.[/quote] Witaj Moniko, masz trochę do czytania ;) pozdrawiam A. -
[quote name='Asiaczek']Dyskusja nt. szczypania w dooopkę rozgrzana do czerwoności...:evil_lol: Pzdr.[/quote] ....mało, do białości :eviltong: A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia]Odnoszę wrażenie że u nas chodzenie z psem na smyczy i w kagańcu jest czymś dziwnym, nienaturalnym. Często zdarza się że jak idę z Salsą w namordniku to ludzie się na mnie patrzą jakbym bestie na smyczy prowadziła i gdybym tylko jej zdjęła go to rzuciłaby się na wszystkich i wszystko dookoła, łącznie ze mną.[/FONT] [FONT=Georgia]Kilka razy zostałam zapytana o kaganiec i odpowiedź zawsze ta sama "takie prawo, każdy pies powinien nosić kaganiec", patrzą na mnie jak na idiotkę :evil_lol:[/FONT] ....pies w kagańcu i na smyczy, dziwna jakaś jesteś....;):evil_lol: A. -
jakie ładne...ogonki :evil_lol: [URL]http://img38.imageshack.us/i/resizeofimg0459.jpg/[/URL] na wiekową nie wygląda ta amstafka [URL]http://img188.imageshack.us/i/resizeofimg0484.jpg/[/URL] hej koleś, co ty robisz...:-o [URL]http://img34.imageshack.us/i/resizeofimg0472.jpg/[/URL] ..ale ujęcie :evil_lol: [URL]http://img188.imageshack.us/i/resizeofimg0482.jpg/[/URL] A.
-
[quote name='Asiaczek']Słuchajcie, [B]jamnicze[/B] znowu zniknęła... Pewnie skatowała Sajdunię i teraz boi sie przyznac...:diabloti: pzdr.[/quote] ...wszystko to być może...:cool3: A.
-
[quote name='deer_1987']My tez sie witamy i uciekamy do zoologa bo chce sie rozejrzec za czerwonymi larwami komarow, biale nie pasuja zabkom :([/quote] Witaj, nie wiedziałam, że żabki mają takie francuskie podniebienie...;):evil_lol: A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia]:mdleje: ludzka głupota nie zna granic [/FONT] [FONT=Georgia]a mój kolega kiedyś się z tą babą pokłócił bo york go ugryzł w nogę a jak zwrócił jej uwagę to powiedziała "niech pan nie przesadza, pewnie pan nawet nie poczuł"[/FONT] no komentarz....ręce opadają, a jakby palnął yorczka to byłaby afera, że pieska jej maltretuje....:diabloti: A. -
[quote name='Asiaczek']Mam dzisiajsporo spraw do załatwienia, takwięc spanie w ciagu dnia mi nie grozi...:lol: pzr.[/quote] Ale latawa Kobieta ;) A.
-
piękny :p [URL]http://img140.imageshack.us/img140/9311/robakn.jpg[/URL] A.