-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Dzień dobry, oooo widać zarobione towarzystwo ;) A.
-
Witaj Karolciu w ten prawie słoneczny dzionek :p A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Na pierwszym to ja i Baaj. A na drugim pierwsze nagranie i sam Baaj. Tym samym uzyskaliśmy efekt watahy. ^^[/quote] udało wam się, stanowicie zgrany duet ;) A. -
[quote name='AngelsDream']Witam się w tym wyjącym dla nas dniu. ;)[/quote] piękny dzień zatem jest, hello :p A.
-
[quote name='gosiaja']jestem przeciw :) nie szczypał[/quote] a ja Ci mówię, że scypał....;):evil_lol: A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Każdy śpiewać może... - AngelsDream - angelsdream.pinger.pl Jeśli ktoś lubi wilcze śpiewy, to polecam. Baaj pozdrawia okolicę. ale pięknie wilcy wyyyyyją ;) A. -
[quote name='AngelsDream']Oj... Jakby Baaj się udziabał i mi kazał całować, to byłoby gorzej.[/quote] dobre...:megagrin::shiny::megagrin: mogłoby być ciekawie A.
-
[quote name='bonsai_88']Taa... nadal mam głaskać po języczku... z przerwami na buziakowanie obolałego języczka oczywiście. Dobrze, że mały wcześniej pił sok malinowy, przynajmniej ładnie pachnie :evil_lol:[/quote] Ciesz się, jesteś lekiem na całe zło.....:lol: A.
-
Przyszłam i widzę, że dalej ciiiiisza :shake: A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='an1a']Zdarzają się też kamikaze - pogłaskać mimo wszystko :cool1:[/quote] ...takich lubię najbardziej :diabloti: A. -
[quote name='Hiro']Czesć wszystkim! Czy ktoś się szykuje na World Dog Show in Bratislawa 2009?[/quote] Cześć, na światową moje dziecię, Marysia, ale towarzysko, bo sędzina :shake: .... A.
-
[quote name='jamnicze']jakie długo, to tylko 1,5, czy 2 dni :crazyeye: Jak pomyślę, ze na urlop wyjadę na ponad 2 tygodnie :diabloti:, to potem chyba przez kolejne 3 miesiące będę się przekopywać przez zaprzyjaźnione galerie :evil_lol:[/quote] nie ma rady, musisz komp ze sobą na urlop zabrać....:evil_lol: Witam prawie słonecznie...;) A.
-
[quote name='bonsai_88']Za to ja mam dzisiaj doznania zapachowe u Birmy - wczoraj ukradła jeszcze parę rzeczy [a już od paru miesięcy niczego nie zabierała :crazyeye:], więc ją dzisiaj czyści :diabloti:... A tak po za tym... Smok się właśnie w język ugryzł :roll:. Jako dobra mamusia musiałam właśnie siedzieć przy nim i głaskać go w obolały języczek :evil_lol:.[/quote] taaa, Dior przy tym wysiada....:mdleje::mdleje::mdleje::grin: Dobre mamusie tak właśnie robią...:p:p [quote name='Shappy']:evil_lol: No tak dyskusja jak nigdzie :cool3:[/quote] co prawda, to prawda ;) A.
-
[quote name='graphi'].... yyyyyyyyyyyyy.... robimy głosowanie? :lol:[/quote] dobra, głosujemy :p [quote name='Asiaczek']Tak, tak. głosujmy! Ja jestem , że szczypał Pzdr.[/quote] szczypał....;)
-
Hej, hej witamy się :) A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Wrażenie niesamowite, jak się widzi tak "upierzonego" psiaka... Jak to bym od razu sięgnęła po nozyce i poobcinała te dredy, no, ale to taki mały zboczek zawodowy... [URL]http://img402.imageshack.us/img402/5664/sidon2dl1.jpg[/URL] pzdr.[/quote] Asiu nigdy w życiu, nożyce :crazyeye::crazyeye: ten pirenejczyk fajnie wygląda, ale bergamasco jeszcze lepiej z tymi farfoclami :lol: A. -
[quote name='Asiaczek']a ja tego słowka nie znam. Dopiero od Ciebie je usłyszałam. pzdr.[/quote] .....bo ja mam mamusię polonistkę....:eviltong::megagrin::grab: A.
-
[quote name='bety']Dziewczyny dajcie spokój takimi paskudztwami się raczycie :tard:, a już zwykły kurczak nie wystarczy :roll: Pzdr[/quote] czasami trzeba podniebienie uraczyć jakimś delikatesem :p ja wczoraj jadłam trufle.....niebo w gębie :loveu: [quote name='deer_1987']A wody to tez zalezy gdzie, troche wyzej czyli Lomma czy Landskrona jest cieplej niz baltyk w pl :D[/quote] to ja wybieam zdecydowanie cieplejsze klimaty....wannę :evil_lol: Hello, życzę miłego dnia....jak zawsze :p A.
-
Cześc jamnicze :) kup Sajdi kaganiec z materiału....taniej wychodzi :evil_lol: A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Nawet nie. Po prostu tak jest bezpieczniej. Wolę myśleć za nie.[/quote] lepiej dmuchać na zimne.... [quote name='Asaurus']Ja Baaja lubię wyprowadzać w kagańcu właśnie ze względu na ludzi,. Nie żeby się nie czepiali bo i tak się czepiają a przynajmniej durnie gapią, ale ze względu na idiotyczne polskie przeświadczenie, że im większy kaganiec tym bardziej agresywny pies. Najlepsze są niedzielne tłumy moherów uskakujące tuż przed Baajem bo po co się rozejrzeć, psa zauważa się dopiero jak się w niego wlezie i jak idzie bez kagańca to jest czepianie się lub burczenie pod nosem. A tak, jak ma swoje wiadro na pysku to babcia dostaje zawału, że wilk się na nią patrzy i ucieka nam z drogi. Tak samo na klatce i przy windach nagle ludzie nauczyli się, że można psa ominąć zamiast przechodzić po nim a ja mogę bez obawy chłopakom zluzować smycz i będzie wina delikwenta bo po co podchodził :] Ostatnio tak jeden dziad próbował się przepchać do drzwi wyjściowych po tym jak opieprzyłem go, że pali papierosy na klatce, kretyn sięgnął ręką nad Baajową głową, idealny gest ataku i wzorowe odstraszanie w wykonaniu wilczaka a koleś nie miał nic do gadania bo pies był na smyczy i w kagańcu :][/quote] calkiem dobry sposób.... A. -
Dzień dobry, jakie doznania estetyczne hurtem miałyście;) A.
-
Witamy się :) A.
-
[quote name='Asiaczek']"poloistów"...? Pzdr.[/quote] polonistów, polonistek....czytaj nauczycieli j.polskiego.... Dzień dobry słoneczne :p A.
-
[quote name='Asiaczek']Ej, jakies nowe słowo chyba chcesz utworzyć... pzdr.[/quote] nie nowe, popularne określenie w światku poloistów ;) A.