-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
ale zmarszczak ;) [URL]http://images48.fotosik.pl/147/3ca49f02a8f696cc.jpg[/URL] wieeelki jęzor :lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/147/1575d480bb2a1cdc.jpg[/URL] fajne lubię "molestować" majorki przyjaciół....ta skóra i te pychole....do zaściskania :loveu: A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Zdążycie, zdążycie, bo... musicie!:evil_lol: Pzdr.[/quote] ...jakby nie ma wyjścia, klamka zapadła :evil_lol: A. -
[quote name='Mudik']To super, [URL]http://img229.imageshack.us/img229/1044/1031473.jpg[/URL] cała seria świetna :multi::loveu:, dobranoc![/quote] Dzięki, dzień dobry :) A.
-
[quote name='LeninL']Witam wszystkich Jestem od nie dawna szczesliwym posiadaczem pieska i mam ogromne pytanko gdzie dokładnie bedzie ta wystawa psow w Warszawie w lipcu?:oops:[/quote] na stadionie Gwardii przy ul.Racławickiej
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Wy tu o uszkach, jajuszkach a trzeba by się za jakims nastepnym bazarkiem rozejrzec a przynajmniej fanty na niego zorganizować.!!!:razz: Wole nie pytać ile ihabe dołozyła do hoteliku, a lipiec za pasem...?[/quote] jak Mania skończy sesję to coś wyszperamy... A. -
[quote name='Iwa-R'] A tak w ogóle, to nie mogę się już doczekać przyszłego weekendu :multi: Pozdrawiam Iwa[/quote] a jedziesz się wystawiać...? A.
-
[quote name='Błyskotka']Dziewczyny przygotowania to będą w piątek przed wystawą :lol:. Mam nadzieję że jak go wykąpię to nie załamię się że nic na nim nie zostało :evil_lol:. Może uda się rozpocząć czeski championat :cool3:. Na nic więcej nie liczę, choć nie pogardzę :evil_lol:.[/quote] Grunt to pozytywne nastawienie :) A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
to moje, nie oddam...:shake: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_18%20wyczes/wyczes07.jpg A. -
sałatka z mleczyków ;) [URL]http://i39.tinypic.com/t6pi5i.png[/URL] A.
-
O, gryfoniki...:) [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/37-2.jpg[/URL] ...w prawo, w lewo ;) [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/40-2.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol::lol::lol: Miłego :lol::lol::lol: U nas piękne słońce. Pozdrawiamy. Idziemy na spacer:multi::multi::multi:[/quote] u nas było słońce, ale pod wieczór luuuunęło jak z cebra...:cool3: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atrisko']Zwyczajnie Max ma malusie uszka w porównaniu z Samem, a nasz Sami to superaśny "netoperek"...ale jak mu kudły za uszami odrosną to wtedy pewnie zmienię zdanie....:diabloti: teraz jest "netoperek" i już:cooldevi:[/quote] ....Sam ma duże ucho, a jak zmierzę ucho Maksa, to Ci powiem... A. -
[quote name='Iwa-R']Dziękuję! Może czas zacząć działać :cool3: Pozdrawiam Iwa[/quote] U nas nie ma szans....:shake: A.
-
[quote name='Asiaczek']Komputer Iwy jest w rozsypce (cokolwiek by to miało znaczyć). I stąd jej nieobecność na forum. Pzdr.[/quote] to fatalnie, odcięta od świata, czyli od nas....;) A.
-
[quote name='bonsai_88']Ech.. ledwie napisałam, że mogłabym dać Birmie buziaka w język to dostałam od niej taaaakiego całusa, że... pocałowałam ją w jęzor :evil_lol:[/quote] jak nie chciałaś dobrowolnie....;) A.
-
[quote name='Asiaczek']Mniam, mniam, mój ulubiony agreścik! [URL]http://img329.imageshack.us/img329/9854/owoce.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] dobry agrest, nie jest zły :p A.
-
[quote name='jamnicze']Ja dokładam swoje 3 grosze, że nie szczypał :diabloti:[/quote] ...eee tam :eviltong: scypał A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Jak widzę dredy - to od razu ręce wyciągją mi się po nozyce... I obojętnie, gdzie te dredy sa - na psie czy na ludzkiej głowie...:diabloti: Pzdr.[/quote] to trzeba trzymać Cię daleko od sprzętu tnącego :evil_lol: A. -
[quote name='jamnicze']Jeszcze nie próbowałam :p O, nareszcie Srarkuś się pokazał :multi: uśmiechnięty [URL]http://img218.imageshack.us/img218/5879/1031401.jpg[/URL] przesłodki [URL]http://img222.imageshack.us/img222/1102/1031461.jpg[/URL] zawstydzony [URL]http://img329.imageshack.us/img329/1777/1031466.jpg[/URL] przerażony :evil_lol: [URL]http://img220.imageshack.us/img220/659/1031474.jpg[/URL] bardzo fajna sesja zdjęciowa :lol:[/quote] polecam, baardzo smaczne :p dzięki :) A.
-
[quote name='Asiaczek']Pewnie, że niebo w gębie, takie słodkie...:diabloti: Pzdr.[/quote] to były te niesłodkie ;) [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Czy te oczy mogą kłamać?? Nie wiem czy to czapka czy fiolet tak zasmuciły Sparka :roll::roll::roll:[/quote] wyraz kompletnej załamki, "...a niech mnie ubiera":evil_lol: [quote name='Błyskotka']A może tam coś dziwnego zobaczył :roll:.[/quote] mnie jak wracałam z piekarnii....;) A.
-
[quote name='jamnicze']o, co to to nie !!! Ja jadę sobie po górach pobiegać, na świstaki i kozice się pogapić, a komputer, telewizor itp zostają daleeeeko w domu :p[/quote] no dobrze, już dobrze, ale musisz foty robić tym świstakom.....i innym okolicznościom przyrody;) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atrisko']Apropo's naszego faceta... nawet moja córa stwierdziła że Samson ma "zaczepiste" uszy... to taki odpowiednik słowa "zaje..sty" No i specjalnie Aniu pooglądałam zdjęcia Maksa...ale Max przy nim wymięka...:diabloti: naprawdę:eviltong: [/quote] to znaczy.....:razz: A. -
[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ha,znalazłam dwa :multi: zgłoszone karelczyki na wystawę krajową w Płocku 7 czerwca...Fotorelacja już w poniedziałek...:eviltong:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zapraszam...[/SIZE][/FONT][/quote] no i gdzie te foty :razz: A.
-
a ten bidak dawno szcotki nie widział...;) [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/28-4.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Hiro']jakie cudowne te psy japońskie! Szczeniaki są przeurocze![/quote] prawda, że piękne są :lol: A.