-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='deer_1987']w tej chwili jestem na x8=2 i i wyliczanie x/\y takie rozne rzeczy co duzo myslec trzea..[/quote] Mania jest dobra w te klocki..;) [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :). Fajne są takie wspomnienia :).[/quote] Cześć Błyskotko :) fajne, tym bardziej, że babcię Sparka znam tylko ze zdjęć, niestety... A.
-
[quote name='gosiaja']ja też ale na razie nie stać mnie na drugiego :([/quote] ....a może jakieś negocjacje..? A.
-
[quote name='deer_1987']oj jak mogl mi watek zginac? :( przepraszam pewnie daltego ze siedze nad trudna matma..[/quote] ...nie gniewam się [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/87/87434c3wor9yztz.gif[/img][/url], a co przerabiasz z matmy..? [quote name='gosiaja']Dzień dobry i dla :bluepaw: psiaków[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='gosiaja']co myślicie na temat tego pieska ?? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cayenne-kochany-szczeniak-w-typie-collie-prosi-o-wsparcie-na-hotelik-138749/[/URL][/quote] no ładny i biedny maluszek, ale ja wolałabym zostać przy rasie, którą już mam.... A.
-
[quote name='Asiaczek']Nie widziałam jego prawa jazdy - to raz. A dwa - jest jeszcze za młody na taki dokument...:evil_lol: pzdr. pzdr.[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/742/742468m9g2d9dg9a.gif[/img][/url] [quote name='gosiaja']no pewnie że mi go brakowało nawet nie mogłam się wyspać bo nikt się nie rozpychał w łóżku a już są w domu właśnie ich zawiozłam a moja mama jak zwykle zgubiła identyfikator (to już drugi) :mad:[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/969/969356n04i0j45gk.gif[/img][/url] A.
-
a czy mozna prosić o stawkę szpiców wilczych, wolfsspitz....:p
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:roll::roll: moze zapomnieli drogę na dogo [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ....to kto im pamięć przywróci..:cool1: A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1427/1427056qmw5rx26wh.gif[/img][/url] Dzień dobry A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1293/1293969nemhp4tc96.gif[/img][/url] Dzień dobry A.
-
A ja dziś też powiem Dzień dobry [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1218/1218623ofbhi4zqh5.gif[/img][/url] A.
-
....jak nikt nie przyszedł dziś, to sama sobie powiem Dzień dobry i Mani powiem i futrom i ogonkom....i dla lepszego nastroju [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1307/1307495iqa0laxexa.gif[/img][/url] A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1108/1108154deo8hm0wi2.gif[/img][/url] Cześć A.
-
Cześć Karolciu [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/785/785663e7a4mby8ky.gif[/img][/url] A.
-
Cześć [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/742/742456ynpbyiema2.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='tulasy']Cześć Aneczko ! U nas mokro i smutno choć ciepło Rysiek wczoraj dach smarował ,bo przecieka a tu znów pada i zmywa wszystko z dachu - "psia kość" Basia[/quote] Basiu,:) u nas też lało całą noc i rano, ciemno jak w .....i dalej pada ciśnienie zero....ale czerwiec :shake: To Rysiek zły pewnie jest i wcale sie nie dziwię, narobił się i mu zmyło :cool1: zwariowała ta pogoda :mad: A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/739/739042pvqpuoltek.gif[/img][/url] hej, hej.... [quote name='deer_1987']a wy gdzie?[/quote] na Brno się szykują......[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1395/1395720p03h8lv6k0.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='gosiaja'] też życzymy miłego dzionka a morek wraca już do domu :multi::multi::multi:[/quote] Dzięki, fajnie, że Morasty wraca [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/668/668904buj3406kha.gif[/img][/url] od nas... A. a u nas fajne srchiwalne foty ;)
-
..zabieram "łóżeczko" i spadam...;) [url=http://img190.imageshack.us/i/2393979.jpg/]Imageshack - 2393979.jpg[/url] o nie!!!!! moje, to moje...oddaj [url=http://img196.imageshack.us/i/2393980.jpg/]Imageshack - 2393980.jpg[/url] Jankes zwycięzca :multi: [url=http://img14.imageshack.us/i/2393982.jpg/]Imageshack - 2393982.jpg[/url] fajne :) Cześć Tulaski, miłego dnia A.
-
[quote name='Asiaczek']O nie! Na kierowce się nie zgadzam, toż to jeszcze nieletni!:mad: Ma prawnego opiekuna w postaci [B]gosiaja[/B] i niech Ona prowadzi. A Morek może być co najwyżej pilotem... Pzdr.[/quote] ...Asiu, czyżbyś była zazdrosna o "kierownictwo" :evil_lol: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url] Cześć Morki, fajnego dnia.... A.
-
[quote name='Asiaczek']Dzisiaj zaspałam, tak mnie ten deszcz uśpił i ukołysał... Trochę zmokłam na rannych spacerkach, ale to nic w porównaniu z tym, co było jakiś tydzięń temu... Na osłodę tych niemiłych spacerków, opowiem Wam, co usłyszałam w Radio Zet. [SIZE=4][COLOR=red][B]-Wiecie, że prezydent zlikwidował przedmiot o nazwie "Przysposobienie Obronne" (skrót PO)?[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=red]- Dlaczego?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]- Bo od dziecka marzył o likwidacji [SIZE=5]PO![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Pzdr.[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] Dobre, Cześć Asiaczki..... A. mogę podkraśc i rozesłać?
-
[quote name='Iwa-R'] Druga niespodziewajka musi odrobinkę poczekać. Pozdrawiam Iwa[/quote] ....:-(:-(:-( no trudno, jak trzeba poczekać, to poczekamy.... A.
-
Dzień dobry, miłego dnia :lol: głaski dla Hiro A.
-
O, jaki fajny bobas z białaskami :lol: [URL]http://img194.imageshack.us/img194/1741/dscf3224r.jpg[/URL] ale konsumuje.... [URL]http://img194.imageshack.us/img194/8330/dsc5306girlviolet10.jpg[/URL] Zorka wydaje się zadowolona z takiej "mamki" ;) [URL]http://img194.imageshack.us/img194/6980/dsc5347boygreend10.jpg[/URL] no proszę takie małe i już plotkuje...:evil_lol: [URL]http://img194.imageshack.us/img194/6216/dsc5378boyredd10.jpg[/URL] ...czym skorupka za młodu.....;) super [URL]http://img194.imageshack.us/img194/4272/dsc5388boyyellowd10.jpg[/URL] śliczne maleństwa :loveu::loveu::loveu: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Samson, dzień dobry Iwona, dzień dobry wszystkim :lol: A. -
Cześć Jamnicze, dobrego dnia :) u nas pada...... A.