Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek'][B]Efra[/B] - fajnie, że zaglądasz do Hiro! Widać, że Galeria zyje!:lol: Pzdr.[/quote] Hiro ma już swoją osobistą galerię :eviltong: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f677/hiro-139893-new/]Hiro - Strona 2 - Dogomania Forum[/url] A.
  2. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Skaner niestety jest padnięty, więc posłużyłam się aparatem, bo muszę się tym podzielić. Zaraz tam jakiś..... nie jakiś, tylko ten najbardziej istotny, czyli z kraju pochodzenia miśka :loveu: Tym bardziej jestem zdziwiona, ponieważ za dyplom jeszcze nie zapłaciłam, a oni i tak go wystawili! To jest dla mnie naprawdę ogromna niespodzianka! Podziękowania dla Niemców !!! Teraz jesteśmy oficjalnie [SIZE=3][COLOR=red][B]CHAMPIONEM NIEMIEC[/B][/COLOR][/SIZE] !! :loveu::loveu::loveu: [URL="http://img194.imageshack.us/i/dyplom.jpg/"][/URL] Ale to jeszcze nie koniec niespodziewajek na dziś :eviltong: Pozdrawiam Iwa[/quote] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/g.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/r.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/t.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/l.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/j.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/crl/e.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][/URL] a co masz jeszcze......? A.
  3. i do tego pies cyrkowiec....;) fajne filmiki A.
  4. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Dziękuję za miłe komentarze. Byłam sobie u rodzinki na wsi :) A dzisiaj..... dzisiaj jest dzień niespodzianek.... jak uda mi się uruchomić skaner to podzielę się z Wami moją dzisiejsza radością :) Pozdrawiam Iwa[/quote] Dostałaś jakiś ważny papier...? A.
  5. no pięknie, uszka, manicure...prawie jak w spa;) A.
  6. [quote name='bonsai_88']Cielaczek [a raczej jałóweczka] żyje, jak ją ostatnio widziałam to była bardzo zawiedziona, że ta głaskająca już ucieka :evil_lol:[/quote] to dobrze, a tak serio to cielaki są fajne, te szorstkie jęzory:lol: i wieeelkie oczy A.
  7. [quote name='bonsai_88']Nie wiem jak ty liczysz, ale dla mnie to prawie 2 lata... starucho :diabloti: Czy ja kiedykolwiek wklejałam tutaj zdjęcia? Musicie poczekać aż się Tengusia odezwie, ona ma zdjęcia ze mną... na pewno jestem radośnie brykająca po łące, osaczająca cielaka z Fazą i z rudym pitbullkotem :diabloti:[/quote] .....no to muszą być cudne foty ;):lol: ......a cielak jeszcze żyje ?:evil_lol: A.
  8. [quote name='deer_1987']Ale fajne skanowane fotki :D[/quote] dzięki:lol: [quote name='tulasy']Oj sorki, masz racje pomyliłam z Monti . Ale masz ładne zdjecie Hetti vel Greyti, toż to przecież mama Aury Basia[/quote] Wybaczam Basiu tę pomyłkę;) fotki dostałam od Sławka....:p, a w zasadzie Mania dostała:) ...popatrz, ale jesteśmy szpicokrewniakami:evil_lol: A.
  9. myśliciel:p [url=http://img29.imageshack.us/i/2393976.jpg/]Imageshack - 2393976.jpg[/url] ..oddaj to moje;) [url=http://img195.imageshack.us/i/2393978.jpg/]Imageshack - 2393978.jpg[/url] fajne:lol: A.
  10. [quote name='Izoldas'][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Buziaki przekazane :)[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Imiona właściwie już są, tylko jeszcze nie wszystkie dopasowane ;)[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Maluszki zaczynają otwierać oczka, aż się boję, co to się będzie działo jak zaczną widzieć i słyszeć :evil_lol: Chodzenie też im już coraz lepiej wychodzi. Postaram się porobić jakieś fotki pomiędzy jednym karmieniem a drugim :lol:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] Uchyl rąbka tajeminicy....imionek:p czekamy na foty:lol: A.
  11. [quote name='zerduszko']A to już koniec relacji z upojnego łikiendu?? A co z fotorelacją :diabloti:[/quote] ....może będzie jak śliwowica się ulotni;):evil_lol: A.
  12. [quote name='tulasy']Uprzejmie informuję:evil_lol::evil_lol:, że Unga brałą udział w Międzynarodowym Pucharze Ras 2009 w Kozienicach. a oto wyniki 1 przebieg -agility 8, łączna 5 miejsce 2 " -agility 2, jumping 13 - łączna 6 miejsce 3 " -agility 9, jumping 17 - łączna 9 miejsce 4 " -agility 9, jumping 7 - łączna 3 miejsce 5 " -agility 9, jumping 5 - łączna 3 miejsce 6 " -agility 4, jumping 5 - łączna 2 miejsce Ogółem najlepsze wyniki Ungi to 3/25 psów i 2/19 Basia[/quote] [url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][img]http://text.glitter-graphics.net/flip/s.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/flip/u.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/flip/p.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/flip/e.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/flip/r.gif[/img][img]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/img][/url] SZPICE GÓÓÓÓRĄ, uściski dla Ungi:loveu::loveu::loveu::loveu: A.
  13. [quote name='tulasy']Aniu , Babcia Sparka to znaczy Hetti Punkt Widzenia ???? No bo mama to Draka Logones a tata Bolero del Monte Dragnone Basia[/quote] Tak Basiu, babcia i mama się zgadzają, tatę pomylilaś;) Bolero Friendly Malinako's:evil_lol: A.
  14. [quote name='Paula&Goofi']No więc, chciałam się pochwalić :D Dzisiaj rodzice kupili mi [B]lustrzankę CANON EOS 1000D[/B]. Więc lada dzień po niedzieli oczekujcie sesyjki ;P Pozdrawiam![/quote] Fajnie, gratuluję zakupu:lol: czekamy na foty... A.
  15. [quote name='bonsai_88'] [B]Maks[/B] przecież ja zawsze taka słodka i kochana :loveu:[/quote] ...no przecież napisałam....:eviltong: A.
  16. [quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Bardzo dobry,szybowce śpią w domu, bo dla odmiany mamy powalający upał...:mad:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Hi,hi,rybki były przygotowane,takie od razu do mąki i na patelnię...;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Kocham rodzinkę swą...:evil_lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Kiciuś wrócił z amorów lekko pokiereszowany,ale pełny wrażeń...:razz:Też byczy się na łóżku...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Pierwsze grzybki/koźlaki i kurki/ duszone w tym roku zjedzone,teraz delektujemy się z córcią poziomkami z lasu...[/SIZE][/FONT][/quote] O rajskie życie:lol:, sielsko, anielsko. Ale Wam zazdroszczę..... A.
  17. [quote name='Maks i Spark']proszę zajrzyjcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-puzzle-kubki-na-hotelik-dla-samsona-do-25-vi-139580/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubrania-ksiazki-cd-dla-samsona-szpica-na-hotel-do-15-06-a-138845/[/URL] A.[/quote] ........................................................................................................
  18. ...mama Sparka DRAKA Logones, gdzieś tu jest Malutki;):lol: [URL="http://img411.imageshack.us/i/imag0009rtu.jpg/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8758/imag0009rtu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img411.imageshack.us/i/imag0014.jpg/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6335/imag0014.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img155.imageshack.us/i/imag0018e.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9992/imag0018e.jpg[/IMG][/URL] i Tata Sparka:p Fiendly Malinako's BOLERO [URL="http://img411.imageshack.us/i/friendlymalinakosbolero.jpg/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2334/friendlymalinakosbolero.jpg[/IMG][/URL] A.
  19. ...a teraz troch historii (zdjęcia ze skanu....) Babcia Sparka HETTI Punkt Widzenia [URL="http://img155.imageshack.us/i/25217498.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9405/25217498.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img134.imageshack.us/i/49553325.jpg/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9240/49553325.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Witaj Błyskotko:lol: A.
  21. jakie fajne fasolki:lol: [url=http://img191.imageshack.us/i/vierer.jpg/]Imageshack - vierer.jpg[/url] prosimy o więcej....:p A.
  22. M&S

    Hiro

    O Hiro ma swoją galerię, fajnie:lol: A.
  23. [quote name='deer_1987']Wlasnie sie na miasto szykuje, tz wraca z pracy i mam poszukac plecaka i pojsc na cos zimnego do picia do kawiarenki ;)[/quote] udanych zakupów;) A.
  24. ...co mi zrobisz, jak mnie złapiesz;):evil_lol: [url=http://img522.imageshack.us/i/p1016377.jpg/]Imageshack - p1016377.jpg[/url] ....a to urocze:p [url=http://img195.imageshack.us/i/p1016422.jpg/]Imageshack - p1016422.jpg[/url] fajne psie foty, ciekawa jestem jakby ze Sparkiem się bawił....? A.
  25. [quote name='Impresja']Kiedy pierwsza wystawa nowego chłopczyka? Chętnie go obejrzę na żywo. Z ostatniej chwili: Thajek Doroty na międzynarodówce w Erfurcie w stawce 4 przedstawicieli rasy zdobył CACIB, BOB i tytuł zwycięzcy Turyngii, na BOG był w finałowiej piątce.[/quote] Hoho....piękny wynik, gratulacje:multi::multi::multi: A.
×
×
  • Create New...