Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to ja do Was przychodzę z wizytą a on się na mnie wypiał :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img229.imageshack.us/img229/3843/1001301.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to się nazywa być mile przywitanym :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Witaj, bardzo Cię przepraszam za niesubordynację, poprawimy się, obiecuję....;):lol: A.
  2. Helo, przyszłam i witam się ładnie :lol: ładna panienka :p akrobatka [URL]http://images50.fotosik.pl/145/1a04ab7f1e3a633d.jpg[/URL] A.
  3. [quote name='Asiaczek']I nie smyra Cię nic po buzi po zjedzeniu? Pzdr[/quote] trochę smyra, ale to drobnostka w porównaniu z rozkoszą jedzenia..... :p A.
  4. Cześć wolna od szkoły Osóbko ;):lol: a ja sobie po wyglądam ;) [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Inne/Obraz15752.jpg[/URL] fajne foty, fajny Bobik :) A.
  5. [quote name='bety']Prawdę rzekłaś dobra kobieto :lol:, dlatego ja już wolę sobie poobierać brzoskwinki ze skórki. :diabloti: Pzdr[/quote] Ja mogę jeść ze skórką :lol: A.
  6. M&S

    Hiro

    jak ładnie stoi :lol: [URL]http://s56.radikal.ru/i151/0906/4e/3e1f29b64720.jpg[/URL] A.
  7. M&S

    Hiro

    [quote name='Asiaczek']Aniu, mówimy o wystawie Warszawskiej w lipcu (Hiro ma byc towarzysko); a w niedzielę mam Szczecin - Hiro nam kibicuje!:lol: Pzdr.[/quote] A Warszawa lipcowa, no ja też sie wybieram tylko towarzysko tym razem... a dobrze, że wiem kiedy masz Sz. bo coś mi sobota (jutro) chodziła po głowie.... A.
  8. [quote name='Asiaczek']Ale sie rozpadało... Dobrze, że zdążyłam ze spacerkami...:lol: Pzdr.[/quote] leje jak głupi ten deszcz :mad: [quote name='Buszki']Witam wszystkich. A u nas nie pada :multi:.I nawet dość ciepławo jest,tylko chmurno. Moje małe baski-chłoptaski wyszły na pierwszy spacerek :multi:.Wprawdzie tylko na taras,ale z własnej woli i z wielką chęcią :lol:.[/quote] to super, pierwszy spacerek :lol: daj fotki :p [quote name='Buszki']O tyle o ile :evil_lol:.Na raz wszystkie nie wychodziły,tylko się wymieniały i strasznie kręciły,ciężko było ;). No dobra,chwalę się,że chłopcy wczoraj zostali zatatuowani :eviltong:.Oj bolało,bolało...:placz::placz::placz::placz::placz:.Strasznie płakuniali :placz::placz::placz::placz::placz:.Dobrze,że koleżankę wzięłam do pomocy,to każdego po kolei przejmowała i pocieszała :lol:.[/quote] biedne maluszki :-( wyściskaj je od nas :lol: A.
  9. [quote name='bety']A nie wpadłaś na to, że brzoskwinkę można obrać ze skórki :cool3::diabloti:. Ładnie schodzi. Nektarynkę kiedyś miałam na działce, ale nikomu nie smakowała i słabo rosła więc "wyleciała" z działki. :evil_lol: A jednak obie znamy takiego kogoś - to Asiaczek :diabloti: Pzdr[/quote] ...no nie Asiacze nie lubi :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='Asiaczek']bety - żebym jeszcze obierała brzoskwinię ze skórki, no coś Ty! Jak byłam młoda to się naobierałam, że hej! Bo nektarynek nie było... A teraz zdecydowanie wolę nektarynki; wygodniejsze w jedzeniu.:diabloti: Pzdr.[/quote] nektarynki muszą być dobre gatunkowo, żeby dało sie je zjeść :eviltong: A.
  10. [quote name='deer_1987']Wow ale im sie oczy swieca tam na poczatku tej strony :P[/quote] ....lampą po oczach dostały :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Jakie kolorowe miasteczko! [URL]http://img229.imageshack.us/img229/8004/img1636.jpg[/URL] [URL]http://img218.imageshack.us/img218/1961/img1639x.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] też mi się podoba, takie pastelowe :p A.
  11. jak ładnie :lol: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_19%20Baaj/09-06-19-01.jpg pozycja wystawowa....:p http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_19%20Baaj/09-06-19-04.jpg A.
  12. hello, co łychać u małych prosiaczków...:p A.
  13. M&S

    Hiro

    [quote name='Asiaczek']O, pamiętasz o naszej wystawie!:lol: Pzdr.[/quote] A ja nic nie wiem...:shake: Dzień dobry :) A.
  14. jakie maleństwo, urocze :) [URL]http://img4.imageshack.us/img4/615/img4311u.jpg[/URL] A.
  15. [quote name='Paula&Goofi']A dzisiaj już jadę do AMIŚKI i jutro wystawa w Szczecinie ! :D Biorę udział w MP z Zinką, prosze trzymać za nas kciuki ;) Do usłyszenia w poniedziałek.[/quote] Ok., będziemy trzymać :) A.
  16. [URL="http://img218.imageshack.us/i/img1643l.jpg/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9650/img1643l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img229.imageshack.us/i/img1644.jpg/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3716/img1644.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img218.imageshack.us/i/img1645t.jpg/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2702/img1645t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img229.imageshack.us/i/img1646.jpg/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1091/img1646.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img229.imageshack.us/i/img1648.jpg/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5315/img1648.jpg[/IMG][/URL] c.d.n. ;)
  17. [quote name='*Monia*']Z dworca centralnego jest kolejka WKD (20 i 50 po) i chyba 7 przystanek to jest Opacz. 16 minut drogi. Ewentualnie jest jeszcze aż 1 autobus- 177, jeździ z Okęcia i z Ursusa. Na przystanek oczywiście wyjdziemy z Hexą ;). Z tego co się ostatnio orientowałam na wukadkę biletu psu nie trzeba kupować na tą strefę, a jeździ się tam na kartę miejską normalnie. Paulina niech też Ariulę szykuje na spacerek- w kupie raźniej :razz:.[/quote] dzięki za info, zobaczymy czy damy radę :p A.
  18. [URL=http://img150.imageshack.us/i/img1638j.jpg/][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6172/img1638j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/img1639x.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1961/img1639x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img229.imageshack.us/i/img1640d.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4679/img1640d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/img1641y.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1806/img1641y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/img1642q.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4205/img1642q.jpg[/IMG][/URL]
  19. a teraz trochę wody ;), z mani rejsu do Danii - Tornixe [URL=http://img229.imageshack.us/i/img1631.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/188/img1631.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/img1632g.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7931/img1632g.jpg[/IMG][/URL] Mania za sterem :) [URL=http://img150.imageshack.us/i/img1633c.jpg/][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6910/img1633c.jpg[/IMG][/URL] wyspa.... [URL=http://img229.imageshack.us/i/img1636.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8004/img1636.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img150.imageshack.us/i/img1637p.jpg/][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1420/img1637p.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='*Monia*']Za tydzień w sobotę ja mogę z Hexą, ale dopiero po południu pewnie (w niedzielę raniutko wylatuję i będzie to mój ostatni spacer z Hexą przed wakacjami :roll:). Możemy iść na pola w Opaczy, tam ładne bajorko do pływania jest :razz:. Dojazd dobry kolejką WKD- przystanek Opacz i tylko kawałek na pola :cool3:. Rowerzystów i innych ludzi tam raczej się nie spotka (sporadycznie ktoś przechodzi). Na Tarchomin tak rano nie dam rady dotrzeć, a zresztą w niedzielę trening mamy.[/quote] ...a jak tam dojechać, bo może nam by sie udało? A.
  21. [quote name='gosiaja']no no jakie zdjęcia[/quote] jakościowo kiepawe...:cool1:, ale wstawiłam, bo futra są na nich razem :p A.
  22. ...nie ma mnie Spark ;) [URL=http://img221.imageshack.us/i/1001310.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8232/1001310.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/1001311.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1530/1001311.jpg[/IMG][/URL] Maks :loveu: [URL=http://img5.imageshack.us/i/1001312l.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2842/1001312l.jpg[/IMG][/URL] ..zdjęcia nie są dobre, był zmierzch a lampa nie ma dużej mocy...:shake: A.
  23. wącham sobie :) Spark :lol: [URL="http://img5.imageshack.us/i/1001302v.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1607/1001302v.jpg[/IMG][/URL] idę sobie....:cool3: Maks [URL="http://img5.imageshack.us/i/1001303p.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1941/1001303p.jpg[/IMG][/URL] ...już biegnę, juz biegnę ;) Spark [URL="http://img221.imageshack.us/i/1001307.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9278/1001307.jpg[/IMG][/URL] ja i dwie futrzste doopki ;) [URL="http://img229.imageshack.us/i/1001308.jpg/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1596/1001308.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img5.imageshack.us/i/1001309p.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2696/1001309p.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='bety']A kto nie lubi jeść brzoskwinek takich aromatycznych, mięciutkich i słodziutkich. :eating::facelick: Pzdr[/quote] I takich soczyyyystych:loveu::loveu:, nie znam nikogo, kto nie lubi.... A.
  25. [quote name='bety']W Warszawie też potrafi być piękna tylko trzeba wiedzieć gdzie. :eviltong: Nie tylko w górach, na suwalszczyźnie też jest super. :cool3: Góry są strasznie "oklepane" zimą. :diabloti: Pzdr[/quote] w moim lesie jest pięknie zimą :p, a ja i tak zimą się nie urlopuję :eviltong: A.
×
×
  • Create New...