-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
jaki jestem ładny chłopak :) [URL]http://s58.radikal.ru/i162/0906/d8/e243d8b0cdc8.jpg[/URL] buzi ;) [URL]http://i016.radikal.ru/0906/bb/48594c02a6c5.jpg[/URL] Cześć :lol: A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
...e mały złaź :mad: http://i73.photobucket.com/albums/i213/shukujo_asaurus/09-06-21/09-06-21-32.jpg Witam się wieczorową porą :) A. -
[quote name='Maks i Spark']Dzień dobry nieobecnym :) A.[/quote] w niedzielę
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć wieczorową porą ;) A. -
genialna fota [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15686.jpg[/URL] Bobikowe tez śliczne Hej, hej z wieczora :) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
...ładna jesteś :p [URL]http://img44.imageshack.us/img44/561/samiast002.jpg[/URL] co mówisz, nie rozumiem :evil_lol: [url=http://img193.imageshack.us/i/samiast005.jpg/]Imageshack - samiast005.jpg[/url] mimika szpica, to jest to :lol: A. -
[quote name='Iza.']taaa to malutkie grzejniczki :loveu:[/quote] termoforki :evil_lol: Cześć jamnicze :) A.
-
[quote name='deer_1987']Dzien dobry!!![/quote] Witam z wieczora :p [quote name='AngelsDream']Witam serdecznie![/quote] hej, hej :lol: [quote name='Iza.']Ale meduzy sa obrzydliwe :eviltong::evil_lol: A tak w ogole to czeesc :cool3:[/quote] aż tak bardzo nie są ;) Witaj :) A.
-
Ponieważ tradycyjnie jak zawsze Asiaczki wchodzą, biorą wszystko i wychodzą napiszę tylko tyle: [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]MAŚKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [SIZE=3][COLOR=red][B]najlepsze szczenię[/B][/COLOR][/SIZE], [B][SIZE=3][COLOR=blue]DZEZ[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB[/COLOR][/SIZE][/B], [B][SIZE=3][COLOR=blue]ERKA [/COLOR][/SIZE][/B]- [B][SIZE=3][COLOR=red]r. CACIB[/COLOR][/SIZE][/B] (przechodzi) [B][SIZE=3][COLOR=blue]ŻELKA[/COLOR][/SIZE][/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]CACIB, BOB, BOG3[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]PARA HODOWLANA - 2 miejsce[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][/COLOR] A.
-
Cześć, a gdzie zdjęcia.... A.
-
co tam masz....;):lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/148/e5a55036e7415a9c.jpg[/URL] ładne maluchy A.
-
[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Powiem tak...Foty robiłam...Ale zgodnie z dobrym wychowaniem poprosiłam o zgodę zamieszczenia ich na forum-i jej nie otrzymałam!:crazyeye:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No i zostałam postawiona do pionu..Czy ja mogę bez zgody właściciela zamiescić foty choć samych psów z podpisami?????????Nie wiem,może ktoś mądrzejszy się wypowie...Pliiz...[/SIZE][/FONT] [/quote] .....bez komentarza.... A.
-
[quote name='AngelsDream']Ja tam twierdzę, że Baaj to moje głupie dziecko, a Celar to te mądrzejsze. ;)[/quote] Ja mowię, ża mam 2 psy i dziecko + koty...;) Cześć :) A.
-
[quote name='bonsai_88']Psu? Zakończyłam wspaniałą zabawę, polegającą na tym, że Smok wysypywał z worka karmę, a Birma to wyjadała :diabloti:...[/quote] Taka ganialną zabawę popsułaś, oj Ty niedobra matko....:mad: A.
-
...i znów tyle fajnych fot :) A.
-
Może Zorka ma już trochę dość gromadki i chętnie wykorzysta "niańkę" do dzieci....;) cuda :loveu: [URL]http://img512.imageshack.us/img512/5458/dsc5499d15.jpg[/URL] głaszcz i ściskaj, ściskaj i głaszcz :lol: Zorkę też :p A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
...widzę migdałki ;) [URL]http://images41.fotosik.pl/143/8b9c180169d223fa.jpg[/URL] genialne foty :multi: wszystkie A. -
[quote name='edie21']ja się może i nie znam za dobrze na solonych mosrkich potrawach. czy ja nie mylę tej meduzy ze zdjęć z małą ale wypasioną amebą?[/quote] oj mylisz, mylisz....to zupełnie inna inszość ;) [quote name='Izabela124.']Widziałam piesy, meduzy i piękne widoki :loveu:[/quote] Cieszę się :lol: [quote name='Iza.']Heeej :multi: [URL]http://img140.imageshack.us/img140/3751/img1721y.jpg[/URL] ale sliczny zachod :loveu::loveu: [URL]http://img31.imageshack.us/img31/5862/img1765b.jpg[/URL] obrzydlistwo :lol:[/quote] ....no coś Ty, to tylko meduza :eviltong: A.
-
[quote name='graphi']... przygotowania trwają... Dziewczyny - no wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać od takiego komentarza: Menele Spod Ławki [URL="http://img198.imageshack.us/i/menelespodawki.jpg/"][/URL] [URL]http://img198.imageshack.us/i/menelespodawki.jpg/[/URL] :lol:[/quote] ...dobre :evil_lol: A.
-
[quote name='Magi']Poslalam ci Link na twojego maila;) Magi[/quote] Dziękuję :)
-
[quote name='Rinuś'][I][B]Albo do OBI :diabloti:[/B][/I][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]w praktikerze też widziałam :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Rinuś'][I][B]A Lerłał Merleł?:diabloti:[/B][/I][/quote] mogą być syskie cy :evil_lol::eviltong: A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mnie najbardziej martwi to że w tym roku jeszcze nie zjadłam dobrej czereśni :mdleje: a ja tak uwielbiam :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja też nie jadłam jeszcze, bo na bazarku były takie małe i nieapetyczne :shake: [quote name='diabelkowa']u nas tez... bez parasola nie warto wychodzic ... eh... ciulata pogoda straaaasznie[/quote] [quote name='Aga&Ganja']W Zbrosławicach chyba deszczu nie ma, ale też gorąco nie jest... :roll:[/quote] do bani z tą pogodą :diabloti: -
[quote name='bety']Witam, w ten zabiegany dla mnie dzionek, :p który przeciągnie się aż do jutra. Także do zobaczyska w poniedziałek. :hand: Pzdr[/quote] A Ty też via Sz......to fotki będą, fajnie :lol::lol::lol: a.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
hę, dlugo jeszcze ;) http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_19%20Baaj/09-06-19-13.jpg to się zdrzemnę....:cool3: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_19%20Baaj/09-06-19-14.jpg fajny wilk :) kiepsko z tym padniętym kompem....:shake: A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
...pańcia, czekamy :razz: [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Samson/090617/IMG_9325.jpg[/URL] ślicznota :loveu: a.