[quote name='deer_1987']Wow, znow cudne widoki z rejsu![/quote]
Dzięki :)
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]meduza, meduza z tym że powietrzna ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
....a niech jej będzie, że meduza ;):evil_lol:
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: przyszliśmy się przywitać sobotnio i słonecznie.:multi::multi::multi:
Pozdrawiamy :lol:
Widoki faktycznie SUPER.[/quote]
Ja też witam, fajnie, że zdjęcia się podobają :lol:
Witam wszystkich :):):)
A.