Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Moje Chow Chowy

    pasiemy się ;) [URL="http://img44.imageshack.us/i/dscn5410.jpg/"]Imageshack - dscn5410.jpg[/URL] ...e tam.... [URL="http://img44.imageshack.us/i/dscn5419.jpg/"]Imageshack - dscn5419.jpg[/URL] za gardło :-o;) [URL="http://img198.imageshack.us/i/dscn5425.jpg/"]Imageshack - dscn5425.jpg[/URL] ...niech się szczyl ucieszy ;):evil_lol: [URL="http://img198.imageshack.us/i/dscn5426.jpg/"]Imageshack - dscn5426.jpg[/URL] wygrałam...:cool3: [url=http://img198.imageshack.us/i/dscn5427.jpg/]Imageshack - dscn5427.jpg[/url] fajne rudzielce :) A.
  2. [quote name='Błyskotka']Uwielbiam takie widokowe foteczki :) :multi::multi::multi:.[/quote] Cieszę się :p A.
  3. ...ale "ciapek" [URL]http://images39.fotosik.pl/144/5a9b525e08707550.jpg[/URL] wygląda tak nieporadnie ;), ale jaka łapka Ho ho, mocny będzie :p A.
  4. Cześć, jak przygotowania do jutrzejszych występów? A.
  5. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :). Mam kilka nowych fotek :cool3:. Jak znajdę chwilkę czasu to wstawię ;).[/quote] O, to fajnie, u nas też jest trochę fotek :p A.
  6. Dzień dobry, miłego dnia :) A.
  7. M&S

    Anioły i Demony

    Dzień dobry Lolciu :) A.
  8. Tulaskom życzę pięęęknej pogody dziś i udanego dnia :lol::lol::lol:;) A.
  9. M&S

    Moje Chow Chowy

    Przyszłam się przywitać :p A.
  10. Cześć Morki, miłego dnia :) A.
  11. Dzień dobry nieobecnym :) A.
  12. [quote name='Maks i Spark']a czy mozna prosić o stawkę szpiców wilczych, wolfsspitz....:p[/quote] ponawiam prośbę
  13. hello w sobotę, u nas pogoda kiepska niestety.... A.
  14. Dzień dobry Zorki, dzień dobry maluszki :) A.
  15. [quote name='Czoko']Czy dobrze pamiętam i teraz trzymam kciuki czy znowu się pomyliłam?[/quote] kciuki jutro, ale możesz zacząc juz dziś ;););) [quote name='deer_1987']Ale tu dawno zdjec nie bylo?[/quote] no nie było, fakt :cool3: Cześć Aśko :) A.
  16. [quote name='deer_1987']Wow, znow cudne widoki z rejsu![/quote] Dzięki :) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]meduza, meduza z tym że powietrzna ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ....a niech jej będzie, że meduza ;):evil_lol: [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: przyszliśmy się przywitać sobotnio i słonecznie.:multi::multi::multi: Pozdrawiamy :lol: Widoki faktycznie SUPER.[/quote] Ja też witam, fajnie, że zdjęcia się podobają :lol: Witam wszystkich :):):) A.
  17. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Cześć Eśki, dobrego dnia :) A.
  18. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Witamy sobotnio i bardzo słonecznie:multi::multi::multi:[/quote] Ja też witam, ale niezbyt słonecznie :p A.
  19. Cześć jamnicze, miłej soboty :lol: A.
  20. Dzień dobry :) A.
  21. Cześć w sobotę :) A.
  22. ...ufff, co za ulga ;) [URL=http://img141.imageshack.us/i/img1778b.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9711/img1778b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/img1779.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4526/img1779.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/img1780m.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6757/img1780m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/img1781l.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1638/img1781l.jpg[/IMG][/URL] koniec :) A.
  23. [quote name='bonsai_88']Nawet nie wiesz jak mi z tym dobrze :loveu:... kocham moje łóżeczko, a ono kocha mnie :loveu:[/quote] wyobrażam sobie, kochane łóżeczko...:p A.
×
×
  • Create New...