[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsinek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mój dziadek Salcia mówi :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]pada deszcz, jest ponuro, nie mam najlepszego humoru i nic mi się nie chce ........... a do pracy iść trzeba :placz::placz::placz:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Dziadek ładnie mówi ;),
biedna jesteś, ale wiesz bez pracy nie ma .....
Witam się i dobrego dnia :)
A.