Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']A jutro ma byc 30 stopni;:crazyeye: tak mówili w Radio Zet... pzdr.[/quote] To super :multi::multi::multi: tylko żeby nie było wilgotno..... A.
  2. [quote name='gosiaja']planuję w przyszłości kupić Azizowi smycz automatyczną a na razie niech się do siebie przyzwyczajają :)[/quote] Jak Spark był mały to próbowałam prowadzić je razem na "rozgałęziaczu", ale różnica wzrostu i zwyczajów spowodowała, że nic z tego nie wyszło...i każdy chodzi na swojej smyczy A.
  3. [quote name='Asiaczek'] Tak, mam wizytę u lekarza. A jadę na Łotwę na 2xCAC (Specjalistyczna V gr + krajowa). Poniewaz zmieniły się warunki przyznawania Championatu Łotwy, to kiedyś trzeba zacząć, prawda? pzdr.[/quote] A, to ta wystawa .....kojarzę :lol: Powodzenia u lekarza ;) A.
  4. [quote name='Asiaczek'][LEFT]U nas tez jeszcze nie;)[/LEFT] [LEFT]Pzdr.[/LEFT] [/quote] ...to dobrze :p A.
  5. Hej Basiu, miłego dnia :) a tu link, o którym Ci mówiłam.... [url=http://www.spitz-liebhaber.de/index.php?page=Thread&postID=133503#post133503]Cacib und Nationale Ausstellung Erfurt, 13./14. Juni 2009 - Ausstellungen und Veranstaltungen - Spitzliebhaber[/url] A.
  6. [quote name='Asiaczek']Nie śpimy juz od 6.00, ale najpierw spacery, śniadanie... i dlatego dopiero teraz siadam do kompa. A i to na krótko. Pzdr.[/quote] Znów gdzieś pędzisz.... jedziesz gdzieś w ten weekend? A.
  7. M&S

    Anioły i Demony

    Cześć lolcia, dobrego dnia :) głaski dla futer :lol: A.
  8. [quote name='gosiaja']Miłego dnia u nas nie miłosiernie leje[/quote] Dzięki, u nas jeszcze nie ;) A.
  9. [quote name='gosiaja'] a mówiąc więcej :) chodzę sobie o oboma baskami na spacer na krótkich smyczach i trzymam je w jednej ręce śmiesznie to wygląda jak jeden pójdzie w jedną stronę a drugi w drugą i sie na wzajem ciągną prawie jak przeciąganie liny :) [/quote] A jak się dogadują ? Morek i Aziz są prawie w jednym wieku...czy nie ma między nimi rywalizacji o Pańcię.... A.
  10. M&S

    Hiro

    Poranne dzień dobry, miłego dnia :) A.
  11. Witam się, dobrego dnia :) A.
  12. Cześć Mudiki, fajnego dnia i zdrówka :) A.
  13. Witam się porannie, fajnego dnia :) A.
  14. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Prawdopodobnie to będzie dzisiaj.... :-([/quote] Ojej, tak mi przykro.....nie wiem co powiedzieć :oops: Iwa musisz być dzielna A.
  15. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć Błyskotko, mam nadzieję, że Was nie zalało... dobrego dnia :) A.
  16. Hello Morki & co. :p u Was chyba leje...ale dobrego dnia mimo wszystko :) A.
  17. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Witaj Iwa, myślimy o Was.... A.
  18. Doberek :lol:, u nas świeci dobrego dnia :) A.
  19. Dzień dobry :), głaski dla białasków :lol: A.
  20. Dzień dobry, śpicie....chyba nie ;) A.
  21. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Tobie również miłego dnia :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Hello, dziękuję :p [quote name='deer_1987']Tak tez milego dnia i wroce tu po pracy!![/quote] Witaj, dziękuję i miłej pracy :) A.
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsinek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mój dziadek Salcia mówi :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]pada deszcz, jest ponuro, nie mam najlepszego humoru i nic mi się nie chce ........... a do pracy iść trzeba :placz::placz::placz:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dziadek ładnie mówi ;), biedna jesteś, ale wiesz bez pracy nie ma ..... Witam się i dobrego dnia :) A.
  23. Cześć Białasy :p dobrego dnia A.
×
×
  • Create New...