Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. fajne :p [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/41_2009-06-24.jpg[/URL] Cześć. miło ogląda się takie foty, a jamnicze nie ma wprawy....jeszcze :evil_lol: A.
  2. [quote name='maga18']słuchajcie info z pierwszej ręki bo od znajomej czeszki - z Polski, z Krakowa to jadąc do Brna trzeba ominąć Nowy Jicin - jest on zalany i nie przejezdny [URL="http://www.mapy.cz/#x=140632064@y=133996544@z=7@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=nov%C3%BD%20ji%C4%8D%C3%ADn@sss=1@ssp=119509925_127027073_151589797_151029633"]Mapy.cz[/URL] pozatym trasa i miasta ok[/quote] Dzięki za wiadomość
  3. Oooo, ale dyskusja, ciekwawa, ciekawa :evil_lol: Dobry dzień :lol: A.
  4. [quote name='J.G']Bez paniki,drogi są przejezdne.:multi:[/quote] Jak tak mówisz, to pewnie są ;)
  5. [quote name='J.G']Ja również mam dość tej pogody:-( Dobranoc kolorowych snów.[/quote] Hej, hej dawno Cię nie było...... Dzień dobry pochmurne, niestety :shake: A.
  6. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć, miłego dnia.....ciekawe jaka droga będzie do Brna....:cool1: A.
  7. Hej, hej dobrego dnia :) A.
  8. ....masz rację gwiazda :p [url=http://img140.imageshack.us/i/pieknisia.jpg/]Imageshack - pieknisia[/url] A.
  9. jak pięknie kłusem idzie :p [URL]http://img140.imageshack.us/i/jeszczewgoracha.jpg/[/URL] cały jestem w rumiankach :lol: [url=http://img32.imageshack.us/i/jeszczewgorachb.jpg/]Imageshack - jeszczewgorachb[/url] idziesz ze mną...;) [url=http://img35.imageshack.us/i/jeszczewgorachc.jpg/]Imageshack - jeszczewgorachc[/url] bosz...jaki on jest piękny :loveu::loveu::loveu: A.
  10. [quote name='graphi']... ja tam dumny jestem... :p[/quote] I bardzo słusznie :) A.
  11. ale cyrkowiec...;):lol: [url=http://img140.imageshack.us/i/kicj.jpg/]Imageshack - kicj[/url] fajne ujęcie A.
  12. Hej Szybowce, mam nadzieję, że Was nie zalało.... A.
  13. [quote name='Mudik']A u nas było urwanie chmury i burza.[/quote] Wiem, widziałam w TVN24, u nas było podobnie....:diabloti: mam już dość tej idiotycznej pogody.... A.
  14. [quote name='kinnia']no ja właśnie też:) A nie chciałam bym się w połowie drogi wraca:)[/quote] ....byłoby trochę głupio :cool1:
  15. [quote name='zerduszko']Taaaa... tylko ja chcę isc na spacer, zrelaksowac sie, nie pilnowac jej jak 2 letniego dziecka....:mad: jak nie zawołam jak właczy nos, to potem mam z kwadrans czekania.... nawet jak nie ucieknie, to przez ten czas jest nieobecna - zachowuje się jak pies, który zwąchał cieczkę :angryy: tylko ja jej nosa nie utnę... chociaż :eviltong: Czemu ona nie moze być po prostu grzeczna :placz: wpatrzona w pańcie jak normalny pies :mad: Ja jej te indywidualistyczne zapędy z głowy prze "de" wybiję :evil_lol: A ja jestem analfabetką :oops: Jeszcze mnie obie zacytowały zanim zedytowałam :shake:[/quote] ....już widzę jak z niej indywiduum wypędzasz :evil_lol: nie przejmuj się, każdemu zdarza się analfabetyzm ;) A.
  16. [quote name='zerduszko']Zazdroszczę... ja mam psa mutanta; wysoko nei podskoczy, "poproś" nie zrobi, koło nogi nie pujdzie, bo mnie ja szyjec boli od wykręcania.... :placz: Kto to mymyślił taka łamagę :roll: Jedeyne co to jej nos działa... niestety :mad:[/quote] ...a może indywidualistę ;):p A.
  17. [quote name='kinnia']Słyszeliście, że Czechy są bardzo zalane? Nie wie ktoś może czy trasa do brna jest przejezdna?[/quote] Tak słyszałam i zastanawiam się jaka będzie droga....:cool1:
  18. [quote name='bety']Masz na PW. :lol: Pzdr[/quote] Dziękuję bardzo :p A.
  19. [quote name='bonsai_88']Ta... zdolna... Z niej jest zdolna bestia, ale młoda nigdy nie lubiła mi wskakiwać na kolana [co innego jak na rękach miałam Smoka, kota, innego psa, chomika, rybkę, muszkę.. cokolwiek :diabloti:], młoda zawsze wskakiwała przednimi łapami, a tylnymi właziła powolutku :roll:. Od roku się męczyłam żeby jej wytłumaczyć, że mi chodzi o wskakiwanie wszystkimi 4 łapami. Jeszcze wskakiwanie nie jest idealne, ale i tak już jest całkiem nieźle i jestem z niej dumna :loveu:[/quote] Bo wtedy wchodziła z zazdrości, a teraz robi to dla przyjemności...:lol: A.
  20. [quote name='aro']A. a czemu tylko na sobotę ? Mania zna już Bratysławę ;)[/quote] Bo w sobotę jest fajna sędzina, przynajmniej taka ją pamiętam ;)
  21. [quote name='bonsai_88']Wiecie czego właśnie się Birma nauczyła :cool3:? Wskakiwania na ręce :multi:... Od dawna chciałam ja tego nauczyć, ale mi się nie udawało :roll:.[/quote] Brawo, zdolna Birma i nauczycielka też :lol: A.
  22. Witam się w Waszej galerii, śliczne maluchy :loveu: napisz proszę trochę więcej o nich.... zapraszam również do nas :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f696/maks-spark-czyli-galeria-szpicow-wilczych-d-127077/[/URL] Ania
  23. [quote name='filonek_bezogonek']az sie nie moge doczekac swoich :)[/quote] Ooo, to będą małe.... A.
  24. [quote name='bonsai_88']A wiesz, może się zastanowię... tylko musiałabym mieć gdzie przechować bagaże [po 10 lipca jadę na mazury, mam do wyboru przez Warszawę albo przez Wrocław] :eviltong:[/quote] ....To zastanów się :) A.
×
×
  • Create New...