Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Shibki szły po :psie faraona,nagim psie peruwiańskim i podengo portugalskim[/FONT][/SIZE]...Ha,ha troszkę Iga zrobiła im fotek-zaraz wstawię u siebie..A wyniki szpiców wilczych to gdzie ja mogę znaleźć proszę Pań???????? [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Bety-widziałam,że robisz zdjęcioki-masz może ASTRĘ????:cool3:[/FONT][/SIZE][/quote] Moich futer nie było.... A.
  2. Cześć miłego dnia, głaski dla basków :lol: A.
  3. [quote name='bety']Taaaaaaaa, kiedyś ten akitek to zeżre z kosteczkami swojego nieodpowiedzialnego właściciela - bo to nie pierwszy wyskok był tej "pary". :mad::angryy::mad::angryy: Takiego idioty to jeszcze nie widziałam. :shake::angryy: Chowki były na ringu honorowym, tuż obok akitek. Shiby były na tym samym ringu co wilcze tylko szły jako chyba pierwsze, faraony też nie wiem gdzie były może tam gdzie basenji???:roll: Pzdr[/quote] Ciekawe dlaczego sędzia go nie zdyskwalifikował....:cool1: mam nadzieje, że ten drugi nie był bardzo pogryziony.... Ja byłam trochę po 10.00, ale zanim wszyscy się znaleźlismy to troszkę czasu upłynęło, a sędzia szybszy od światła był.....:-o A.
  4. M&S

    MWPR Warszawa 2009

    [quote name='filonek_bezogonek']Anka .... dzięki za stawkę [I][COLOR=black]p.s. Aniu - widze ze jestem Twoją "muzą" bo tak mnie obfociłaś ze aż strach ha ha ha [/COLOR][/I] [I]daj jeszcze fotki jak masz ;)[/I][/quote] Nie ma sprawy :p O tak Marta od wczoraj jesteś...:eviltong:.;), a to będzie argument na przyszłość, jakbyś chciała coś zmienić, to wiesz...:mad::mad::mad: Cieszę się, że mogłyśmy się spotkać i pamiętaj o wrześniu... Foty jeszcze mam i wstawię...później;) A.
  5. [quote name='ihabe']Aniu przepraszam, że zaśmiecam wątek , proszę nie gniewajcie się:loveu: zapraszam na bazarek dla Szpica [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuszki-letnie-do-19-07-na-leczenie-freli-sama-141909/[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/quote] Iwonka, niczego nie zaśmiecasz !!!!!!, bardzo dobrze, że wstawiłaś link A.
  6. I powiem Wam, że ja połowę "wilczych" wywaliłabym z gwizdem....dobrze, że nie jestem sędzią :evil_lol:, aż wstyd zdjęcia wstawiać.....:-( I dziwnie się czułam, jak na ringu weteranów nie stanęłam z Maksem...tylko robiłam za widza A.
  7. [quote name='bety']Dokładnie, rozwalone to było po całym stadionie :mad: - jak zwykle W-wa niepomyślała - no ale ceny (na wszystko) to potrafią ustalić jak nigdzie indziej. :shake::shake::shake: Co za badziewny oddział :mad: (żeby nie było - należę do niego :evil_lol:). Pzdr[/quote] ...ja też należę :evil_lol:, ceny cuuudne, ale mi udało się zapłacić tylko za parking, a ring Akit Am. i szpiców graniczyły ze sobą "plecyma" i widziałam jak akitki się chciały zjeść :cool3: Nie wiem gdzie były faraony, chowki, shiby....porażka :mad: [quote name='gosiaja']Dzień dobry w poniedziałek :)[/quote] Cześć gosiaja, miłego poniedziałku :p A.
  8. Cześć, szkoda że nie spotkałyśmy się na wystawie.... A.
  9. M&S

    Anioły i Demony

    Cześć Lolcia :lol: A.
  10. Doberek :p A.
  11. [quote name='bety'] Cześć, i się na wystawie rozminęłyśmy. :roll: Pzdr[/quote] ....no własnie :cool1: Cześć :p A.
  12. :p jak uroczo [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/20009_07_11/09-07-11-02.jpg[/URL] A.
  13. M&S

    MWPR Warszawa 2009

    [I][B]psy pośrednia[/B][/I] [I]BOBIK Wspólny Dom[/I] [I]EMIR Wspólny Dom[/I] [I]EROSHKA YARAK-YARAN[/I] [I]Kontrapunkt PRZYDATNY DROBIAZG[/I] [I]IMPROVISATOR'S MASTERPIECE Vintoria[/I] [I]SESTO SENSO del Cantico.........[/I] [I][B]otwarta[/B][/I] [I]Kontrapunkt HIPNOTYK[/I] [I][B]championów[/B][/I] [I]BI-MAR'S MONTI[/I] [I]POWERPOM BORN TO SUCCESS[/I] [SIZE=2][I][B]suki młodzież[/B][/I][/SIZE] [SIZE=2]Finch's YOU MADE MY DAY DREAM[/SIZE] [SIZE=2]Kontrapunkt WIERNA RZEKA[/SIZE] [SIZE=2]TABIA LVI DOMOV[/SIZE] [SIZE=2][I][B]pośrednia[/B][/I][/SIZE] [SIZE=2]BRAVISSIMA Imparato[/SIZE] [SIZE=2]ESKA Wspólny Dom[/SIZE] [SIZE=2]Kontrapunkt SEMIRAMIDA[/SIZE] [SIZE=2]Kontrapunkt TASMANIA[/SIZE] [SIZE=2]Sasquehanna EUFORIA B4[/SIZE] [SIZE=2]Shelewa's FINONA[/SIZE] [SIZE=2][I][B]otwarta[/B][/I][/SIZE] [SIZE=2]ERMA Wspólny Dom[/SIZE] [SIZE=2]KROPLA KYNOLOGII Imparato[/SIZE] [SIZE=2][I][B]championy[/B][/I][/SIZE] [SIZE=2]FELICITA Imparato[/SIZE] [SIZE=2]NONNA THE GOLDEN DAHLIA FROM MADAM SVETL[/SIZE]
  14. [quote name='Magi']czy ma ktos Zdjecia Pomeranianow. I Prosze o wyniki Gr.V Magi[/quote] Bardzo proszę :p [quote name='Maks i Spark'] psy pośrednia BOBIK Wspólny Dom EMIR Wspólny Dom EROSHKA YARAK-YARAN Kontrapunkt PRZYDATNY DROBIAZG IMPROVISATOR'S MASTERPIECE Vintoria SESTO SENSO del Cantico......... otwarta Kontrapunkt HIPNOTYK championów BI-MAR'S MONTI POWERPOM BORN TO SUCCESS suki później.....[/quote] [quote name='Maks i Spark']suki młodzież Finch's YOU MADE MY DAY DREAM Kontrapunkt WIERNA RZEKA TABIA LVI DOMOV pośrednia BRAVISSIMA Imperato ESKA Wspólny Dom Kontrapunkt SEMIRAMIDA Kontrapunkt TASMANIA Sasquehanna EUFORIA B4 Shelewa's FINONA otwarta ERMA Wspólny Dom KROPLA KYNOLOGII Imperato championy FELICJA Imperato NONNA THE GOLDEN DAHLIA FROM MADAM SVETL To wszystko :p[/quote]
  15. [quote name='yaa1'] [COLOR=black]Maks i Spark, ja mam zdjęcia majorków ... ale tylko dwa ... :shake:[/COLOR] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0ba0610642404f62.html"][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c5f6f2fce565ea26.html"][/URL][/CENTER] [/quote] Dzięki i za dwa ;)
  16. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']A jakie ptaszki, Ci o tym doniosły? :razz: Weekend był co prawda bardzo męczący, ale i bardzo ciekawy :cool3: W domu niestety nie wejdę już wcale na stronę, stąd moje milczenie. W pracy też już zaczyna brakować pamięci i czasem mam problemy z logowaniem, ale od czasu do czasu będę się pojawiać :cool3: Pozdrawiam Iwa[/quote] Cześć, miło Cię widzieć z rana :p A.
  17. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Wszystkim którzy się martwią i nie wiedzą co się dzieje z Iwą, spieszę uprzejmie donieść, że opala się na plaży w Międzyzdrojach:evil_lol::evil_lol:[/quote] ....no ładnie i tak bez słowa :razz:...miłego opalania :lol: A.
  18. Jakoś tak dziwnie wygląda...mignęł mi 2 chowki, ale nie zdążyłam ufocić.. Moim zdaniem ringi były dziwnie ustawione, w V gr. bez ładu i składu nie można było obserwować równocześnie kilku ras... A.
  19. M&S

    MWPR Warszawa 2009

    [URL=http://img93.imageshack.us/i/1003099.jpg/][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5859/1003099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img93.imageshack.us/i/1003108.jpg/][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3371/1003108.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/1003109g.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2016/1003109g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img93.imageshack.us/i/1003110.jpg/][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5448/1003110.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
  20. M&S

    MWPR Warszawa 2009

    [URL=http://img407.imageshack.us/i/1003094.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9256/1003094.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img407.imageshack.us/i/1003095.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7898/1003095.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img199.imageshack.us/i/1003096h.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/575/1003096h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/1003097p.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1913/1003097p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/1003098g.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8287/1003098g.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003099.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5859/1003099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003108.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3371/1003108.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003110.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5448/1003110.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/1003113c.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2895/1003113c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003117w.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8006/1003117w.jpg[/IMG][/URL]
  22. Pomeraniany [URL=http://img194.imageshack.us/i/1003094.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9256/1003094.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003095v.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6920/1003095v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003096k.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3686/1003096k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003097.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7203/1003097.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/1003098.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4449/1003098.jpg[/IMG][/URL]
  23. ...a podlał ktoś kwiatki ;) A.
  24. [quote name='R.J.Osanna']Dzięki, połowa spacerków już za nami:lol:, ale o 15 wyruszamy na ciąg dalszy:lol:. majoraski zostały wygłaskane dzisiaj do oporu, bo "stado" dziaci wpadło do hodowli na niedzielne tulenie się do psów:lol:[/quote] to fajnie, że dzieciaki wpadają.... cudne jęzorzaste majorasy :loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/156/1ccb20d79b082bcd.jpg[/URL] pychole do zacałowania ;):lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/161/10535c56d51a79da.jpg[/URL] A.
×
×
  • Create New...