-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
ale futra :loveu:, a Wasima kobitka jak się patrzy...:lol: A.
-
wie ktoś może jaki jest kurs lewa do euro??? zastanawiam się czy lepiej kupić lewa czy wziąć euro :roll:
-
hej hej :)))) już jestem ;) było cudnie :loveu::loveu::loveu: tylko za krótko :shake: pływaliśmy w każdych możliwych warunkach: troszkę nam przysztormiło, byłam mgła, że 20m tylko było widać, była flauta i troszkę deszczu :cool1: dużo zdjęć nie mam :oops: tak naprawdę tylko z parady żaglowców w Gdyni a potem jakoś tak z moim aparatem nie było mi po drodze...ale jak dostanę fotki od chłopaków to powstawiam więcej i naprawdę pięknych :loveu: dobra więcej napiszę później bo muszę teraz uciekać pozdrowionka m.
-
[URL=http://img263.imageshack.us/i/1003125.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8402/1003125.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/1003126b.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8412/1003126b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img301.imageshack.us/i/1003127.jpg/][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2765/1003127.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img223.imageshack.us/i/1003128o.jpg/][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/117/1003128o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img223.imageshack.us/i/1003127x.jpg/][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3937/1003127x.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img219.imageshack.us/i/1003119.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/268/1003119.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/1003121.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/913/1003121.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/1003122.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1662/1003122.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/1003123.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6936/1003123.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/1003124o.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9414/1003124o.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img361.imageshack.us/i/1003111.jpg/][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/7587/1003111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/1003112.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/641/1003112.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img361.imageshack.us/i/1003113.jpg/][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/4879/1003113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img361.imageshack.us/i/1003114.jpg/][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/1032/1003114.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img361.imageshack.us/i/1003117g.jpg/][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/8122/1003117g.jpg[/IMG][/URL]
-
kapitalne serdelki :lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/162/b204cfbaa56d8b5fmed.jpg[/URL] trzy kolory...;) [URL]http://images45.fotosik.pl/162/db5c9abf41e37ae8med.jpg[/URL] głaski dla maluszków i mamuśki oczywiście :p A.
-
Jak będę miała chwilkę, to wstawię zdjęcia do końca...:p A.
-
Doberek, miłego dnia :lol: A.
-
Hello :lol: A.
-
[quote name='andromeda']Dziekuje ze sie spodobała :p bo malutka jest taka słodka i mieciutka ( kurka az szok, jak to mowi moja sasiadka) Lordzik niezadowolony bardzo oj bardzo wczoraj miał kontakt ograniczony, bo chciał mała pozbawic nosa. Dzisiaj pozwoliłam na wiecej poszczekał powarczał sobie pogonił młoda ( oczywiscie pod kontrola) i teraz jest jakby lepiej. Ja mała nie faforyzuje, małego ciagle głaskam obejmuje itp. i widze ze jest lepiej. Jak tylko trawa wyschnie to trafia do ogrodu. Ogolnie jest ciezko ale nie tragicznie. Malutka narazie spi z bratem do czasu az Quest ja zaakceptuje. Najwiekszy problem wyskoczył teraz MOI BRACIA, chca dac małej naimie Kersi od podzespołow Ferrarii. Zadna Lala,Panda, czy zoja nie wchodzi w rachube:evil_lol: Chyba sie w niej zakochali.[/quote] Hejka, powinno być dobrze, ale nie wiedziałam, że szybowce są takie zaborcze...:crazyeye: Super imię:multi::multi:, ja lubię samochodowe imiona ;) głaski dla dwóch futer... A.
-
Witanko, miłego dnia :lol: A.
-
Hello, jakie piekne owocki, aż ślinka leci....:p A.
-
Doberek, miłego dnia... pooglądam sobie ;) A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Doberek :) A. -
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: Doberek. Miło słyszeć o propozycji matrymonialnej;) Już trzymam kciuki. Miłego dnia.[/quote] Hello, ja też trzymam, ale jeszcze trochę czasu zostało....;) Fajnego dnia :p A.
-
Cześć, śliczna fotka małej :lol: A.
-
[quote name='lolka75']Czesc Dziewuszki:loveu: Poogladalam niesamowite fotki:crazyeye:...piekne!!! Czekam na zdjecia z wystawy:p I mam male pytanko: czy macie po Waszych psiakach jakies potomstwo? Czy Maks i Spark sa tatusiami? Zastanawialam sie bo widze ze to cudne samce:loveu: i az sie prosza zeby zostawiac po sobie slad;) Pozdrowki:loveu:[/quote] Cześć Lolciu :lol: fajnie,że wpadłaś... ...Spark ma propozycję matrymonialną, jak cos się wykluje z tego, to będę się chwalić ;) Tak byłoby dobrze, gdyby wilcze mimo ekspansji keesów się utrzymały A.
-
[quote name='bonsai_88'] - siedzę ze Smokiem na mazurach... bez mojej dziewczynki najukochańszej :placz:. [/quote] Dobrej zabawy....:p A.
-
[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Taki byłem mały... :cool3: A teraz rosnę i rosnę... :loveu:[/FONT][/B] [URL]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/Maluch3.jpg[/URL] [B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] Ale pluszak...:lol: A.
-
....cudo ziewające :loveu: [URL]http://images48.fotosik.pl/162/36ccbec6195280b0med.jpg[/URL] głaski dla białaski :lol: A.
-
[quote name='jamnicze']My nawet zrobiliśmy swego czasu ranking schroniskowych szarlotek :diabloti: I na pierwszym miejscu zdecydowanie jest z "5 Stawów Polskich" - pychotka :facelick:, potem może być "Ornak", ale tam strasznie zdzierają, szarlotka aż 6 zł (w innych schroniskach po 5zł), w ogóle menu ubogie i bardzo drogie. Na końcu plasowała sie szarlotka w "Rostoce", ale to może być nieaktualne, bo zmienił się tam dzierżawca (to może i kucharz :cool3:)[/quote] Masz na myśli schronisko w Murowańcu ? A.
-
Jakie słodkie szczylki :p A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Piękne psio kocie fotki :loveu: A. -
[quote name='Equus']Mam taką chudzinkę :crazyeye: Wiecie może co to za rasa? [URL]http://img198.imageshack.us/img198/6383/7103523.jpg[/URL][/quote] to jest Chart Afrykański Azawakh :loveu:, suczka młodzież