-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='rodzice']hej hej i my się chwalimy - dzisiaj w nocy na swiat przyszły teriery tybetańskie . Mamy 5 chłopców i 1 dziewczynkę . Jeden chlopczyk maleńki - mam nadzieję ,że się uchowa .[/quote] Ooo, GRATULACJE :multi::multi::multi: a będą fotki :p A.
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Doberek :lol:.[/quote] Dzień doberek :) A.
-
[quote name='Błyskotka']Witam :lol:. Ale się u mnie rozpadało :roll:. No ale przynajmniej nie jest tak gorąco :multi:.[/quote] Ooo, u mnie nie pada, ale pochmurno jest.... A.
-
Cześć, dobrego dnia :lol: A.
-
Witanko sobotnie :p A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Hej, hej miłej soboty :) A. -
[quote name='Asiaczek']Foch jak foch, normalny... Pzdr.[/quote] ....aaa z przytupem ;) A.
-
[quote name='Asiaczek']Dobra, dobra, mogę nie molestować..:obrazic: pzdr.[/quote] a co to za foch :mad: A.
-
[quote name='Asiaczek']Ale Wy macie TYLKO 2... Pzdr.[/quote] ...i wystarczy....narazie :cool3: A.
-
[quote name='bonsai_88']No, teraz możecie zacząć pocieszanie... wczoraj obcięłam Birmie pół tyłka, po czym... stępiły się nożyczki :evil_lol:. Właśnie zastanawiam się co zrobić z resztą psa :diabloti:[/quote] Zostawić psa w spokoju :mad:, cześć :lol: A.
-
[quote name='deer_1987'][B]a wy jakie plany?[/B][/quote] Takie zwyczajne, trochę posprzatać, bo kudły ścielą się gęsto po chałupi, coś do jedzenia...w lodówce tylko światło :cool3: [quote name='agnethka']też mi się podoba :evil_lol:[/quote] :p:lol::p [quote name='Asiaczek']M&S znowu wsiąkła... Jak tam, Rodzicielka juz w domku? Zadowolona z podróży? Kiedy do mnie wpadniesz...? Albo ja do Ciebie...? Albo na mieście się spotkamy...? KIEDY!!!??? To juz desperacja z mojej strony przemawia... pzdr.[/quote] Nie wsiąkłam...nie spałam dzis od 2 nad ranem, Maks miał jakieś żołądkowe ekscesy i łaził, wyłaził na dwór, nie dał mi spać, kimnełam trochę przed siódmą i teraz czas się ogarnąć.... Mama tak zadowolona, spędziłysmy ze sobą wczorajsze popołudnie.... Może jakoś sie uda w przyszłym tygodniu, ale na konkrety jeszcze za wcześnie....A co to za Desperacja :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='bety']Ooooooooo Asi kontaktów międzyludzkich brakuje :evil_lol: bo wszystkich molestuje o spotkanka. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pzdr[/quote] molestatorka :-o :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Byłysmy umówiona z M&S na spotkanie "po" warszawskiej. I do dzisiaj nie możemy się spotkac... I przypominam, że miałysmy się spotkać we trzy, tzn. M&S, niejaka bety & co. i ja... I tylko "ja" o tym spotkaniu pamiętam...:mad:, bo reszta się miga... Pzdr.[/quote] Taka karma...:cool3: [quote name='bety']Hi hi hi, no wiesz napatrzyłam się na MiG-a w Góraszce i tak mi zostało to mig-anie. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pzdr[/quote] dobre ;) A.
-
Cześć, fajnej soboty :p A.
-
Cześć Bobiki, fajnej soboty :) A.
-
Cześć, zobaczymy, jeszcze nie wiem jak będzie po niedzieli, ale postaram się coś wykombinować...:p A.
-
[quote name='deer_1987']Dzien dobry!! Milego dnia! [/quote] Dzień dobry, pracuj szybko :);) A.
-
[quote name='Iza.']No to szkoda, to udanej podrozy, juz tak na zapas zycze :eviltong:[/quote] Dzięki :p [quote name='agnethka']no wiesz...trzeba ładnie pokazać takiego "news'a" ;) a raczej to drugie wejście jest po to, żebym mogła sie pochwalić swoją wesołą twórczością :lol:[/quote] Aha, fajna jest ta wesoła twórczość :lol: A.
-
[quote name='agnethka']oo... i dało się wedrzeć na stronkę? :evil_lol: bo słyszałam, że mam znikający napis: "wejście" :lol: to czas najwyższy przestać być "in coguto" i zacząć być "in curo" :evil_lol:[/quote] ....masz dwa razy "wejście"... Tak jest !!!!! Ju lete.... A.
-
[quote name='agnethka']to i ja się wbiję :evil_lol: będę Ci offować :diabloti:[/quote] Hello, fajnie :lol:, byłam u Ciebie, ale jeszcze "In coguto" :p i stronkę widziałam....podobuje mi się A.
-
super :lol: [url=http://img34.imageshack.us/i/resizeofpsiaki1129.jpg/]Imageshack - resizeofpsiaki1129[/url] i to [url=http://img10.imageshack.us/i/resizeofpsiaki1134b.jpg/]Imageshack - resizeofpsiaki1134b[/url] i to też... [URL]http://img24.imageshack.us/i/resizeofpsiaki1151.jpg/[/URL] no super tapczanik :evil_lol: to już wszystkie maluchy mają swoje domki...? [B]Buszki,[/B] a kiedy własna galeria ?!!!!! A.
-
[quote name='bety'] No właśnie dobrze wiedzieć. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ilość psów świadczy o stadium zaawansowania. :evil_lol:;):evil_lol: Pzdr[/quote] [quote name='agnethka']ups... :oops: dobrze, że niektórzy mają więcej psów od nas :evil_lol:[/quote] ....uhm :evil_lol:;) A.
-
[quote name='agnethka']Kynowiroza jak nic :lol:[/quote] szmergiel złośliwy neuleczalny...:evil_lol: A.
-
[quote name='agnethka']ze staffikami jest tak samo ;)[/quote] Z wilczymi też :lol: A.