Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Powiedziałabym nawet, że to jest TO miejsce.:lol: Pzdr.[/quote] Oooo, ma się to oko...prawie ;):evil_lol: A.
  2. o Morasty :loveu: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9959a.jpg[/URL] mam do niego sentyment....:p A.
  3. [quote name='gosiaja']on miał jakieś 5 lat miał już prawo[/quote] No tak, mój zrobił mi raz numer...w zimie :cool1:, ale prostowniczek jest....na wszelki wypadek :cool3: A.
  4. [quote name='Asiaczek'][B]M&S [/B]- dzięki za komentarze do fotek. Jak zwykle - niezastąpiona.:lol: Pzdr.[/quote] :lol::p:lol:;) A.
  5. ...no co ? leżę sobie :p [url=http://img148.imageshack.us/i/dsc09621.jpg/]Imageshack - dsc09621[/url] A.
  6. [quote name='gosiaja']prostownika mam w domu ale do domu było 120 km już mam nowy akumulator mam nadzieję że już nie zapomnę wyłączyć świateł[/quote] to szybko się rozładował.... A.
  7. [quote name='gosiaja']Witamy miłego dzionka życzę u nas cały czas pada :( miałam wczoraj fajną przygodę pojechaliśmy w bory tucholskie na zobowiązanie koleżanki dojechaliśmy sobie wszystko ładnie pięknie po czasie dzwoni druga koleżanka że po drodze auto jej padło to wsiedliśmy w samochód i jedziemy ją zaholować przyjechaliśmy na miejsce oglądamy co da się zrobić no i niestety trzeba z holować podczepiamy hol (oczywiście nie wyłączyłam świateł żeby było widać co tam mogło się popsuć ), próbuje odpalić moje auto a tu niespodzianka alarm zaczyna wyć i okazało się że akumulator odmówił posłuszeństwa (była pierwsza w nocy) stoimy sobie dwoma autami na drodze i czekamy na trzecie auto ale w miedzy czasie udało na się zatrzymać inny samochód który zaholował koleżankę do warsztatu a moje auto bez świateł kolega z holował pod warsztat i naładowanie akumulatora kosztowało mnie 180 zł :( ale w sumie mieliśmy z tego niezłą bekę :)[/quote] to atrakcyjna wyprawa była...;) taniej kupić prostownik.... u nas nie pada :p A.
  8. kapitale :multi: [url=http://img259.imageshack.us/i/resizeofdsc09616.jpg/]Imageshack - resizeofdsc09616[/url] gęsiego...;):evil_lol: [url=http://img528.imageshack.us/i/resizeofdsc09617.jpg/]Imageshack - resizeofdsc09617[/url] A.
  9. wietrzonko ;):evil_lol: [url=http://img193.imageshack.us/i/resizeofdsc09608.jpg/]Imageshack - resizeofdsc09608[/url] jeszcze taki nieporadny szkrab :lol::loveu: [url=http://img193.imageshack.us/i/resizeofdsc09609.jpg/]Imageshack - resizeofdsc09609[/url] A.
  10. [quote name='Asiaczek']Noooo, troszkę tych fotek jest, nie przesadzaj...:evil_lol: Pzdr.[/quote] [quote name='aina155']Ja kiedys szukalam zawziecie, ale za duzo to ich nie znalazam :eviltong:[/quote] Trzeba dobrze szukać...;):evil_lol: A.
  11. [quote name='Asiaczek']Noooo, ciepło, ciepło... Pzdr.[/quote] To jak pojechał na Łotwę, to jest to miejsce blisko tego, w którym mieszkałyście z Iwą....? A.
  12. Bos pojechał na Łotwę ? A.
  13. i jeszcze ta mina....:lol::multi: bomba [url=http://img443.imageshack.us/i/dsc09570.jpg/]Imageshack - dsc09570[/url] A.
  14. [quote name='agnethka']mi tu się powoli paznokcie kończą czy moja będzie "trafiona" :nerwy: a jeszcze tyyyyyle czekania przede mną...zanim się dowiem :roll:[/quote] stawiam, że będą małe :lol: A.
  15. jaki brzusio :p [url=http://img20.imageshack.us/i/resizeofdsc09587.jpg/]Imageshack - resizeofdsc09587[/url] słucham pilnie :lol:;) [url=http://img200.imageshack.us/i/resizeofdsc09586.jpg/]Imageshack - resizeofdsc09586[/url] fajnie mieszka :) A.
  16. nie ma jeszcze fotek....buuuu A.
  17. pomyślimy :)
  18. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'] ... nawet jeden moj ex powiedzial ze jestem szara mysz:p [/quote] doooopek pospolity i tyle A.
  19. pomyślimy, w zeszlym roku było fajnie :)
  20. Cześć, witanko po raz pierwszy :lol: Fajny białas, będziemy zaglądać :p A.
  21. prawie jak sfinks ;) [url=http://img33.imageshack.us/i/resizeofpsiaki1153.jpg/]Imageshack - resizeofpsiaki1153[/url] Ooo, klonik :evil_lol: [url=http://img24.imageshack.us/i/resizeofpsiaki1081.jpg/]Imageshack - resizeofpsiaki1081[/url] Buszki, zdolniacha z Ciebie :p A.
  22. [quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]My też życzymy udanej soboty :loveu:[/FONT][/B][/CENTER] [/quote] Dziękuję :lol: A.
  23. [quote name='Dorota2007']Tajuś wygrał rasę w obu krajach , co dało mu tytuł Zwycięzcy Austrowęgier! No i 2 x CACIB:multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/quote] GRATULACJE :multi::multi::multi: a fotki będą ? A.
  24. M&S

    Anioły i Demony

    Cześć w sobotę :) A.
  25. fajne szkraby :) [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/n4.jpg[/URL] miłej soboty A.
×
×
  • Create New...