Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Ale beznadziejny podział na V gr. :shake:
  2. [quote name='bety']Ha, ha tak dużo tych fotek, że nikt ich nie zauważa - hi hi hi hi hi hi :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pzdr[/quote] Ha ha ha......[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_22.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_22.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_22.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_22.gif[/IMG] A.
  3. [quote name='deer_1987'][B]Dobranoc - tez tz fotka[/B] [URL]http://sherry-niunia.home.pl/IMG_2328.jpg[/URL] [/quote] śliczna, dzięki :lol: [quote name='agnethka']oj to staffiki śpią ze mną ;) ale gówniara ma bzika i świruje, ona nie umie spać u mnie w pokoju :roll:[/quote] Aaa, to małą na aut....;) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/669/669857f8bnddnnzh.gif[/img][/url] dobranoc.... A.
  4. [quote name='AngelsDream']Następnym razem niech fotograf patrzy, co fotografuje. ;)[/quote] Też prawda :cool3: A.
  5. [quote name='agnethka']nie śpię i nie spałam - nie da rady spać w dzień przy tej trzodzie :evil_lol:[/quote] ja nie mam takich problemów, śpię i już, a futra też :evil_lol: [quote name='deer_1987']No to dobranoc!! ja troche zdjec zmiejsze zeby miec na jutro i tez sie klade :D[/quote] Miłych snów :) A.
  6. [quote name='AngelsDream'] A Baaj ładny, tylko źle ustawiony przeze mnie.[/quote] Eee, przesadzasz...:cool3: A.
  7. [quote name='deer_1987'][B]Co tu tak cicho???????????????[/B][/quote] Może wyjechali, albo czasu nie mają.... A.
  8. [quote name='agnethka']przyszłam się do Was poszlajać ;)[/quote] Ooo, nie śpisz :cool3:, a szlajaj się na zdrowie :evil_lol:;) [quote name='deer_1987']a ja zasnelam o 18 i spalam az do 22.. teraz zasnac ni moge..[/quote] ja też trochę kimałam, ale idę spać...:) A.
  9. ładny jestem, prawda :p http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_28/09-07-28-03.jpg A.
  10. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: przygrzało czy co??? Laguna, motyle :-o A może tęskno do urlopu??? Pozdrawiam. Ps. Jak się fotki maja???;)[/quote] Tęskno..... Fotki na wsteczu są....nie widziałaś? A.
  11. ZG ma urlop od dziś do 23 sierpnia.....:diabloti:
  12. M&S

    Quest i Kersi...

    Fajne fotki, dobrze razem wyglądacie :lol: A.
  13. [quote name='bety']No to teraz wiem gdzie była ta burza, u nas tylko błyskawice były w nocy (nawet nie grzmiało) aż się jasno robiło. Dopiero tak ok. 5 rano spadł deszcz. Ktoś się motykami zaraził. :p Pzdr[/quote] Były i grzmoty i błyskawice :p i deszcz też był.... Aha ;) A.
  14. M&S

    Akity Baby:)

    Cześć wieczorową porą :lol: A.
  15. [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/723/723620lrg1ib6cch.gif[/IMG][/URL] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/723/723623pjc70713cu.gif[/img][/url]
  16. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Dziekuje :oops: Kielce narazie odpadaja :( ale jak juz zostane krolowa polskich szos to kto wie ;)[/quote] Szkoda, bo my może do Kielc się wybierzemy.... A.
  17. [quote name='michal_unga']Witaj wieczorowo - a może one to miaupiszony:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: co??????[/quote] Hej, hej, wszytko to być może :razz: A.
  18. [quote name='Asiaczek']Juz dawno po 18-tej. Co z maluchem? Pzdr.[/quote] [quote name='Kisses']Właśnie, jak maleństwo?[/quote] [quote name='agnethka']też dołączam się do pytania...[/quote] Aż boję się pytać.... A.
  19. Jak się czują "rozrywkowe" panieniki :cool3: A.
  20. marzy mi się.... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/2080/2080180emgbdyh6sj.gif[/img][/url] A.
  21. [quote name='Asiaczek']Bo to nie ma tak hop-siup i juz słonko jest! Nasza PP działa z pewnym takim opóźnieniem... moze jutro albo pojutrze będzie...:evil_lol: Pzdr.[/quote] niestety nic nie ma na już....:cool3: [quote name='deer_1987']Jutro ma padac :P[/quote] u nas też chyba ma padać.... A.
  22. [quote name='filonek_bezogonek']dlatego ja swiadoma wartosci swojego psa obstawiam ze jak zwykle sie sedzia nie pozna na pieknie mojego Gucia ha ha ha i razem z nim wrocimy na tarczy .....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak bym zglosila go w otwartej to by moze cwc dostal bo bez konkurencji by byl a tak to idzie mi dostac kopa w tylek he he od OSMININA :)[/quote] Niezbadane są wyroki sędziów ;):lol::evil_lol: A.
  23. [quote name='Neutralka']Ale najczęściej przegrywa się z lepszym i trzeba mieć tyle wiedzy , rozwagi samokrytycyzmu i sportowego podejścia, aby sobie umieć z tego zdać sprawę., zamiast wyszukiwać różnych, dogodnych dla siebie uzasadnień [/quote] Gdyby tak było jak mówisz, to psie wystawy byłyby najpiękniejszym i najbardziej sprawiedliwym sportem na świecie......ale rzeczywistość skrzeczy, niestety A.
  24. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Dziekuje bardzo :) Albo mam wrodzony talent, albo suuuper urodziwego psa :evil_lol:[/quote] ...jedno i drugie ;):evil_lol::lol: [quote name='andromeda']Nastepna planuje we Wrocławiu, pozniej Poznan i konice na ten rok :) Od nastepnego zaczniemy z Kersi.[/quote] ...a Kielce nie? fajna wystawa A.
×
×
  • Create New...