Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. ............................................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02052.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02054.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02056.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02057.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02058.jpg[/IMG]
  2. jeszcze trochę fotek;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02047-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02048-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02049.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02050.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02051.jpg[/IMG]
  3. Tak czytałam o jej wyczynach....moje kociaste też w ramach zabawy wskakują na drzewa, ale każę im zejść i złażą. Na szczęście nie na czubek, bo mogłoby być głupio.....
  4. Wiem, że mogą przejść przez płot...nasza Kita [*] chodziła i Zuzka też czasami idzie do sąsiadki i wszystko było ok.. Tłusciochy futrzaste siedzą tylko w ogródku;)
  5. No coś Ty, przecież ona głupia nie jest.....
  6. Ładny chłopak, to nie dziwota, że go filmują:)
  7. [B][COLOR=#A52A2A]SEREK - [/COLOR][COLOR=#FF0000][SIZE=4]BOG II :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :sweetCyb::bigcool::Cool!::Cool!::laola::laola:[/SIZE][/COLOR][/B]
  8. [quote name='stokrotka.af']doberek, jakie śliczne kociszcze :)[/QUOTE] Doberek:) Dziękować.....
  9. Może ona chce być na dworzu? Moja Zuzia często śpi na tarasie.
  10. [quote name='Ptysiak']Drugiego września będzie miał 7 :)[/QUOTE] To jest młodszy od Slash'a o miesiąc i parę dni:)
  11. [quote name='Ptysiak']No to się Aga pozbyła kotów nawet tego co jeszcze nie ma :evil_lol:[/QUOTE] i po problemie;)
  12. [quote name='Ptysiak']Jeszcze trochę i będzie prawdziwym mężczyzną.:razz: Dziś pierwszy raz podniósł na chwilę lekko nogę przy siusianiu!!! :evil_lol:[/QUOTE] Łał, pięknie!!!! chłopak rośnie:):):) Ile Ptysiek ma miesięcy?
  13. Moje też w nocy śpią ;) Nie ma sprawy, bierę brytka:evil_lol:
  14. [quote name='Ptysiak']No to masz pomocnika w postaci Boryska :evil_lol: Hmm... tez myślę, że chyba dwa dni to za długo :roll::diabloti:[/QUOTE] Ooooo tak, mam pomocnika:evil_lol: Kiedyś wstawię:eviltong: [quote name='unikatowydiament']kotki cudowne:)[/QUOTE] Dzięki:)
  15. Uprzejmie donoszę, co następuje: 1. [B]OFIK - [SIZE=3][COLOR=#0000cd]CWC. R.CACIB [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2]2. [B]SEREK - [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=#b22222]CWC. CACIB. BOS, BOB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#000000]3. [B]KIKA [/B]-[/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=#008000] CWC. CACIB. BOS nowy INTERCHAMPION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#008000][SIZE=2]4. [B]FELKA - [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][COLOR=#FF8C00][SIZE=3]Dosk. NAJ. WETERAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000CD][SIZE=3]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/COLOR][COLOR=#FF8C00][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2]Czekają na finały[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  16. [quote name='Ptysiak']Ile tych fotek... normalnie raj :multi::loveu: Teraz Ci przez aż dwa dni nie będę truła o nowe :evil_lol:[/QUOTE] Aż dwa dni......:crazyeye: :evil_lol:, jeszcze nie wszystkie wstawiałam:eviltong:
  17. [quote name='Buszki']Fajnie się Tygrysek komponuje z chłopakami :).[/QUOTE] Tak, on ma barwy ochronne i dopasowuje się jak kameleon....no prawie:evil_lol: [quote name='dOgLoV']Jaki Tygrysek juz duży :loveu: super zdjęcia :multi: widac ze macie tam wesoło , jeszcze dokoptowac tam do was te moje dwa koniaczki i by było na prawde wesoło :evil_lol:[/QUOTE] Tygrys we wrześniu kończy rok! A owszem, jest wesoło, czasami zbyt wesoło:diabloti:, O tak, byłby ubaw po pachy:evil_lol: :evil_lol: [quote name='Ptysiak']Ile zdjęć :multi: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01926-1.jpg[/URL] piękny kot :loveu: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01930-1.jpg[/URL] Borys widzę, że ciągle w ruchu ;) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01945.jpg[/URL] widzę, że się dogadują z kotkami :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01988.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Tak, Borys ze mną kwiatki wkopuje i podgryza trawy ozdobne:mad: Dogadują się bardzo dobrze:)
  18. Nie wiedzialam, że chcesz brytyjczyka, fajnie:)
  19. M&S

    Moje Chow Chowy

    Jaki fajne puchate serdele:loveu: Miłej soboty:)
  20. Fajne, leniwe, wakacyjne foty;)
  21. Dobrze im się powodzi:)
  22. ............................................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02044.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02045.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02046.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02047.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02048.jpg[/IMG]
  23. ............................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02032.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02034.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02036.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02039.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02043.jpg[/IMG]
  24. ...................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02025.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02027.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02028.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02029.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02030.jpg[/IMG]
  25. ............................................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02020-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02021.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02022-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02023.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02024.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...