Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Izabela124.']Może jutro dam radę wszystkie ogarnąć :)[/QUOTE] Ok. poczekamy:)
  2. [quote name='magdabroy']Aż sobie musiałam znowu przeczytać o tych świniach :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] Ja czytałam to kilka razy.....i co raz bardziej mi się podoba:megagrin: :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  3. [quote name='Tekla64']no ja na dzis mam dosc i koniec z moimi silam ale dzionek wykorzystany dobrze hihihi dobrej nicy i coby jutro byl ladny dzien[/QUOTE] Ja też jestem zadowolona z dzisiejszego dnia:)
  4. No dobra, ogarniaj.....
  5. Może zaprzyjaźnia się ze ślimakiem....;)
  6. Dawaj foty!!!!
  7. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Tekla64']probowalyscie kiedys plesc cos swoim sznupom?[/QUOTE] Nie, bo nie mam szpuna....:evil_lol:
  8. [quote name='Kaaasia']Witamy się po raz pierwszy ale wpadać będziemy częściej :smile: Świetne wszystkie futrzaki :smile:[/QUOTE] Witamy:) Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin. [quote name='unikatowydiament']doberek piękne futrzaki:)[/QUOTE] Doberek:)
  9. Oj, bardzo przykre...... Dobrze, że dziewczynka ma dom!!!
  10. [quote name='Ty$ka'] Czekamy na fotki z wystawy :D[/QUOTE] My też czekamy:)
  11. U nas fotki są;)
  12. Ciekawa jestem, jak ocenił wilcze za granicą.....
  13. Dzięki Asiu:) Pewnie tak, a sędziował Polak?
  14. Gratulacje, ładnie się prezentuje:)
  15. Już wiem. Dzięki:)
  16. [quote name='Chiquita&DeeDee']Heheh;) psy w mniejszej postaci;) Uff... to nie tak źle ze mną:)[/QUOTE] Wszystko z oczami ok.:) [quote name='bety']Gratulacje dla nowego "szampona" Polski!!! :) Miłośnik astrów [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01989.jpg[/URL] też lubię te kwiatki. U nas też pada, ochydztwo. Pzdr[/QUOTE] Dzięki, przekażę komu trzeba;) Astry ładne, tylko jesień zapowiadają.....
  17. [quote name='Asiaczek']Fritz Prothiwa...? pzdr.[/QUOTE] Tak, Nasz Fritz:)
  18. No, jaki piękny kanapowiec:)
  19. [quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehe, to moje 3 psy ważą razem 4,2kg :lol: Hmm, na zdjęciach były 3 koty? to ja ślepa jestem, bo widziałam 2:oops:[/QUOTE] Bo masz pieseczki, a nie psy;) Na tych Zuzui nie ma, nie miała ochoty być modelką.... [quote name='stokrotka.af']doberek poniedziałkowy, u nas też wieje jak pierun :([/QUOTE] Hej, hej u nas leje.......
  20. [quote name='Chiquita&DeeDee']Pogoda łóżkowa;) A ile kociaki ważą? Wyglądają na jakieś 5 kg:hmmmm:[/QUOTE] Taaaa, barowa;) Bory jest mały, waży coś 4 kg. Tygrys ok. 6-ciu, a Zuzia ze 3 kg.
  21. [quote name='dOgLoV']Hejka ;) u nas wieje aż przeraźliwie :roll:[/QUOTE] A u mnie właśnie zaczęło padać........ Doberek:)
  22. Dzień dobry:) Co u Was, jak Samson?
×
×
  • Create New...