[quote name='stokrotka.af']doberk futrzaste wilcze :)[/QUOTE]
Doberek Rufiku:lol:
[quote name='Tekla64']u nas na tyla przestalo padac ze bylismy na rowerze
moze sie uspokja bo srustrowane mocno byly
a wam jak minal dzionek?
milego popoludnia poznego[/QUOTE]
U nas nie padało, ale jakoś tak się kiepsko czułam....
[quote name='jamnicze']A jak ja się dzisiaj umówiłam na dłuższy spaceros, to zaczęło padać :placz:.
No, ale nie było tak źle, deszczyk niewielki, a my nie z cukru :). A co najlepsze deszcz wystraszył większość ludzi i w parku byliśmy praktycznie sami, no przypałętał się jeden mały chaszczulek ;)[/QUOTE]
Ja też lubię chodzic po lesie w czasie deszczu. Nie ma żywego ducha i jest tak inaczej...
[quote name='Buszki']Nie dotarłoooo :placz:.Cały czas pada :-(.[/QUOTE]
Przykro mi:shake:
[quote name='Izabela124.']To chyba tylko u mnie nie padało i nie pada :)[/QUOTE]
U nas też nie:p